Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема за който не е забелязал:нови  
Автор Ariella ()
Публикувано22.08.02 22:09



аз вече не съм модератор!!

историята:

преди няколко дни юзера жожко (jj) пуснал тема в административният клуб, в която тема дал линкове към мои постинги до оро...
жожко бил силно възмутен и развълнуван как може един модератор да се държи ТАКА!!..намесили се моите също много добри приятели каката , кирчо (и други) и се възмущавали мултипостингово...
един от админите явно му писнало от толкова жалби и ми изпрати съобщение че ми прекратява правата поради , цитирам :
"Некоректно отношение към другите юзери"
без да ме пита, иначе щях да му кажа, че точно тези мои постинги целяха да отвърнат коректно на оро точно така, както той разбира коректността..

моля да не се вълнувате, на мен ми е безразлично М ли съм или не...
верно, начина по който го направиха е гаден, но това си е за тях...

сега Блек е решил да ви модерира сам, а аз съм си пак тук и същата, каквато съм била винаги :-))..това което исках да разбера го разбрах- нали помните че това беше един начин да науча нещо ново за себе си??..е, разбрах че няма значение за мен каква съм, а коя съм..това беше важното..

господин Г. Чавдаров, който беше така мил да ме информира, че ми прекратява правата каза, че съм на нещо като изпитателен срок, и ако се променя щял да си преразгледа решението..май нещо такова каза, забравих вече...така че моля 'приятелите' ми да се въздържат от злорадстване, защото не се знае знае ли се :-)))/това на майтап/
истината е, че когато някой стане М, към него се фиксират веднага всички откачалки в клуба, в който е..и понякога е доста трудно да се държи така, че да се хареса и на откачалките, и на нормалните..и ако се опита да се харесва на всички, човека е обречен да се превърне в дупедавец и да го презрат...
а ако отстоява убежденията си, откачалките, които са и закачалки, всъщност, защото се закачват, и които повечето са кверуланти като оро и жожик, започват да правят доноси, оплаквания, жалби, молби, заплахи, ..заливат 'властите' с тях, и ако попаднат на човек, който е много зает или не му се занимава с това да проучи въпроса безпристрастно и да чуе и други мнения, се получават такива положения като сегашното...
накрая ще се окаже, че света се върти от енергията на кверулантите и безхаберието на тези, от които зависи как се случват нещата...
жалко, но факт...

както и да е...приятно ми беше да не ви модерирам (защото целият ми актив се състои от една заключена тема на оро, в която казах защо я заключвам)...иначе може да се каже, че не изпитах особени импулси да се намесвам насилствено...ааа...да, и баннах пси една вечер за 2 часа ;-)..сега мисля, че нямаше нужда, но тогава исках само да се кротне...
имаше и нещо такова ми се струва, че нямах много желание да пиша в клуба, защото като че ли усещах специалният интерес, с който се следяха думите ми..но това са бели кахъри :-))

ми това е....

много ми се иска да ви пусна темата от административния, но ще си създам твърде много главоболия :-))
иначе щеше и на вас да ви е интересно как истерично са ви описали като хора, които съм завладяла и не знам какво..абе глупости големи ви казвам :-)))
и нали знаете колко обичам да си говоря с такива търговци на миши кожи, така че не счетох за нужно да си правя труд да ставам като тях и да се ровя за линкове, за да доказвам някому, че всичко си има причина и обяснение..
а ако някой се чуди защо не са попитани хората в клуба за да се вземе такова решение...и аз не знам защо и не мога да ви отговоря...
от психологична гледна точка това е едно авторитарно поведение, което цели да 'постави на мястото' някого и да го държи в подчинение чрез властта на по- силният...но е възможно също така и да е бил зает човека и да не му се е занимавало с вас (нас)..ако се чувствате обезценени, така е, сори, и аз се почувствах така, но няма как да променя отношението на админите, мога само да променя моето лично отношение към фактите, и затова то е леко иронично и не ми пука кой знае колко..

ми тва е..който успял да ме напсува като модератор, успял..
за другите- сори, но не губете надежда...



Тема Майната ву на "М"..нови [re: Ariella]  
Автор Theo (besen)
Публикувано22.08.02 22:15



...а сега нали знаеш на тия какво ще им се случи? Ще си имат работа с бат Тео и ще ги сърби гъзеца докато ползват клубовете на дира, значи кои бяха?
oro
jj
kakata i koi oshte?

Theo
Да лапат патката на Езра!!!



Тема Re: за който не е забелязал:нови [re: Ariella]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано22.08.02 22:29



Ариела, много ти се радвам, че те виждам.
За мене няма никакво значение дали си с М или без. Както и няма никакво значение дали някакви хора които никога не съм чувала и виждала ме смятат за безценна или за ценна.
Нямам налични средства да коментирам малоумието да се сваля модератор без да се питат хората които са го избрали.
Това което описваш тук е една голяма гадост срещу която очевидно съм безсилна. Единственото на което се надявам е да не те е засегнала.



Тема Re: Майната ву на "М"..нови [re: Theo]  
Автор Ariella ()
Публикувано22.08.02 22:29



о, Тео...

аз съм много нежно докосната от защитата ти

но отдавна съм престанала да забелязвам въпросните особи, препоръчвам ти това и на теб, иначе трябва да си готов да се хвърлиш в дълбоките води на организираното интригантстване..а това не е за хора....



Тема Re: Майната ву на "М"..нови [re: Ariella]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано22.08.02 22:33



Какво интриганстване? Той за гъзеца им говори. Тео, не я слушай Ариела. Много добре си го намислил



Тема Re: Майната ву на "М"..нови [re: Marina]  
Автор Theo (besen)
Публикувано22.08.02 22:36



Цунк!!!

Тео



Тема За интригантствотонови [re: Ariella]  
Автор Theo (besen)
Публикувано22.08.02 22:40



...какво говориш ти? Всеки уважаващ себе си снобар обича интригите ако не повече, то поне колкото и хубавите зрехи, като тези на Диор, да речем
Ако искате да си врътнем една оргийка, и ще я кръстим психоанализа на секса, за да сме по темата.

Цунк!

Тео



Тема Re: за който не е забелязал:нови [re: Marina]  
Автор Ariella ()
Публикувано22.08.02 22:43



не, не може да ме засегне мнението на хора, които не уважавам...
така че всичко е ок, аз съм ок...ти си ок...за тях знаем...



Тема Re: за който не е забелязал:нови [re: Ariella]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано22.08.02 22:44



Е ами тогава с чиста съвест можем да си направим оргийката която предлага Тео. Да не вземеш точно сега да кажеш, че ти се спи?



Тема ДО: Всички истински психиатри...нови [re: Ariella]  
Автор Theo (besen)
Публикувано22.08.02 23:02



...които обичат професиата си и са готови да помогнат безплатно!
Прескочих до клуб "Споделено" и колеги, трябва да ви кажа, че там има доста клинични случаи.
Нека подходим професионално и след като колегите Психолози снемат една бърза псих. характеристика и да ни дадат общи представи за състоянието на скалите да подходим директно с мощни невролептици, да не забравяме и Ефортила поради някои странични дейсвия.



Тео




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.