Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аз щях...нови [re: Щypчo]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано30.01.02 06:48



Чудесно !!!
Хайде сега тогава този някой да се хване в ръце и да пусне най-после нещо, много му/й се моля ...

и кой е сайта с книгите ? определено се интересувам, дори и да не са на български.

<..

..>

Тема Re: Оксинови [re: Ariella]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано30.01.02 06:52



Да, казал съм че съм близнаци.
Е ще ми глътне няколко часа за да видя къде ... ама ако не успея ще те помоля ти да ми посочиш (publika).
Ако пък успея ... все ще измисля нещо :)))

Русалката явно сама ще си прави купона, не си падам по магии :)))
Ако ще се намеси любовната магия - бива, иначе тъц.

А с всяко олигофренче ли така се отнасяте (внимание, четки и др.) ???
Или аз съм МВП (VIP) :РРР

<..

..>

Тема Re: Щур - ами да!нови [re: Щypчo]  
Автор merlin (фитилджия)
Публикувано30.01.02 08:38



Ако човек знае всички причини за своите проблеми, той естествено ще ги разреши по най-правилния начин. Трябва да е пълен профан, за да не го направи. Лесно е да се вземат правилни решения, когато се разполага с цялата информация. Но за да се справиш успешно при дефицит на информация е необходима мъдрост. Не е ли по-добре да бъдем мъдри, вместо информирани?

Или още по-добре - мъдри и информирани...

/* Прави каквото трябва, да става каквото ще! *\


Тема Re: Щур - ами да!нови [re: screamBoy]  
Автор merlin (фитилджия)
Публикувано30.01.02 08:48



Млади приятелю,

Спри се, смири се и надникни в себе си. Това, което ще видиш може би ще те уплаши. Но единствено в твоя власт е да го промениш.

Да надникнеш в себе си не е любопитство, а необходимост. Самият факт, че си тук е вече нещо положително. И ние сме до теб, готови да ти помогнем.

/* Прави каквото трябва, да става каквото ще! *\


Тема Re: Ами...нови [re: screamBoy]  
Автор Щypчo (веселяк)
Публикувано30.01.02 10:14



хвани се в ръце...
...или се хвани с ръце... за където искаш...
само нещо да излезе в крайна сметка...

Тук съм! В шубраците на щураците съм Щурчо


Тема Re: Мъдри и информирани!нови [re: merlin]  
Автор Щypчo (веселяк)
Публикувано30.01.02 10:27



По принцип - да, най-добре да бъдем и мъдри, и информирани...

Но защо ли долавям някакъв скрит подтекст от рода : "Защо ли ти е, Щурчо, цялата информация, като нямаш достатъчно мъдрост да я разкодираш?!"
Вярно е, чи е с цялата информация, пак може да се сбърка и да се заблуди човек. Но така точно се помъдрява. Грешка - мъдрост, пак грешка - още мъдрост и т.н.
А тези, които са достигнали предела на помъдряването, те вече не се прераждат, или се прераждат с мисии, когато се налага. Те са Духовни Учители и ни наблюдават отгоре как грешим.
Е, аз не съм от тях. Нито ти. Нито другите от клуба.
Има много да учим. И за да си решим правилно задачите, трябва да прочетем първо урока, т.е. да имаме информацията... Иначе така, само по памет, най-вероятно ще сбъркаме.
И си го правим.
Ама пък що ли да ни пука?

Тук съм! В шубраците на щураците съм Щурчо


Тема Re: Оксинови [re: screamBoy]  
Автор Ariella ()
Публикувано30.01.02 22:22



не със всяко олигофренче се отнасяме еднакво, разбира се..но ти си ни слабост..

VIO- специална класификация за теб, защото аз никога не бих те нарекла олигофренче, но щом държиш..



Тема Рееехнови [re: Щypчo]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано01.02.02 00:15



Мисля чуствам тръпки по двата мускула дето са от двете страни на гръбначния ми стълб ... това значи - някой се ебава с моа ... засега се държа за кбд-то и мишката ... а също и за Кока-та понякога ... така е най-ефикасен метода на комуникация :)))

<..

..>

Тема Re: Щур - ами да!нови [re: merlin]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано01.02.02 00:23



Амииии виждам объркване в теб по отношение мен ... колебая се дали объркването е във времето, или в ролята ... щом ми потрябва помощта, ще я потърся, благодаря :)))

<..

..>

Тема Re: Мъдри и информирани!нови [re: Щypчo]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано01.02.02 00:27



Слушай сладурано, че съм с теб в клуба, не значи че съм с теб в кюпа, ок ?

хайде да поуточним това за мъдростта ... информиран приемам е да имам информация ... какво е информация ... ми 0 и 1, това е ясно ... сега за мъдростта ... нали това не е да имам дълга бяла брада и редки, кафяви зъби ... нали ...

<..

..>


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.