Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:01 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Хайде да погласуваме малко :)нови  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано27.06.02 17:37



Нека да се разберем, ще се модерира ли клуба както до сега или няма да се модерира. Ако гласувате "ЗА" дайте и предложение за ник(ове) - за да не усложняваме нещата с тема и за номинации.
Аз ще гласувам, но ще се въздържа от предложения. За сега.
Нека не поставяме срокове. Всички знаем кои пишат най-често тук - ще изчакаме техните гласове и ще решим. На мен лично хич не ми се ще да протакаме процедурата във времето - колкото по-бързо приключим с това, толкова по-добре. А за да не потъне темата, ще я ковна отгоре да не я пропусне някой.

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: Гласувам ЗА модериран клуб.нови [re: LeoS]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано27.06.02 17:44



И аз като Ариела ще си призная защо :)
Защото съм бил убеден винаги, че модериран клуб е по-добър отколкото немодериран.

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Против,нови [re: LeoS]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.06.02 18:03



мисля, че няма смисъл да се повтарям, пишещите в клуба знаят мнението ми.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Хайде да погласуваме малко :)нови [re: LeoS]  
Автор Kpъr ()
Публикувано27.06.02 18:07



ЗА

в модериран клуб с такова име се пише много, а
в немодериран с почти същото - не...

всъщност, аз понеже пиша много, затова избирам така, иначе спокойно може и да не съм прав... не че е важно, дори, кой е крив и кой прав, важното е шоу с бюлетини да става ! нека поканим всички клубове да вземат участие в шоуто/цирка, и специално клуб Окултизъм!



Тема ЗАнови [re: LeoS]  
Автор Лъчeзapнa (съзнание)
Публикувано27.06.02 18:30



...с може би некатегорични условия :)

Нека модератора да ползва правата си само за изявен спам, както и за положителните опции "заковаване на тема" и дъра-бъра нужни...

Предлагам Кръг.



Тема Abseliutno PROTIV!нови [re: LeoS]  
АвторTheo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 18:34



Като убеден демократ и джентълмен ще кажа, че всяка намеса под формата на каквото и да е модериране стеснява кръга до степен на генетично необновяемо сборище от сектанти!
Ето, вземете мен например
Не спряха да ме трият и махат от тук от там, без да знаят що за човек съм.
Така че, ревливи и сълзливи историйки в стил Слави Трифонов не ни трябват.
Аман от отрядни председатели!

Тео



Тема Re: Хайде да погласуваме малко :)нови [re: Kpъr]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано27.06.02 18:41



Аз съм ясновидец и съм представител на Окултизъм.
Дори мога да представлявам Кастанеда, тях ще ги изкарам от телата с удар зад плешката, ще ги разкрия и ще ги развоенизирам всичките от Полковник до редник и ще насоча летачите им да кацнат точно тук.
Ще поканем и от Споделено да споделят какво мислят.
И с Ошо ще се справя, то е е лесен, каквото ние решим той казва обратното, така че е лесно да го принудим да гласува "За".
Има няколко фанатизирани религиозни клуба основни и отлюспени с тях е малко по трудно защото те са идеалисти на идеите си и са ревниви към идейте си. Ревнивите знаеш каква сила вадят когато се бият /носът ми е счупен от такъв пич/ , с този удар щеше да нокаутира световния в тежка категория, има го в Гинес.
Тях ще им предложим да ни вкарат в правата вяра и те ще се юрнат в надпревара да ни спасят душите-и тях ги оправих.
Да не се откланям от темата и да ставам кат бат Оро....сетиииих се.
Аз предлагам Оро за модератор след като се върне от срещата с живия Учител, ако е жив. Или е много дърт, а? Ще има ли възрастови ограничения? Нека му дадем шанс, какво като е дърт? Тъкмо ще имаме възможност да си пишем с него на 8 езика...следва...


Аз не приемам оставката на Лео, ако ме питате и трябва да съм сериозен.
Поздрави



Тема Re: Abseliutno PROTIV!нови [re: Theo]  
Автор Лъчeзapнa (съзнание)
Публикувано27.06.02 18:42



Найш - мен никога не са ме трили , колкото и модерирани клубове да съм посещавала един път не са ме изтрили ! А гледаш не са ми малко постингите .



Тема Това е защото си...нови [re: Лъчeзapнa]  
АвторTheo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 18:46



...Лъчезарно дете
А аз един мрачен самостоятелно препускащ из степите на непросветените Каубой
Често вадя пищовите и стрелам право в десятката, ето защо имам и подобна съдба - съдбата на самотните духовно просветени люде

Тео



Тема Re: Хайде да погласуваме малко :)нови [re: ПЪTниk]  
Автор Лъчeзapнa (съзнание)
Публикувано27.06.02 18:46



Ти спри и на майтап да го предлагаш бат Оро - той сам ще се предложи .

И аз не приемам оставката на LeoS, но все пак не можем да издевателствуваме над него :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.