Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Искате ли парти?нови  
Автор Oro (коректен)
Публикувано24.05.02 02:01



За знаещи и незнаещи .... искам да дам следната информация:
Беше изявено желание от никове в този и други клубове да се съберем на едно лятно парти - на живо. Аз приех доброволно ролята на организатор и доколкото събрах информация от други партита станали с клубни членове в други клубове......реших да направим едно наистина страхотно парти - без гафове и отегчени участници. Имам идеи как ще се проведе срещата......за това по-късно. Напр. бих искал то да стане на Витоша - за да се комбинира с едно природно изживяване. С грил и всички иширети...
Но сега много моля интересуващите се да отговорят на следните въпроси и то пред всички:

1. Мислите ли, че времето м/у 25-30 юни е подходящо за вас? Ако не - какво предлагате?
2. Можете ли да приемете, че това парти ще бъде единствено за никове
участвували в клуба и някои познати от други клубове поканени от Оро
/ виртуални познати - за които ще бъдете информирани/но... не и за приятели и роднини!!! - значи едно откъсване от този кръг за един ден! / в допълнение ще получите един въпросник - с кои никове не бихте искали да се срещнете и с кои бихте искали непременно да се срещнете ?/
3. Ако се приеме да го направим на Витоша - приемате ли и пренощуване в някоя хижа. Партито ще започне рано след обед....
4. Дайте лични идеи как да се оформи партито...


Искам да ви помоля да отговаряте така:......."по точка 1 мисля така..... по точка 2 - така...." за да ме улесните...
Аз ще събера мненията ви и оформя организирането. От моя страна мога да осигуря агнето /ако ще се пече такова..../ или няколко кгр. пръжоли готови за грил/ предварително обработени от мен лично с невкусвани от вас подправки и киснали във вино цяла нощ...../ ......запазване на хижа или др. територии за партито, за да може всеки да пристигне на готово организирана среща до детайли а не......"паешка работа" Няколко каси бира, вино и ракия също мога да осигуря....
Пиша ви от Осло и още не зная как ще го организирам това преди да дойда. Но надявам се на помощ от страна на доброволци......и на невероятния ми организаторски талант.

Ох, стана много разводнено......но ...слушам в момента Дарик радио дискусии на живо за посещението на папата в Сф.

Отговаряйте бързо, умно и честно - ще дойдат българи живеещи по цял свят...Никой не задължава никого да присъства на това парти!!! Освен...
любопитството и добрата воля......Ще бъде - незабравимо!!!

" Open your mind for the Beauty inside "


Тема Re: Искате ли парти?нови [re: Oro]  
Автор lmBlack (hladnokryvnia)
Публикувано24.05.02 02:42



Пък може да се грабна и да дойда, знам ли :-)), ама да е събота или неделя.

Редактирано от lmBlack на 24.05.02 02:42.



Тема Re: Искате ли парти?нови [re: lmBlack]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано24.05.02 02:47



Я по-сериозно!!!
От теб не се очаква да си богат или беден - но да можеш да се добереш на х.Алеко или Черни връх. Донасяйки........своя ентусиазъм и позитивна енергия.
Отговаряй на въпросите точка по точка!!!
Аз правя статистика! Иначе нищо няма да стане.....хубаво.

" Open your mind for the Beauty inside "


Тема след 31.7...!!!...???нови [re: Oro]  
Автор arte (nuovo)
Публикувано24.05.02 04:52



Оро...25-30.07 е третия тур на балетния фестивал във Варна, не ми съсипвай удоволствието, което 2 години чакам...нека да е поне ден след това...!!!!....




Тема по точка 4-та...нови [re: Oro]  
Автор arte (nuovo)
Публикувано24.05.02 09:19



Оро, ти си незаменим ала малко Zwanghaft......позволявам си да се позамисля какво разочарование може да ти донесе факта, че цялата ти прецизна подготовка и структура ще потънат в първите каси бира и бутилки с животоворни течности......

моля те, "позволи" извесна спонтанност на системета...довери й се...Тя знае какво иска и Това, което Тя иска е най-здравословното за генесиса Й.....

с други думи...ние от "Психоанализа и психотерапия" или ще посрещнем същите есента в нова фаса заедно или ще се има онтологични изненади...ама кво по-добро от това......партито ще е един вид проба, а дали ще се окаже и грешка остави на ситуацията да реши...




Тема Re: Искате ли парти?нови [re: Oro]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано24.05.02 13:17





1. Мислим, че е подходящо.
2. Да.
3.Бива.
4.Нямам такива.

Редактирано от kakata на 24.05.02 13:19.



Тема Re: Искате ли парти?нови [re: Oro]  
Автор sofianka (original)
Публикувано24.05.02 15:20



1. Kusno e , ne moga da chakam tolkova. moje li po rano?
2. Priemam i pretenciite shte si gi izloja v pismen vid, mersi
3. Priemam s prenoshtuvane, s prespivane, bez spane, bez liagane, liagane vsichki i tem podobni. Po vkusa mi e da zapochne rano sutrinta za da imame vreme da napravime i planinarsi izcepki-katerene do vurha, niakoi i drug po -zmiiski marshrut i taka natatuka.
4. predlagam partito da se oformi 24 ili 36 chasovo za da moje da obhvane poveche hora-ot provincia, bavno zagriavashti, bavno reagirashti , burzo navivashti se i taka natatuka . vajno e vuv dadena vreme na denia da se znae kude ste tochno.

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: след 31.7...!!!...???нови [re: arte]  
Автор Kpъr (Ме4оПух)
Публикувано24.05.02 19:51



юни е месец 6ти



Тема Re: след 31.7...!!!...???нови [re: arte]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано24.05.02 19:52



Става дума за 25-30 юни - не юли !!! Което значи 06 месец а не 07....

" Open your mind for the Beauty inside "


Тема Re: по точка 4-та...нови [re: arte]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано24.05.02 20:04



позволявам си да се позамисля какво разочарование може да ти донесе факта, че цялата ти прецизна подготовка и структура ще потънат в първите каси бира и бутилки с животоворни течности...... моля те, "позволи" извесна спонтанност на системета...довери й се...Тя знае какво иска и Това, което Тя иска е най-здравословното за генесиса Й.....
За да се заема като организатор на това парти.........значи имам някакъв опит в организиране....Единственото организиране се свежда до само няколко пункта:
1.Откриване на подходящо място и осигуране на "приватност" на партито / а не смесване с други туристи и т.н./ Всички да се разположим на "своя" територия за този ден.
2.Осигуряване предварителна информация за всеки как е организирано всичко - транспорт, евентуално места за пренощуване и:
3.Храна и питиета в достатъчно количество за всички.

Когато всичко това е на лице - всеки ще се почувствува някак удобно и се отпусне без да мисли за тези основни проблеми.....
Как ще премине партито...също трябва да има малко организираност..... някакви игри и забавления......


" Open your mind for the Beauty inside "



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.