Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:29 06.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Сценарий психодрама: "През очите на другите"нови  
Автор lmBlackМодератор (hladnokryven)
Публикувано08.08.02 22:44



Целта на тази тема е терапевтична и малко научоизследователска. Идеята е всеки да пуска мнения по темата за обсъжданетук( в тази тема, не другаде), поставяйки се на мястото на някой друг от клуба, показвайки как изглежда съответния човек(ник) през личния му поглед. Няма значение как ще се покаже вместо кого се пише, също така няма значение дали ще си личи от кого е написано, по-важното е да се разбира вместо кого се пише и да е ясно, че това не е същия човек (т.е. да не плъзне из целия клуб , че ще се загуби терапевтичния момент).
Аз лично ще пиша със собствения си регистриран ник, като се придържам към схемата:
<Ника на този вместо когото пиша>: <Тема на мнението>
<съдържание на мнението>
.

Темата за обсъждане щеше да е добре да я пусне някой специалист психолог, но нищо , ще се пробвам аз, нали като се погледна в огледалото приличам много на останалите хора, все нещо знам за човешката природа и порода.



Тема Брех, този горенови [re: lmBlack]  
АвторlmBlack (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 22:50



не съм аз. Чудя се само как е възможно друг да ми влиза с модераторският ми ник. LeoS, как става това?
Но нищо, на двойника ми идеята му не е зле!





Тема Тема>Имаща проблем:Какво да правя?нови [re: lmBlack]  
Автор lmBlackМодератор (hladnokryven)
Публикувано08.08.02 22:58



Имам проблем. Усещам , че мъжа ми изневерява. Вчера намерих следи от червило на яката на ризата му и дълги руси косми на рамото на сакото му. Постоянно закъснява след работа, все намира някакви основателни причини, но аз не съм толкова глупава. Знам , че има нещо, макар той да се преструва , че всичко между нас е идеално. Това ме кара да се тревожа, още го обичам, пък и децата ... заради тях не мога да го зарежа. Иначе е добър баща , грижи се за тях. Но не мога и да го деля с друга ! Какво да правя ? Дайте ми съвет..



Тема Осъзнай се навреме!нови [re: lmBlack]  
Автор HE_ПЛAГИAT (непознат )
Публикувано08.08.02 23:08



Мисля си, че ти като модератор трябва да си 5 крачки пред другите.
Още по-напред трябва да погледнеш това, какво може да се случи от започването на една такава тема!
Внимавай .... това е опасно!




Тема Оро: Брех, този горенови [re: lmBlack]  
Автор lmBlackМодератор (hladnokryven)
Публикувано08.08.02 23:09



не съм аз.

Съшото овче чедо е като теб и като ОвчиС, от далеч си личи, че е комунист. Време беше някой да ти покаже, колко си прост. Виждаш ли сега
И защо отново не пишеш по темата, този клуб се е превърнал в психиатрия, пълна анархия цари. Кога ще кажеш точно какви са правилата в този клуб, колко теми може да пуска един юзер
Аз като един коректен юзер , ще пиша по темата за да види аудиторията , как трябва да се държи човек в този клуб
Не съм съгласен, нищо не разбираш от изкуство АзСъмЗелен, писането ти е отново израз на безкрайната ти простотия, наследена от врачанския селянин ОвчиС.



Тема Тема>Psy_gist >Re: Имаща проблем:Какво да правя?нови [re: lmBlack]  
Автор AriellaМодератор ()
Публикувано08.08.02 23:12



имаш проблем и той си е лично твой!
какво очакваш сега- да ти решавам прублемите ли?
или да ти кажа как да си ги решиш.
ти си тъпа офца, щом не можеш да си ги решиш сама
иди си виж какво са ти сипали в паничката, аз сам само едно огледало, в което се оглеждаш.
ако не разбереш какво ти казвам, значи супер аза ти е контракатексирал на селфа и от там ти се е обострило то, а ид-а не ти позволява да видиш колко си тъпа..
по- добре се гръмни, вместо да ме занимаваш с тапотийте си..'



Тема ImBlack: Осъзнай се навреме!нови [re: HE_ПЛAГИAT]  
Автор lmBlackМодератор (hladnokryven)
Публикувано08.08.02 23:13



И пресичането на улицата е опасно , но все някога трябва да се научим да го правим.
Живеем в свят на опасности, но ако мислим само за тях, няма да живеем, а ще се страхуваме.



Тема edin ot mnogotoнови [re: lmBlack]  
Автор Pineapple ()
Публикувано08.08.02 23:14



Чувствам се плах и нестабилен. Не бих отишъл на психотерапевт, това е прекалено стряскащо за мен. Предпочитам анонимността. Затова влязох в този клуб. Искам да споделя някои неща , но не смея. Опипвам почвата. Не мога да го направя , вече обясних , че психотерапевта е стряскаща личност за мен, а тук попаднах на една тема , където се искаше всеки да си слагал какъв точно е след ника. Как беше, я да видя.... пациент, психиатър....
Не мога , отивам в кръчмата , ще си го излея на някой от бара, някой, който не познавам...
На вас - много ви здраве



Тема Re: Пси_хологнови [re: Pineapple]  
Автор Pineapple ()
Публикувано08.08.02 23:21



И защо толкова се стряскаш сладурче, а?
Отвори си съзнанието де, айде, отваряй...
Сега да ти кажа по твоя проблем:
Като малка аз изпитвах чувство за малоченност. Когато не можах да се приобщя към там където исках да се приобщя - хоп , чувството ми стана на комплекс, ..... но това ми избива , избива ми сега в комплекс за превъзходство.
Затова да ти кажа , аз съм психолог и ще си го слагам винаги това психолог, и на табелката на вратата съм си го сложила вместо фамилия. Ако имахме умиформи /като зъболекарките/ и до магазина щях да ходя с нея



Тема Re: ImBlack: Осъзнай се навреме!нови [re: lmBlack]  
АвторHE_ПЛAГИAT (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 23:24



Може и така да се приеме, но предпочитам да съм стегнат и реално да погледнем проблемите на коренното население. Защото добре знаем, че в долината не растът само гъби. Всяко нещо си има граници и трябва да искажеш собственото си мнение, а не да плагиатстваш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.