Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:16 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Izborat na partniorнови  
АвторObarkana (Нерегистриран)
Публикувано02.11.01 10:52



Interesno mi e kakvo smiatate za izborat na partnior. Niakoi ot vas ima li izgradeni i tvardi kriterii, po koito da go napravi?
Az se obarkvam mejdu tova - maj, koito me privlicha fizicheski, no niama vazmojnost za mnogo seriozna vrazka, poradi lipsa na vreme
- maj, koito sashto me privlicha, no e semeen, inache e mnogo nastoyatelen i iska obvarzvane
- maj, kogoto obicham, i s koito sam ot dalgo vreme, samo che parametrite na vrazkata ni ne sa mnogo iaasni - viziram fakta che toi niama planove za badeshteto na nashata vrazka

Ne se sheguvam, ne sam i nimfomanka.
Molia vzemeto go naseriozno.
Az imam edna ideia za izhoda ot problema, no mi se struva che tia e biagstvo ot problema i ot sobstvenata mi obarkanost, a ne deistvitelno razreshenie



Тема Re: Izborat na partniorнови [re: Obarkana]  
Авторdina (Нерегистриран)
Публикувано02.11.01 11:07



1. Н е се занимавай с женеия. Какво "сериозно" може да ти предложи?! Само ще те кълне жена му!
2. Щом някой те привлича защо да не си с него въпреки , че нямал време?!
3. Този който обичаш - какви са тия параметри- може той да не иска още семейство, но ако се чувстваш добре и с него защо да не продължаваш. Не бързай, времето ще покаже.
Това не са задължения, а приятелски съвет! Понякога един не е достатъчен





Тема Re: Izborat na partniorнови [re: Obarkana]  
АвторTuiller (Нерегистриран)
Публикувано02.11.01 12:27



Мисля, че изборът зависи от това, какъв човек си ти. И какво ТИ очакваш от живота.
Ако си кариерист (амбициозна и самостоятелна) изборът е този партньор, който е най-зает.
Ако си нежна и чувствителна - ти трябва човек който те познава добре.
В случай, че търсиш приключения - не си готова за връзка. Нужни са ти приятели.
При всички случаи твята интуиция ще има последната дума.


Успех !



Тема Re: Izborat na partniorнови [re: Tuiller]  
АвторObarkana (Нерегистриран)
Публикувано02.11.01 13:17



Ujasno si prav/a,

Samo che nai-golemia problem e che az smata ne znam tochno kakvo iskam. Imenno zatova i otpraviam vaprosa si v takav forum.
Ima i neshto drugo - moje da se kaje che sam i nejna i chuvstvitelna i ambiciozna v sashtoto vreme. Ednoto ne prechi na drugoto nali? Samo che ot posochenite tri sluchaia izglejda niama chovek, koito da otgovaria na vsichki iziskvania. Moje bi taka si otgovariam sama. Moje bi traiabva da zareja vsichki i da tarsia 4-ta alternativa...



Тема Re: Izborat na partniorнови [re: Obarkana]  
Автор Ariella ()
Публикувано02.11.01 16:16



"Az imam edna ideia za izhoda ot problema, no mi se struva che tia e biagstvo ot problema i ot sobstvenata mi obarkanost, a ne deistvitelno razreshenie
"



Каква е тази идея?



Тема Re: Izborat na partniorнови [re: Obarkana]  
Автор (Черна котка)
Публикувано02.11.01 16:33



Tozi partnior za kakvo shte go izbirash? Za priatel, ili za syprug?
Zashtoto ako e za syprug e po-seriozno.
Ustanovi s koi ot vsichkite si v estestven sinhron, s kogo imash nai-malko protivorechia. Triabva da se useshtash estestvena s nego, da bydesh sebe si, da imash vytreshen komfort. Tova e vajno, zashtoto ako napravish dori i malyk kompromis sys sebe si v tova otnoshenie, po-kysno stava kofti. Otvytre pochvash da se tormozish i tova te otblyskva ot partniora.

Chetesh li na angliiski?
Imam neshto v edna kniga, koeto e tochno algoritym za izbirane na partnior. Tochno za teb e :-))) Ako triabva da go preveda, shte otneme poveche vreme. Ako chetesh v tozi klub redovno, shte go pusna tuk. Ako ne, niama da go puskam. Dylgichko e. No pyk e mnogo interesno. Shte imam vreme v nedelia moje bi. Za syjalenie ne po-rano. No si zaslujava.

Tova neshto ti pomaga da razberesh kakvo tyrsish. Vednyj kato si iziasnish tova, shte napravish izbor po metoda na izkliuchvaneto.

Редактирано от BИ на 02.11.01 16:37.



Тема Re: Izborat na partniorнови [re: Obarkana]  
АвторAlly (Нерегистриран)
Публикувано03.11.01 15:08



maj ti samata njamash mnogo goljama predstava za budesteto si, kak iskash njakoj drug, v sluchaja kojto i da bilo partnjor da ima?
moja suvet e da ne burzash da se jenish dokato si tolkova oburkana. verojatnostta da sujaljavash posle silno kloni kum edinica.
osven tova spored mene partnjor ne se izbira po razni algoritmi, zastoto algoritum=razumen izbor. na purvo mjasto trjabav da poslushash surceto si, a posle glavata si (vse pak i poslednoto e zaduljitelno)



Тема Re: Izborat na partnior [re: Ally]  
Автор (Черна котка)
Публикувано03.11.01 17:00



Да де :-) В "алгоритъма" има въпрос за чувствата. Ако ги няма, зарязваш останалото



Тема Re: Izborat na partniorнови [re: Obarkana]  
АвторTuiller (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 11:15



Изясняването на собствените ти желания е по-важно от търсенето на партньор. Но е много трудно. Според мен то е първото, което трябва да направиш. И тук никой не може да помогне...


Успех !



Тема Re: Izborat na partniorнови [re: Obarkana]  
Автормeчтaтeлka (Нерегистриран)
Публикувано08.11.01 18:03



Според мене точно това трябва да направиш. Докато не срещнеш такъв, че да не ти идват наум никакви въпроси, значи не си срещнала истинския. А щом си изправена пред въпроси от рода на:този ли да бъде или другия, значи нито един от тях не е истинския. Може и да съм романтичка, но аз вярвам в онази притча, че някога човешките същества са били едновременно и мъже и жени и тогава, когато ядосали боговете и те ги разполовили, всяка половинка тръгнала да търси своята си половинка. Може и да не го предавам съвсем точно, но съм сигурна, че човек може да бъде щастлив само тогава, когато намери своята истинска ПОЛОВИНКА. Това е все едно да намериш загубена част от себе си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.