Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Еротично и скандалнонови  
Автор elea (непознат )
Публикувано31.08.02 09:33



Харесвам се такава - глупачка, влюбена в теб! Харесвам страстта си към теб, възбудата, която ме обхваща само при мисълта за теб...

Харесвам еротичните си сънища с теб, които сама си поръчвам и управлявам и които са изпълнени с разкрепостена и напълно освободена сексуалност...

Харесвам как те изпивам с целувки целия сантиметър, по сантиметър, как жадно и любовно поемам сладкия ти, твърд и възбуден пенис...докато ти ме възбуждаш чуивствено с пръсти...и когато и ти си почувствал прасковеният ми вкус, и си ме докарал до полуда, да проникнеш пулсиращ в мен, да усетиш нежната ми влага конвулсии от цялата ми вътрешност и да ме любиш до премала...

Харесва ми...много ми харесва!



...я дайте сега тука една анализа....



Тема Re: Еротично и скандалнонови [re: elea]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано31.08.02 10:34



свинска пръдня не давам за индивида. Има пребогат вътрешен мир и външна война. Конфликт на всеки милиметър от крачката. Предпочитам да си използвам ресурсите в по-различна насока от нея.

Ако/когато се научи да не се изчервява когато отдавнашен познат я попита 'може ли да те целуна зад ухото' ще бъде по-интересно.

<..

..>

Тема Тцъ, тцъ, май диърнови [re: screamBoy]  
Автор Alison (closed)
Публикувано31.08.02 11:18



Какъв е тоя речник?
Очаква се да се възторгнеш от себевъзторга.
Да замъглиш огледалото и да кажеш на царицата,че е най-красивата.
Да се взреш в причините и следствията и да излезеш с мъдро становище и
практични съвети /упс, туй май няма да се получи,щото де толкоз акъл у тебе/
Да обладаеш мозъчно и /под/съзнателно.
Абе, кво да ти разправям...мри си невеж!


Door to nowhere.Dont knock!


Тема Re: Еротично и скандалнонови [re: elea]  
Автор lmBlackМодератор (Хладнокръвен)
Публикувано31.08.02 17:35



Кое е скандалното според теб ?

M. l. not



Тема Re: Еротично и скандалнонови [re: elea]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано31.08.02 18:32



Какъв ли анализ очакваш на описанание на един нормален полов акт и на това, че изпитваш радост от акта? Ами тази радост е признак на добро психическо здраве.
Може би може да се анализира желанието ти да разкажеш за това в клуба...



Тема Re: Еротично и скандалнонови [re: Marina]  
Автор PASS_AGER (член)
Публикувано31.08.02 19:05



Марина, Виждала ли си айсберг ? Ама целият айсберг, а не само това, което е над водата...? Виждала ли си ? Е, тогава сигурно знаеш, че над водата има само около една четвърт + --..., а под водата са скрити останалите 3/4-ти...
Казано с други думи от всичко, което става с нас ние виждаме и чувстваме само една малка част от това, което наистина се случва...между нас в един полов акт...тогава как можем да сканираме всичко точно... не можем според мен...не можем !!!



Тема Re: Еротично и скандалнонови [re: elea]  
АвторTed (Нерегистриран)
Публикувано31.08.02 19:15



Analiz li? Ami dosta erotichno, nishto skandalno i obshto vzeto napalno normalno Ako tova sa si tvoi chuvstva i useshtanija radvam se iskreno za teb mila moja, a to svetat maj stana palen s frigidki, lezbianki i drugi chudatosti .



Тема Re: Еротично и скандалнонови [re: PASS_AGER]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано31.08.02 19:31



Да, харесва ми сравнението ти. Сигурно си прав. Но така или иначе не можем да достигнем до тези 3/4. Още по-малко можем да достигнем до тях когато става дума за непознати хора и когато акта е описан в десет изречения.

Редактирано от Marina на 31.08.02 19:37.



Тема Re: Еротично и скандалнонови [re: Marina]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано31.08.02 19:35



...е той, човека те кара да отпуснеш въображението си, а ти...?



Тема Re: Еротично и скандалнонови [re: publika]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано31.08.02 19:39



Уф, аз пак не съм вдянала нещо.
Публика, миличка, аз трябва да излизам, но нали сме взаимозаменяеми. Може ли да ме заместиш за въображението там дето...

Редактирано от Marina на 31.08.02 22:20.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.