Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Колко НЕКОРЕКТНО!!! постъпват в Психология...нови  
Авторнeperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано02.02.02 16:00



... като са забранили достъпа за всички хора:
- които си нямат броузъри поддържащи cookies
(това означава, че всеки който има слъбичък и остарял компютър и ползва по-стари програми за разходка из мрежата не може да пише там)
- които ползват интернет в работата и там администраторите им са забранили ползването на cookies
- които просто не знаят какво става с компютъра им и се чудят защо ги изхвърлят от там

колко е хубаво, че тук в Психоанализата - такива глупости няма и че всеки който пожелае може да сподели проблема си или да пообщува с приятели - без да имат чувството, че са в голямобратския кошмар на 1984.

Дано не ни сполети това, което сполетя Психология. Дано и нас не ни накарат да се регистрираме , за да улесним тоталния контрол.
Нима заблуждаващите също са заблудени? Във всички случай - простено да им е: Те не знаят какво правят, като ни обясняват, че
- ако си си с легален софтуер и нямаш нищо пиратско на компютъра
- ако си обичаш и не изневеряваш на жена си
- ако не ти се случва да говориш лоши неща за началника си
- ако харесваш и хвалиш царя и правителството
- ако повтаряш колко са велики модераторите
и т.н. - не било толкова лошо това да ти раглеждат бельото, ами в крайна сметка - от теб зависи да си го държиш чистичко....

докъде ли ще стигне манипулацията ....мдааааам - ТЪЖНО




Тема Re: Колко НЕКОРЕКТНО!!! постъпват в Психология...нови [re: нeperиcтpиpaн]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано02.02.02 16:39



...а аз се чудя защо от няколко дни все Дж.Оруел ми се върти из главата...
...ами и аз се надявам,че някъде ще остане местенце,в което няма да ни наблюдават строги и справедливи по своему "санитари"....и ще идват хора ,които искат да споделят нещо или да помогнат на някого...без да им искат регистрация заради подозрението,че може да са престъпници...



Тема тази тема е тук, и за да...нови [re: нeperиcтpиpaн]  
Авторнeperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано02.02.02 16:54



...мога да отговарям на хората от Психология, тъй като там е забранен достъпа за нерегистрирани
предполагам, че тези, които имат желание да поспорят или да зададат въпрос, ще се почувстват доста зле, ако си представят как изглежда един диалог с човек, чиято уста е запушена....

та ето защо си позволих да пиша тук, в един от най-свободните и интересни клубове, където впечатленията ми са, че модераторът си гледа работата, а не се изживява като Господ Бог... и където ... все още мога да пишат такива като мен



Тема Re: тази тема е тук, и за да...нови [re: нeperиcтpиpaн]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано02.02.02 17:19



Може, разбира се - да си пише имам предвид :)
Това не означава обаче, че може да си фантазира по свободни съчинения :)))
Не виждам причина, да не си отговаряш там, след като си имаш регистрация, ама карай - ще го приемем за твой си избор.
И на мен ще ми е интересно да наблюдавам "как изглежда един диалог с човек, чиято уста е запушена" - давай :)))

| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |


Тема бисквитки за закусканови [re: нeperиcтpиpaн]  
Авторнeperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано02.02.02 17:37



искам да отговоря най-добронамерено на тези, които са се е заблудили, че компютърчето може да ти лапне бисквитките и да не предаде информация на дира. Това не е вярно: Когато компютърчето ти спре инфото към дира - дира не те пуска да пишеш в клуб психология, единствено, когато разрешиш ИЗПРАЩАНЕ НА ИНФОРМАЦИЯТА можеш да пишеш там...

а иначе - да прави сте, ако въпросът се решаваше с лапване на бисквитката - поне майсторите, които знаят как да го направят можеха да са спокойни
(излиза, че намерението е било Психология да стане клуб на компютърните разбирачи?)

както и да е - това не е от особено значение, защото истината e друга:
системата е проста - пускаш инфото към дира - получаваш право да пишеш в Психология - не пускаш - пиши си в който и да е друг клуб - е аз (като нерегистриран) правя това в Психоанализа

може да не съм ви ценен в Психология и да не ме искате, но такива като мен, които не обичат бисквитки, не са единици и факт е, че достъпът за тях в Психология е затворен...


та.... да кажа пак - лишавайки се от възможността да общуваме там (аз защото не обичам бисквитки, а вие защото не обичате хора, които не ядат бисквитки) - може би пропускаме приятелства, може би пропускаме интересни истини, може би пропускаме просто възможност да поспорим или да се разтоварим

помислете....



Тема Re: Колко НЕКОРЕКТНО!!! постъпват в Психология...нови [re: publika]  
Автор mitrich (член)
Публикувано02.02.02 18:06



Гласувания, референдуми, разпределяне на територии, борба за ...за какво!?? Като че ли си ги нямаме тези неща навсякъде, че и тук, т.е. - там, в психологията.
Още едно доказателство за невероятната и изумителна способност на човек да усложнява насила нещата.
Много добре ги виждам - отбрани пълномощници, населяващи достолепно своето министерство на любовта.



Тема за jj, пощите ... и още нещонови [re: нeperиcтpиpaн]  
Авторнeperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано02.02.02 18:18



във връзка със заблудата на някои, че не можеш да си четеш пощата, ако не позволиш размяната на бисквитки:
да,
вярно е за някои web базирани пощи, но....
не е вярно по принцип за всички пощи -
аз лично получавам и изпращам дневно няколко десетки писма без да ми се налага да пускам Cookies

вяро е, че cookies служат за да те идентифицират
не е вярно, че с cookies не може да ти се извлича важна информация от компютъра и могат да служат само за безобидни цели и твое улеснение

вярно е, че бих могъл да прочета още доста по този въпрос, включително и неща, които лично съм писал
не е вярно, че съм единствения, за който четенето би било полезно

сигурен съм, че и с теб jj бихме си говорили приятно в клуб Психология, ако ме допуснат там...



Тема Re: тази тема е тук, и за да...нови [re: LeoS]  
Авторнeperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано02.02.02 18:25



Благодаря, че уважаваш избора ми.


Ще прекаля ли, ако помоля за една услуга... : да кажеш в "онази тема" в Психология (само с едно редче), че хората, които са ми задали въпрос или им е интересно да прочетат какво съм отговорил, могат да го направят тук, в Психоанализа, където допускат и такива като мен?



Тема братле, тури й една майна на модераторката и я забнови [re: нeperиcтpиpaн]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (понякога)
Публикувано02.02.02 18:29



рави в едно с тъпия клуб... това там е безнадеждна работа - мене питай... такива ексцесии само някоя жена може да ги направи - резил голям е БИ



Тема Re: братле, тури й една майна на модераторката и я забнови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Авторнeperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано02.02.02 18:33



ми... мисля си, че може би се е заблудила, а не че се е самозабравила.... и се опитвам да дам възможност на хората за достойно отстъпление, за да не направят нещо, за което ще съжаляват после...


извинявай че не ти влизам в тона - при друг случай непременно ще го направя, но сега съм на вълна, че това е сериозно и че отстоявам кауза...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.