Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:05 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови  
АвторSUlClDEN (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 07:25



SLUSHAM!



Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA! [re: SUlClDEN]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано14.11.01 08:02



.....извини невежеството ми,но какво означава...ZHIV...?



Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: publika]  
АвторHAHA! (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 08:19



alive



Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: publika]  
АвторSUlClDEN (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 08:20



IMAM PREDVID BIOLOGICHNIYA SMISAL NA DUMATA. A TI KAKVO SI MISLISH?



Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: SUlClDEN]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано14.11.01 09:18



...извинявай...,не разпознах Ж-то..и се чудех какво ли може да означава...Каква причина може да има,за да не бъдеш жив....На всеки му се иска да е жив и догодина...,и по догодина...и ако може така...доооооо....Ама някой беше казал,че "бъдещето стига само до следващия дъх"...след това никой не знае какво го чака...Не си ли струва тогава,...вместо да си броим дъховете,които ни очакват,да си съсредоточим вниманието към прекрасните нещта,които могат да ни се случат м/у тях...



Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: SUlClDEN]  
Автор Лъчeзapнa (миротворец)
Публикувано14.11.01 10:22



Може и да бъдеш .

...за да виждаш света по различен начин!


Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: publika]  
Авторsuiciden (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 10:42



(Parvo iskam da izyasnya. Ne sam homoseksualen; nito latenten nito kakav to i da e.) V taya vrazka nyamate predstava kolko mozhe da bade tezhak zhivota na chovek bez otkloneniya ot seksualen aspekt. Az nyamam zhelanie da mi se sluchvat "prekrasni neshta". Predpochitam pred prekrasnoto dobroto, a i hubavoto, no PREkrasnoto, hm. Imam chuvstvoto, che shte mi doyde v poveche.



Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: Лъчeзapнa]  
Авторsuiciden (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 10:45



Ami ako te sreshna nyakade kak da te poznaya?

HAHA! GOLYAM KOCKAR SE IZVЪDIH, PROKLETO DA А!





Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: suiciden]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано14.11.01 11:25



...чакай малко...,защо са тези пояснения:(Parvo iskam da izyasnya. Ne sam homoseksualen; nito latenten nito kakav to i da e.) ...какво те кара да мислиш,че те смятам за такъв?...в термина "прекрасно"аз включвам всичко:...като доброто и хубавото(какво включваш ти в тези категории?) например...,но и още...дребни(за някои),но съществени(за мен)неща...като това,че е слъмчево или мрачно и все пак красиво,че едно листенце се е вкопчило в клончето и не иска да се пусне,защото клончето ще му липсва,че има добри хора (тук в клуба),които имат желание да ме изслушат и с каквото могат да ми помогнат..или само да обменим мисли....Написах ти това,което между два дъха усетих..и за мен то е прекрасно ..ще ми кажеш ли какви хубави и добри неща искаш да ти се случат,за да те има и догодина?...ще се опитам да те разбера...



Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: suiciden]  
Автор (Черна котка)
Публикувано14.11.01 13:11



Ti podigravash li se s nas?

"V taya vrazka nyamate predstava kolko mozhe da bade tezhak zhivota na chovek bez otkloneniya ot seksualen aspekt. "

Tova tvyrdenie kakvo oznachava? Che nie tuk po nachalo sme si homo i predstava si niamame kolko e trudno na niakoi normalen kandidat-samoubiec li?

Shte ti kaja neshto vse pak. Da se samoubiesh e "PREkrasno"!
:-))) Ti nali ne obichash PREkrasni neshta? ;-)
Mda... shte ti doide v poveche

Редактирано от BИ на 14.11.01 13:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.