Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема за Любовта с любов  
Авторcлънцeтo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 16:05



И така...
Ето ме и мен - слънцето, което все някога ще изгрее на някоя улица...дано да не е на Твоята, че какви каши забърквам...
Първо: влюбена в най-добрия приятел на гаджето си. Имала възможност да избирам между двамата, избрах тяхното приятлство и се направих, че не чувам сърцето си. Можех да имам и двамата, а избрах този, с който вече бях... Сега съжалявам.
Не мога да бъда вече с "другия", защото той вече не ме иска. След като беше готов да зареже всичко заради мен, а аз му ги наговорих едни за приятелството и любовта, и на кое трябва да държи повече... той вече не ме иска. А аз умирам за него. И съм лоша, и съм раздразнителна... и си го изкарвам на "другия". Ох, обърках се. Кой е "другия"? Май и двамата са ми чужди... Не зная какво да правя.
Живота ми е празен - мисля си, а после се сещам за "другия" и сърцето ми пропуска два удара.
Кашата е голяма, но не ща да я сърбам. Имам ли избор?
Дайте идея какво да правя? Или по-добре име на клиника за душевно болни...



Тема Re: за Любовта с любовнови [re: cлънцeтo]  
АвторKarina (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 16:49



Tova za kashite e jelezen zakon - shte si ya sarbash i nikade ne mojesh da izbyagash ot neya.Kakto i drug takav zakon - pri izbor ot dve vazmojnosti vinagi izbirash ne samo plyusovete, no i minusite.
Kolkoto za majete okolo teb - ako nyakoj naistina darji na teb, edin "razgovor za priyatelstvo" ne moje da oburne tolkova generalno otnoshenieto mu.
Moje bi imash nujda ot otdalechavane i ot dvamata. Opitaj da smenish za malko obkrajenieto - taka moje bi shte razberesh na kogo darjish poveche.
A kato se zamislya, sas sigurnost ti instinktivno znaesh kakvo da pravish, i tova moje da e naj-dobroto za teb reshenie.
P.S.Sarceto e losh savetnik - i kogato go poslushash, i kogato se napravish na gluh - vse taya...



Тема Re: за Любовта с любовнови [re: Karina]  
Авторcлънцeтo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 17:34



Благодаря за отговора;-)
Макар и да пишеш, че е нормално човек да бърка, това не ме прави по-спокойна и не намалява болката... Сигурно някой ден ще ми мине...
Thanks



Тема Re: за Любовта с любовнови [re: cлънцeтo]  
Автор Ariella ()
Публикувано14.06.02 22:36



а има и хора, които предивикват такива ситуации в живота си, защото страшно си падат да са центъра на някоя драма..



Тема Re: за Любовта с любовнови [re: cлънцeтo]  
Автор lmBlack (hladnokryven)
Публикувано14.06.02 22:46



Кофти е , че многомъжието не е законно. Просто трябва да внимаваш от два стола да не седнеш на земята, ако се наложи стани доброволно , вместо на сила да се опитваш да удържиш ситуация , която се изплъзва от контрол.



Тема Re: за Любовта с любовнови [re: cлънцeтo]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано15.06.02 19:09



Ne priburzvai- koito e istinski vluben moje da 4aka..dulgo. Otdrupni se i ot dvamata. Budi na 4isto s vutreshnoto si AZ.



Тема Re: за Любовта с любовнови [re: cлънцeтo]  
Автор Hell (дефазирана)
Публикувано16.06.02 03:36



Слънчице, а този, "другия" де... той знае ли, че умираш за него?

Не си забъркала кой знае каква каша. По-тъпо щеше да се получи да се опиташ да скараш двама приятели. Ако им е истинско приятелството.

С времето ще се оправиш, но наистина ще ти е по-лесно, ако се отдалечиш от тях... но не и преди да "осведомиш" онзи, "другия" какво всъщност чувстваш... един откровен разговор без преструвки и очаквания... Може и да имаш късмет. Всъщност, желая ти го!

I wanna shut the door and open up my mind...


Тема Re: за Любовта с любовнови [re: Ariella]  
Авторcлънцeтo (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 11:54



Сигурно има, макар че забележката ти в случая не ми помогна, ами напротив...но както и да е.



Тема Re: за Любовта с любовнови [re: lmBlack]  
Авторcлънцeтo (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 11:55



Хей, аз отдавна съм изтървала тази ситуация. Все пак, единия не го виждам изобщо... така че не съм направила нищо нередно, освен с главата си и в нея.



Тема Re: за Любовта с любовнови [re: ani]  
Авторcлънцeтo (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 11:56



Смятам да го направя...съвсем скоро. А за чакането...може и да си права... надявам се...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.