Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:43 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!  
АвторSUlClDEN (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 07:25



SLUSHAM!



Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: SUlClDEN]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано14.11.01 08:02



.....извини невежеството ми,но какво означава...ZHIV...?



Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: publika]  
АвторHAHA! (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 08:19



alive



Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: publika]  
АвторSUlClDEN (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 08:20



IMAM PREDVID BIOLOGICHNIYA SMISAL NA DUMATA. A TI KAKVO SI MISLISH?



Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: SUlClDEN]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано14.11.01 09:18



...извинявай...,не разпознах Ж-то..и се чудех какво ли може да означава...Каква причина може да има,за да не бъдеш жив....На всеки му се иска да е жив и догодина...,и по догодина...и ако може така...доооооо....Ама някой беше казал,че "бъдещето стига само до следващия дъх"...след това никой не знае какво го чака...Не си ли струва тогава,...вместо да си броим дъховете,които ни очакват,да си съсредоточим вниманието към прекрасните нещта,които могат да ни се случат м/у тях...



Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: SUlClDEN]  
Автор Лъчeзapнa (миротворец)
Публикувано14.11.01 10:22



Може и да бъдеш .

...за да виждаш света по различен начин!


Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: publika]  
Авторsuiciden (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 10:42



(Parvo iskam da izyasnya. Ne sam homoseksualen; nito latenten nito kakav to i da e.) V taya vrazka nyamate predstava kolko mozhe da bade tezhak zhivota na chovek bez otkloneniya ot seksualen aspekt. Az nyamam zhelanie da mi se sluchvat "prekrasni neshta". Predpochitam pred prekrasnoto dobroto, a i hubavoto, no PREkrasnoto, hm. Imam chuvstvoto, che shte mi doyde v poveche.



Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: Лъчeзapнa]  
Авторsuiciden (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 10:45



Ami ako te sreshna nyakade kak da te poznaya?

HAHA! GOLYAM KOCKAR SE IZVЪDIH, PROKLETO DA А!





Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: suiciden]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано14.11.01 11:25



...чакай малко...,защо са тези пояснения:(Parvo iskam da izyasnya. Ne sam homoseksualen; nito latenten nito kakav to i da e.) ...какво те кара да мислиш,че те смятам за такъв?...в термина "прекрасно"аз включвам всичко:...като доброто и хубавото(какво включваш ти в тези категории?) например...,но и още...дребни(за някои),но съществени(за мен)неща...като това,че е слъмчево или мрачно и все пак красиво,че едно листенце се е вкопчило в клончето и не иска да се пусне,защото клончето ще му липсва,че има добри хора (тук в клуба),които имат желание да ме изслушат и с каквото могат да ми помогнат..или само да обменим мисли....Написах ти това,което между два дъха усетих..и за мен то е прекрасно ..ще ми кажеш ли какви хубави и добри неща искаш да ти се случат,за да те има и догодина?...ще се опитам да те разбера...



Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: suiciden]  
Автор (Черна котка)
Публикувано14.11.01 13:11



Ti podigravash li se s nas?

"V taya vrazka nyamate predstava kolko mozhe da bade tezhak zhivota na chovek bez otkloneniya ot seksualen aspekt. "

Tova tvyrdenie kakvo oznachava? Che nie tuk po nachalo sme si homo i predstava si niamame kolko e trudno na niakoi normalen kandidat-samoubiec li?

Shte ti kaja neshto vse pak. Da se samoubiesh e "PREkrasno"!
:-))) Ti nali ne obichash PREkrasni neshta? ;-)
Mda... shte ti doide v poveche

Редактирано от BИ на 14.11.01 13:12.



Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: SUlClDEN]  
Автор zvetenze (malko i uhaino)
Публикувано14.11.01 13:51



Аз бих искала да съм жива догодина ако ще ми се случват радостни неща!А не да страдам!

Ludostta dostigam


Тема по усмивката - лъчезарна е, бя!нови [re: suiciden]  
Автор Лъчeзapнa (миротворец)
Публикувано14.11.01 15:29



А би ли ме светнал какво е KOCKAR

...за да виждаш света по различен начин!


Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: BИ]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано14.11.01 15:37



.....ВИ,..този приятел май ни е сложил на шейната...и сега се кефи и си мисли,че ни е изпързалял и сега се надпреварваме да даваме мнения,а той.."СЛУША!"...ами аз имам един-двама колеги с "друга" ориентация(много интелигентни същества м/у другото),на които не ми се струва да им е много по-лек живота от нашия...А всъщност аз изобщо не разбрах в какво се състои тежестта на живота...за нашия нов приятел..



Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: publika]  
Автор (Черна котка)
Публикувано14.11.01 17:01



Nito pyk az. Znachi idva i kazva - az sym samoubiec, ama iskam i dogodina da sym jiv. Koeto vsyshtnost, ne mu prechi pak da si e samoubiec... :-)
A zashto shte se samoubiva... veroiatno za nego niama znachenie

Oh... che sym losha tia dni



Тема Tva i baba mi ot Kestirich nego znaeнови [re: SUlClDEN]  
Автор Evil Brother (BAD*AZZ)
Публикувано14.11.01 23:44



....gde da ta znam dali shte si jiv ili ne........az za sbe si nito za LeoS negrarantiram......tva e sydba be chovek........moje da padne samolet vurhy tebe ili da ti se preobyrne lodkata po vreme na neochakvana byria....spasitelite data tursiat a tvoia tryp da izplyva sled opredeleno vreme ..........zastrahovki nema.....bydeshteto nikoi nego znae

©Bulgarian Bad Ass™ 2001


Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: SUlClDEN]  
Автор NEVlNna (real)
Публикувано15.11.01 00:25



Аз пък не искам да съм жива догодина...ако животът ми е същия като сега.


When I needed you most
When I needed a friend
You let me down now
Like I let you down then...




Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: publika]  
Автор Ariella ()
Публикувано15.11.01 02:03



PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!
автор- Суициден
опит за литературен анализ..

Лирическият герой се обръща с невинната молба на 3 годишно дете към дядо коледа - той иска да е "ZHIV"- с HIV и догодина..
това мелодраматично изказване цели единствено да ни насочи към мисълта, че той е хив позитивен и се надява да изкара и до година??а защо не и повече??след това ни в клин, ни в ръкав признава че е хомосексуален..което поне обяснява как е станало заразяването (не че това ни върши някаква работа, защото няма значение дали ГО е пипнал при хетеросексуален или хомосексуален контакт, или от спринцовка, важното е, че вече Е в него.)

после - той си е избрал прякора - суициден- и макар да не става ясно за мисли ли говори, или за намерения, този прякор при всички случаи има за цел да вдигне тревогата, да алармира за опасност..една червена лампичка, която се върти и мига (като в новата снимка на каката)..като на пожарна, линейка, полицейска кола..отделно и пронизителния звук, който се натрапва като талибан в самолет на "Американ еъруейс"..
въпроса е - от какво точно има нужда "суициден"??
макар да заявява ясно- ЛИНЕЙКА!!
може би все пак е загорял, и една пожарна по- би му свършила работа??
а към тази мисъл ме насочи и бързото захапване по Лъчезарна, която е едно невинно и духовно същество..защо точно нея ??!!може би я мисли за най- беззащитна??нооо...литературния анализатор е винаги на своя пост и бди..




/предполагам, че има хора, които идея си нямат "що е то майтап и има ли почва в този клуб??" и за тях заявявам, че този постинг съдържа 85% майтап../



Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: Ariella]  
Автор (Черна котка)
Публикувано15.11.01 02:22



Хехехе! Блестящ анализ!



Тема Re: по усмивката - лъчезарна е, бя!нови [re: Лъчeзapнa]  
Авторex-suiciden (Нерегистриран)
Публикувано15.11.01 15:55



Питай някой по-възрастен човек, какво е коцкар. Едно време е имало доста от тях. Сега сме на прага на изчезването!



Тема YAKO BLUES!нови [re: Ariella]  
Авторex-suiciden (Нерегистриран)
Публикувано15.11.01 16:34



Priemam gotiniya humor (tova za HIV beshe v desyatkata), no pak za zagara barkash. Istinata, che si padam po edna cvetnokozha (i ne sluchayno!), a tya pak dokato az skitorih zad granica vze, che se ozheni za edin oshte po-cvetnokozh (ako mozhesh da me razberesh). Izhod ot blues-at, koyto me e nalegnal (az sam ot malkoto beli hora, koito izpitvat istinski cheren blues {Nobody loves you, when you're down and out!!!}) nyama. Tova e do grob! Mozhe bi shte svarsha nyakade po UK kato ulichen muzikant na blues...zhenen za prostitutka. HIV-a ne mi marda, ako dosega mi se e razminal...



Тема Re: YAKO BLUES!нови [re: ex-suiciden]  
Автор (Черна котка)
Публикувано15.11.01 16:45



hehe! I kyde dolu-gore v UK? ako ne e taina de...



Тема Re: YAKO BLUES!нови [re: ex-suiciden]  
Автор Ariella ()
Публикувано15.11.01 17:29



добре, би ли ми обяснил, че нещо не ми е ясно..
как един Коцкар може да изпитва истински черен блус до гроб??
противоречиш си..



Тема Re: YAKO BLUES!нови [re: Ariella]  
Авторotnovo-suiciden (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 15:51



коцкар да, но само сред мацки...
когато съм си сам ми е адски криво...



Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: SUlClDEN]  
Автор 8H (кръг)
Публикувано16.11.01 16:24



Стани Роб!

1! за тях се грижат добре.
2! няма да се притесняваш за цената на живота, на международния пазар, защото друг ще има грижата.
3! остани си така. Сега не си ли роб? И какви други, освен сексуалните нужди не те притесняват, след като Ти точно отговаряш за тяхното удовлетворяване?



Тема Re: PROSTO MI SE SHTE DA SAM ZHIV I DOGODINA!нови [re: 8H]  
Авторsuiciden (bilkar) (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 09:22



Rob sam se rodil, no ne sam bil v pokoite na imeratricata, a na gladiatorskata arena. Sega vodya armiyata na onepravdanite kam Rim.
Garvana-magyosnik sam az, koyto mozhe da se prevrashta vav vsichko, no nay- obicha rolyata si na zhestok do bezumie zhid, obezglavyavasht prestapnici na dravnika v Tarnovgrad!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.