Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:54 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Интересно ми е ...  
Автор Фиyyyyyy (бързия)
Публикувано29.09.01 11:52



... какво ли ще стане ако всички от този клуб се видят някъде?!Препоръчвам да бъде на широко място без остри и твърди предмети, зада няма после осъдени.

Вместо всичките теми да бъдат затрупвани с обвинения и спорове, предлагам тия работи да стават на едно място - примерно тук, зада може постепенно клуба да започне да функционира както трябва и да има реална полаза от него.

Поздрави!


Който мен обича-бързо се съблича,
който пък ме мрази-задника добре да пази:))


Тема И това ще стане един хубав ден,нови [re: Фиyyyyyy]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано29.09.01 18:20



не бързай.



Тема Re: Интересно ми е ...нови [re: Фиyyyyyy]  
Автор Well (така мисля ...)
Публикувано29.09.01 18:49



Ми добре ... от кого да почна ? Айде от ЛеоС, че е модератор ... Бух един ляв прав !
А сега на Ви - ох как я мразя тая с голямата метла !!!
Абе що не го отнесе и Иванов ? А и на себе си да забия един, няма да ми дойде зле ... квот съм се изкривил от злоба, таман да си наместя физиономията ... като никой не се сеща да ми помогне ... А сега ако намеря отправна точка и на Земята да й тресна астреоид, пък да видим кой ще ми спамва наоколо после ... по МОЯТА територия, чувате ли, тука всичко е МОЕ бе ! Ей ! Дай си ми играчката , на ви си парцалките , айде къш оттука , Всички вън от дира, искам да остана сам, може само да гледате и то с благоговение, иначе не може, обещавам да си пиша по 3-4 теми на ден във всички клубове, и какъв мир и любов ще цари - ум да ти зайде :) А колко интересно, колко лечително и поучително ще стане ... Тц Тц тц ...
Ех, мечти ... Ай по бира Ариана за всички въздържатели !
Някой да ми подари мерцедеса си ? Да не посочвам ...
КоОй не ме взима на сериозно бе ? Ей сега отивам да хапна плутоний, после идвам да се изходя тука някъде ...
Ако ме изМародерстват, то ще е по заповед на ФБР, помнете ме какъвто бях в деня, когато се изходих. Тюх, язък трябваше друго да кажа...

Ей, това без чувство за хумор е нечетливо ... ама и с него няма да го разберете ... огледалце, огледалце , я кажи ми ... комплимент направи ми ... продължението го знаят и главните герои даже ... главата в пясъка, а той - мокър, да му се невиди макар ... друго си е оня влак, товарния ... мина и отмина ...
аз му викам: "Качи ма",
той свирка : "Догодина! "
до ... А! - мина



Тема Re: Интересно ми е ...нови [re: Well]  
Автор 8H ((регистриран))
Публикувано29.09.01 19:05



ХАХА!!

Тоя влак на истината, наистина е истински...
За да не издавам IP-ta, ще издам малко за местоположението си - намирам се на улица, съседна до железопътна линия.
Обаче, няма гара...
има само камъни наоколо, някои от тях са били летящи някога...

P.s. Влака май е викал "догони ма"...



Тема Re: Интересно ми е ...нови [re: Well]  
Автор Ariella (genuine)
Публикувано29.09.01 19:38




Сега разбирам още едно предимство на нета..Добре че си далече, че след такъв постинг, ако беше тука, щях да се нацелувам..ти си знаеш..

Всъщност..защо го казвам това..

Be genial..


Тема Re: Интересно ми е ...нови [re: Ariella]  
Автор zvetenze (malko i uhaino)
Публикувано29.09.01 19:49



Явно аз имам доста добре развито чувство за хумор защото през последните 5 мин. не престанах да се хиля и да си мисля колко си ПРАВ!!!Абе и целувчица може...

Ludostta dostigam


Тема Re: Интересно ми е ...нови [re: 8H]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано29.09.01 20:21



Какви летящи камъни, бе! Ти да не живееш под връх Шипка?

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Интересно ми е ...нови [re: 8H]  
Автор Well (така мисля ...)
Публикувано29.09.01 20:34



Остава да ми пуснеш ориентир за пилота и те думваме по талибански ;)



Тема Re: Интересно ми е ...нови [re: Mama Netty]  
Автор Well (така мисля ...)
Публикувано29.09.01 20:35



той не ама аз ...



Тема Re: Интересно ми е ...нови [re: Ariella]  
Автор Well (така мисля ...)
Публикувано29.09.01 20:38



Леле Ма-Малеееее ... А стига бе, на секс - символ ли ви приличам ?

Абе ... не е много добре че сте далече ... следи от различни червила ... да се пукат комшийките ! :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.