Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:49 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Wonderful life  
Автор _Oro (коректен)
Публикувано19.10.02 16:19



Life is wonderful, abundant, filled with beauty and joy. There is simply no way to deny that. Certainly there is tragedy in this world. And yet in order to even grasp the concept of tragedy, you must start with the assumption that life is very much worth living.
Even the disappointments point out the potential goodness of life. Because every disappointment is the result of knowing that life can indeed be better, that the positive possibilities are very much there.

It is an undeniable reality that this day has magnificent possibilities. When you can see those possibilities, and focus upon them, and follow where they lead, you'll bring them to life.

Yes, things could be better than they are at the moment. And you are blessed with the ability to make them better. This very day is the day to do it.

-- Oro





Тема Re: Wonderful lifeнови [re: _Oro]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано19.10.02 16:43



Доста ме озадачи с това, че си се опитал да ме клонираш и като не си успял....после си прибавил една чертичка? какъв е смисъла? Обикновенно тези които клонират го правят с зла умисъл....да причинят зло някому. А ти? нима нямаш фантазия да си избереш един СОБСТВЕН НИК както аз си избрах на времето.

Това, което си написал не е от Оро но понеже ми хареса ще го преведа за тези, които не са в час с английския....

Живота е чудесен, изобилен, изпълнен с красота и радост. Просто няма начин да се отрече това. Определено има трагедии на този свят. И все пак дори за да схванеш концепцията за трагедия, ти трябва да започнеш с предположението, че живота си струва твърде много да се живее.
Дори и разочарованията сочат към потенциалното добро в живота. Защото всяко разочарование е резултат от знаенето, че живота може да бъде по-добър, че позитивните възможности са налице.
Неоспорима реалност е, че този ден има великолепни възможности. Когато можеш да видиш тези възможности и се фокусираш на тях и ги следваш накъдето водят - ти ще ги осъществиш.
Да, нещата могат да са по-добре от това, което са в момента. И ти си благословен със способността да ги направиш по-добри. Днес е денят да го направиш!


/Оро не е автора а само преводача/

P.S. Моля да не разчиташ, че ще ти превеждам и занапред разни цитати.....превеждай си ги сам/а и си измисли СВОЙ НИК ! Прояви оригиналност !!!

"Разменяй а не отменяй становища !"
"Глупостта е сляпа за своята глупост!"


Тема Re: Wonderful lifeнови [re: Oro]  
Автор б/ч/д OPO (достоен)
Публикувано01.05.05 18:41



!

Ще еба майката и дъщерята на този който ме имитира!Ще му го начукам в пръдливия анал!


Тема Re: Wonderful lifeнови [re: _Oro]  
Автор lce Tea ()
Публикувано02.05.05 19:14



Tova mi se vijda mnogo interesno!
Shte go prevedesh li?

"C бездействие ще намаля загубите"



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.