Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Моля да ми кажете  
Авторпитaм ви (Нерегистриран)
Публикувано27.02.02 22:50



Здравейте!Много съм объркана и ще бъда благодарна на всеки,който даде разумен съвет.Имам доста сериозно заболяване резултатът,от което може да бъде такъв,че да си нямам дечица.Имам приятел,който обожава децата и голямата му мечта е да имаме такива.Как да му кажа че може би не аз ще съм жената?Боже,как да му го кажа....Знам за това от доста отдавна,но нещата м/у нас се развиха стремглаво и не предполагах че ще стигнем дотук.А сега май се оказва,че съм си играла с чужд живот и чужда съдбаМислех и да се разделим,да го оставя намира,за да му дам шанс да осъществи мечтите си.Но преживяхме много заедно и без да имам смислена и сериозна причина няма да ме пусне да си отидаОбичаме се,но не знам как ще реагира на подобна новина.Освен това има още-страдам и от друго нелечимо заболяване(изхода не е летален но е необратимо постоянно изменение състоянието на организма,първоначално се смяташе че 2 заболявания се обуславят едно от друго,но преди седмица излязоха резултатите от поредните изследвания и се оказа че това май не е съвсем така)Моля ви,кажете ми как да му кажа....той е най-прекрасния и добър човек ,който познавам и това,което заслужава е да бъде щастпив,а не наранен от мен

Благодаря предварително

п.с.дано съм писала така, че да се разбира от четящите.....



Тема Re: Моля да ми кажетенови [re: питaм ви]  
Автор mitrich (член)
Публикувано28.02.02 00:44



трябва да му кажеш, така или иначе, иначе или така - откъдето и да го погледнеш. Въпросът е КАК, нали. Ами, естествено. Сядате някъде, пийвате по нещо, хващаш го за ръката, и все-едно че му казваш "заваля", го информираш спокойно за нещата. Искам да кажа - не му го поднасяй като екзотично блюдо с фатален край, а като пуканките, които ядете на кино. Изрази увереност, че си готова да останеш с него и да го обичаш, въпреки обстоятелствата, което, смятам, ако те обича, ще направи и той. Ще ви е трудно, но не по-трудно, отколкото ако се разделите и страдате поотделно. Искаш да го предпазиш от страданието да няма деца, а откъде знаеш, че то ще е по-голямо от страданието да остане без теб? Страх те е от реакцията му. Е, да, всички ни е страх от разни неща, но ти поне можеш да провериш, доколко основателни са страховете ти:))
Абе, любовта напред и ние след нея.:))



Тема Така е...нови [re: mitrich]  
Автор Hell (az)
Публикувано28.02.02 01:54



ако не му кажеш, сам ще разбере след време. Или от лекарите (щом обожава децата няма начин да не се поинтересува защо нямате... най-малко след година-две ще тръгне по лекари... след това става направо ужасно), или от "доброжелателни" познати.

Не само е по-честно към него ако му признаеш за състоянието си... има и друг аспект. Как ще живееш години наред с един човек, криейки нещо толкова важно и за двама ви от него?! Самата ти ще се чувстваш зле всеки път, когато се отвори дума, дори и намек за деца. За заболяването също. А когато открие, че си премълчала това?

Довери се на любовта, така както те съветва mitrich :) Въпросът наистина е КАК да му го съобщиш, а не ДАЛИ. Може пък да е за добро и всичко да се нареди според мечтите ти... но така или иначе тази улица има само един изход - през взаимното доверие.

Успех и щастие!

www.wotgamebg.org


Тема Re: Моля да ми кажетенови [re: mitrich]  
Автор PYTHON ()
Публикувано28.02.02 08:52



извинявай митрич но даваш тъпи съвети за неща които не разбираш.
лошото е че има и други като теб който дават подобни съвети и резултатите са плачевни.
въпроса е сериозен и ако нямаш опит за подобни неща по добре не пиши.
откъде знаеш как ще реагира господина за който не става и дума?
откъде?
най разумното нещо е да се направят изследвания медицински и то качествени.
няма смисъл да се говори докато няма заключение.
и как можа да го напишеш това митрич .....все едно сте на кино...и си папкате пуканки....
не искам да ти казвам как така все едно аз си бях на кино и все едно си хапвахме оуканки и аз .....и аз кво направих при подобна история.......



Тема Re: Моля да ми кажетенови [re: PYTHON]  
Автор mitrich (член)
Публикувано28.02.02 11:33



ами, остава ми да се надявам, че господина няма да реагира като теб!!
щото аз говорех за евентуален изход през любовта, а не през някви си там...питономизми.
:))



Тема Re: Моля да ми кажетенови [re: питaм ви]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано28.02.02 14:08



Щом е най прекрасният и добър човек, той няма да бъде наранен от теб, ако му кажеш. Няма да страда, дотолкова, доколкото няма да страда за теб, но май това е съпреживяването, така че...ти самата ще намериш и подходящият начин да му кажеж и..всъщност не знам какво още, но ще има обещавам, аз съм съвсем скромен ракшас, но имам усет за тези работи.

Не ми се връзвай.


Тема Re: Моля да ми кажетенови [re: mitrich]  
Автор PYTHON ()
Публикувано28.02.02 14:38



ако ти отговоря ще те засегна....
освен педали в панталони има и мъже
кино,пуканки.........
много ги разбираш тези неща
изход през любовта а?
как става тоя номер защо не го обясниш на хората този изход!
и не се засягай



Тема Re: Моля да ми кажетенови [re: akonitin]  
Автор PYTHON ()
Публикувано28.02.02 14:40



как може да му каже нещо което не е сигурно изобщо?
вие пияни ли сте или сте друсани?
много ви е смешно нещо а?



Тема Re: Моля да ми кажетенови [re: PYTHON]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано28.02.02 15:52



Назови ми едно абсолютно сигурно нещо. Дори утрешният изгрев не е сигурен за мен или за теб.
А защо да не сподели и опасенията си?

Не ми се връзвай.


Тема Re: Моля да ми кажетенови [re: akonitin]  
Автор PYTHON ()
Публикувано28.02.02 18:26



единственото сигурно нещо е смъртта!
това е 100% сигурно!
ти почти го каза
това не е кино и пуканки и нещата са сериозни .
не е като да си играеш на майки и бащи.
това са сериозни неща и то много.
не си играйте с тях ей така с лека ръка.
е като сподели та кво?
на оня пич питаш ли го кво ще му е а?
може спокойно да изкука или кво друго там......





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.