Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:12 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какво да правя???нови  
Авторoтчaянa (Нерегистриран)
Публикувано02.05.02 15:20



Незнам точно какво ми е...дори незнам защо пиша тук, но се надявам да ми олекне като споделя. Проблемът ми е, че постоянно съм в лошо настроение, нямам желание за нищо, дразня се и от съвсем дребни неща и макар да го осъзнавам- пак си е същото, не се променям.Първоначално си мислех, че се получава само в определено време всеки месец преди цикъл, но не е така- май сега подсъзнателно сама се насочвам към това състояние, става ми навик с една дума
Как мислите, на какво се дължи...как да го преодолея???Помогнете ми...!



Тема Re: Какво да правя???нови [re: oтчaянa]  
Автор Evil Brother (<:o:>)
Публикувано02.05.02 18:58



...ia mi kaji predi tova da se slychi s tebe da si izjiviala neshto ot tipa na razdiala s niakogo...ili smiana na niakakyv ritym...naprimer zavyrshila si ychilishte.........

26.04.01 21:28 Една година Evil Brother в



Тема Re: Какво да правя???нови [re: Evil Brother]  
Авторoтчaянa (Нерегистриран)
Публикувано02.05.02 20:44



раздяла- не....омъжих се и горе-долу оттогава започна това...вместо да съм щастлива със съпруга си, именно към него са насочени по-често отрицателните ми настроения....и в повечето случаи неоснователно...
сега си мисля- възможно ли е това да е неотшумяла депресия например отпреди, която сега се задълбочава...как мислиш?


п.п.честито...за годишнината



Тема Re: Какво да правя???нови [re: oтчaянa]  
Автор lmBlack (hladnokryvnia)
Публикувано02.05.02 21:09



Мисли позитивно !
Но няма нищо странно, те много принцеси и принцове след сватбата се превръщат на жаби!. Проблема ти явно е семеен.
Неудовлетворение в секса, недостиг на пари, взимно неразбирателство, заедно или по отделно. Изясни си кое точни е причината и потърси решение.



Тема Re: Какво да правя???нови [re: lmBlack]  
Авторoтчaянa (Нерегистриран)
Публикувано02.05.02 22:55



Аз все си мислех, че за 6год. заедно преди сватбата сме се опознали кой каква жаба е....но може пък да съм грешала знае ли човек....вярно е, че много неща се променят после....
А и на мен точно това ми е трудно да намеря сама решение...как да постъпя



Тема Re: Какво да правя???нови [re: oтчaянa]  
Автор Evil Brother (<:o:>)
Публикувано03.05.02 01:09



Ami tova draznenie se dylji na smianata na nachina ti na jivot....ti si imala predi da se omyjish dryg jivot s drygi zadyljenia...sega si se omujila i eto novi zadyljenia...nov nachin na jivot.........tova razbira se ti deistva obyrkvashto i se polychva pri tebe edna stresova sityacia......i ti tyrsish vinovnika za tova tvoe systoianie...i razbira se tova e tvoiat supryg...poneje tazi nervnost e nastypila sled svatbata..........no vsichko tova shte svyrshe sled izvestno vreme i vsichko shte si doide po mestata,kakto se kazva...........

P.S.Mersi za chestitkata

26.04.01 21:28 Една година Evil Brother в



Тема Re: Какво да правя???нови [re: oтчaянa]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано03.05.02 09:40



6 години нищо не означават, ако не сте живели заедно...
Разликата от гаджета и общо съжителстване е огромна...
Не знам как е било при вас, но за мен най-голямата грешка е двама души да се хвърлят към женитба, без да са преживели заедно и един месец ( не говоря за почивки и забавления ).



Тема Re: Какво да правя???нови [re: дъждoвнa]  
Авторoтчaянa (Нерегистриран)
Публикувано03.05.02 14:24



да, така е...преди сватбата не сме живяли заедно нито ден на съпружески начала, както се казва...но истината е, че не съм си представяла да е нещо кой знае колко по-различно...Дори съм "завиждала" на мои познати, вече женени за възможността да си живеят щастливо заедно, но....уви- сега се питам докъде ще стигнем...наистина ли се оказахме толкова несъвместими....дали вървим към неизбежен развод



Тема Re: Какво да правя???нови [re: oтчaянa]  
Авторпapaзитчeтo-XA (Нерегистриран)
Публикувано03.05.02 15:44



Това че се случват разни физиологични неща с тебе:
1.това че споделяш е добре.
2.Не разправяи на ляво и на дясно защото може да те подиграват.
3.Когато се усмихнеш,може всички да ти се усмихнат,защото си се усмихнала.Когато се разплачеш не очаквай всичко да плачат,защото ти си се разплакала!



Тема Re: Какво да правя???нови [re: oтчaянa]  
Автор lmBlack (hladnokryvnia)
Публикувано04.05.02 01:31



Развода не винаги е неизбежен,(особено когато има деца, трябва да се направи всичко възможно за да се избегне, поне според мен).
Опитай се да разбереш, какъв точно е проблема и тогава търси решение.
Ако е в секса промени нещо , ако мъжа ти не води , води ти.( ако се налага изневери му дори, мир да има :-))
Ако е в парите, намери си по-добре платена работа или го натисни да си намери той, или прави разумни икономии.
Ако е в разбирането, говорете открито, без недомлъвки, изяснете си позициите, малко са тези които могат да четат мисли.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.