Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: С надежда..нови [re: Ariella]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано14.02.02 18:12



Тъй много съм ти благодарен
Отварям аз темата и що да видя...все едно вряла вода ме попари изведнъж.
Изключително красива роза. Направо ме разчувства, честно.
Всъщност никой още не ми е подарявал роза. Усещането било страхотно. Благодаря ти.



Тема Re: Валентине, Валентине...нови [re: ПЪTниk]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано14.02.02 18:17



...то моженето ,или го можеш ...или не....,не се научава за съжаление...,ама добре,че ги има и можещите...



Тема Re: Докторе,нови [re: nbb]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано14.02.02 18:35



Миличка, пак ли си ти дете мое. Не виждаш ли , че чичо доктор има много работа. Не срещна ли на влизане един разкилибичкан гардероб, който бе на преглед при мен. Гардеробът ми се оплака , че една сеперсимпатична блондинка цял ден му говорела за чувствата си и той се притеснил че няма да може да отговори на съвършенните й очаквания иначе те разбирал , макар да не можел да го изрази по човешки. Препоръчах му да продължи да мълчи иначе ще излезе той виновен, че е гардероб. Мила , ти си разчуствала гардероба с нежността си , той дори ми обеща да ти даде всичко което има, но за жалост в него имало само старо бельо.
Значи ако сме свършили първия сеанс, смени гардероба с друг с надежда че в него ще намериш това което търсиш. За оправдание си кажи "мъдрите " думи че надеждата последна умира! Не ме послуша ти мен май ако беше говорила на гардароба, до сега колко неща щеше да ти каже той?
Не мога да те разбера и туй тоооо...с мен говориш с гардероба не искаш.
Какъв човек си ти? Пак ти казвам, докато не започнеш да говориш с гардероби няма да можеш да видиш приликата за да я различиш.



Тема Re: С надежда..нови [re: publika]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано14.02.02 18:42



Ти за тях ли се сети, да не би да си помислят, че са аз? Не се притеснявай , те се движат от други закони, иначе щяха да направят това което ти си помисли. Другите закони ги движат да си мислят друго, което ние не мислим! Малко се оплетоха нещата , но нека пак внимателно да помислим!



Тема Re: С надежда..нови [re: ПЪTниk]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано14.02.02 18:50



...остави мисленето...то е ,което разболява...не зазиждай чувствата си с мисловни стени..,а ги пусни да тичкат...както сме се разбрали....



Тема Re: Валентине, Валентине...нови [re: publika]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано14.02.02 18:57



Ти как така изведнъж откри това скрито нещо, че за неможещите е добре, че ги има можещите и че ако ги няма искащите какво щяха да правят можещите. Остава ти да откриеш че искащите неможещи са зависими от можещите можещи и за да се освободат от товар, можещите се освобождават от искащите неможещи дори и да ги нарекат неможещи.
Виж, тъз рецепта е на латински. Занеси я довечера на аптекаря, но го гледай с уважение за да не се направи, че не знае латински защото пък той е от знаещите можещи.
Теб не те мисля аз, хич не се оплаквай, ръкопляскаш , усмихваш се и хоп можещите можещи ти слугуват. Не се коси, че със знаещите можещи е малко по- различно. Да ти предпиша ли и на теб да разговаряш с гардероб?



Тема Re: С надежда..нови [re: publika]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано14.02.02 19:03



Нали го правим сега...кой както може и знае Никого не пускам аз, де ме хване после той. Тук ще тичат заедно с нас за да видат как се тича Ей тук до нас да са, нищо че няма да ни трябват.



Тема Re: С надежда..нови [re: publika]  
Автор Ariella ()
Публикувано14.02.02 19:16



той е само един....не вярвам да се заблуди някой друг..
нали тези неща се усещат със сърцето??



Тема Re: С уважение..нови [re: ПЪTниk]  
Автор Ariella ()
Публикувано14.02.02 19:25



добре, розата е за теб, но надписа е за Него..


не се цупи, ето ти моето приятелско

...



Тема Re: С надежда..нови [re: Ariella]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано14.02.02 19:29



Какво сърце? Майка ти не ти ли е казала, че има хора познавачи на човешката психика, че дори и въздействачи, които с подходащо примамливо външно поведение подготвят очите на гледащия го, като по този начин го карат да види само това което той иска да види, а не това което е. Има и още по- други-магьосници.
Какво става тогава с горкото сърце?
Еййй че се сетих, хайде да надникнем в света на стихиите, нали сме 80% вода? Огън жена си ти ? Така нагорещи ефира, та чак земята се загря?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.