Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема naprejenietoнови  
Авторshy (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 12:16



dokoga moje da se jivee s bolka v dushata bolka ot nishto konkretno bolka ot jivota bolka ot horata okolo teb bolka ot vsi4ko koeto se sluchva?vinagi kogato se po4ustvam po-dobre ne6to se slu4va dori i minimalno i pak bolkata i pak onova naprejenie kakvo da pia za da ne gramna daite savet?



Тема Докатонови [re: shy]  
Автор nbb (весела)
Публикувано04.02.02 12:56



ти самият й позволиш да се разполага в тебе. Казвам ти го от собствен опит.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Докога ли? [re: shy]  
Автор Hell (az)
Публикувано04.02.02 13:25



Можеш и цял живот така да си изкараш. Човекът е издържливо животно.

"Болка от живота... от нищо конкретно... от хората около теб"... тук нещо не ми се връзва. Болката е ефект, признак. Значи нещо трябва да я поражда. Нещо конкретно, което не е задължително да ти се случва в момента.

Преди да пиеш, ядеш, пушиш и каквото там те посъветват за лек - изясни си причините за състоянието си. Значи това си е един дълъг, сложен и още по-болезнен процес - особено ако причината за състоянието ти се крие в миналото, най-вече в детските години. Може и да не успееш без помощ. То си е вид мазохизъм... да се ровиш в това, което подсъзнателно се опитваш да избегнеш.

Предупреждение: това ти го казвам единствено от личен опит и от опит с познати. Нямам подходящо медицинско образование :)
Но пък още съм жива, така че... :)))

Dum vivimus vivamus


Тема Re:нови [re: shy]  
Автор kultivirana (slip out)
Публикувано04.02.02 13:30



Прагът на болка, който можем да понесе всеки човек е различен,
но има една притча, в която се твърди, че ни се дава да преживеем толкова болка, само колкото можем да понесем
нито повече - но и нито по-малко....

затвори очи и постой пред слънцето без мисли ..а утре по това време - пак ..

~кръгче~


Тема Re: Докога ли?нови [re: Hell]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано04.02.02 17:07



....мисля,че не е необходимо да се рови толкова в миналото си...,та това е само едно нищо и никакво минало...по добре би било, когато нещата са добре да задържа мига и да не чака кога пак ще връхлети болката,а да чака хубавите неща,които предстоят......мен на това в този клуб ме научиха......,за което съм много благодарна на всички.:)))))..ще споделя с вас едни мисли,които не са мои,но вярвам в тях...

..."Докато човек не се ангажира с нещо,съществува колебанието,възможността за оттегляне,неефикасността...
По отношение на всяка инициатива има една елементарна истина и ако тя не се знае,убиват се безброй идеи и прекрасни планове.Истината е,че в момента,в който човек окончателно се ангажира,Провидението също се активизира.Стават какви ли не неща,които помагат да се случи това,което иначе никога не би се случило.От решението да се ангажираме произтича поредица от събития,като осигурява в полза на ангажиралия се непредвидени случки,срещи и материална подкрепа,за които той не би могъл да мечтае,че ще му се случат.'
У.Х.Мърей
от щотландската експедиция до Хималаите

...та мисълта ми е...,че трябва да се ангажираме да бъдем щастливи...и тогава наистина ще станем такива...,защото всичко около нас ще ни помага...

Редактирано от publika на 04.02.02 17:09.



Тема Re:нови [re: kultivirana]  
Автор mitrich (член)
Публикувано04.02.02 17:29



Надявам се, ако някой може да преживее изтребването на човешкия род в една трета световна, да кажем, това да не му се случи непременно.
:)), т.е., исках да попитам, това, че имам определен праг на поносимост, не значи, че той ще бъде достигнат, нали? Нали! Кажи да. :))



Тема Re:неведоми са..нови [re: mitrich]  
Автор kultivirana (slip out)
Публикувано05.02.02 13:08



..пътищата..:Р

това, че имам определен праг на поносимост, не значи, че той ще бъде достигнат, нали? Нали! Кажи да. :))

Кажи да...да...да...отговорило ехото;))

Слънчев ден!

~кръгче~


Тема Re: naprejenietoнови [re: shy]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано05.02.02 23:09



Закон на Ом за част от ел. верига:
U=I.R

т.е. напрежението = тока п съпротивлението.

Като искаш да махнеш напрежението, махаш или тока, или съпротивлението, или двете, ок ???

гледам не искаш да се гръмваш, начи не искаш да махаш тока ... остава ти само съпротивлението като вариант.

<..

..>


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.