Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Още малко за модератора. Наистина  
Автор Aнaxapcиc ()
Публикувано15.09.01 19:56



ще е най-подходящо Иван Иванов да си остане модератор на клуба - от отношението му при създването имам добри впечатления. Освен това модераторството вероятно понякога ще изисква повече време. Едва ли ще съм в състояние да бъда винаги на разположение.

Всъщност, за момента този въпрос още не ми се струва актуален. За момента. Все пак сме бебе на три дни.



Тема Re: Още малко за модератора. Наистинанови [re: Aнaxapcиc]  
Автор (Черна котка)
Публикувано15.09.01 20:32



Да :-) Не бях забелязала, че И. Иванов е модератор докато 8H не каза.
Бебе на 3 дни сме, да :-) И още не ни е сменил памперса



Тема Re: Още малко за модератора. Наистинанови [re: Aнaxapcиc]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано15.09.01 21:10



"В началото бе хаосът.../след падането на диктатурата в БГ и в резултат на силно редуцирания контрол над поведението на гражданите от страна на институциите отговорни за спазване на законноста. И "с помощта" на
абсолютно погрешното схващане всред голяма част от населението че Демокрация=анархия или пълна свободия - се стигна до катастрофални поражения и на икономиката и върху личностната ценностна система на българина/ Това положение явно не можеше да продължава и всички разбраха, че трябва да се работи дружно и с посветеност да се възстанови спазването на законите и то....от всички без изключения. Ако това се отнася за "макси" светът отвън, какво се получава в "микро" светът на виртуалната действителност /може да се спори кой е "макси" и кой "микро"....
Но общо взето, когато тук патологичните изяви на определени хора, с явно нарушени ментално-психически функции, комплексари, навлеци, кърлежи и т.н.
станаха непоносими..... се нададоха викове за помощ към администраторите и....ето ви раждането на новия герой "Модератор"Тогава се разнесе също бесен вой от страна на гореспоменатите личности,
които се почувствуваха....ограничавани по отношение на "свобода на словото"
То да бе слово като слово....а то олигофренски букво/словосъчетания написани на някакъв албански диалект и....ругатни и псувни...

А днес се отваря нов клуб и.....преди още да са нахълтали навлеците-паразити,
които и тук ще нахълтат, за да ви изпълнят мониторите със своите идиотщини
които нямат никаква допирна точка с темата на клуба ...нито със елементарния тъй наречен "здрав разум".....и вече се започнаха изборите за модератор.
Какво става?

Неотдавна написах темата "Стани модератор" и в "Психология" и в "Предложения".
Отнася се за това как да станем модератори на ....себе си.

" Take it or leave it. I don't argue!


Тема Re: Още малко за модератора. Наистинанови [re: Aнaxapcиc]  
Автор 8H ((регистриран))
Публикувано16.09.01 03:17



Винаги на разположение, не може да е никой, или това ще промени доста начина му на мислене...и Иван Иванов не е винаги на разположение, всъщност, той едва ли съзнава, че е модератор на този клуб, защото има 300 и няколко...
отговорността е разделена помежду всичките 300, и затова няма да има способността да се справя с истерии...

добре, намесих достатъчно заплашителни думички, спирам дотук, щото бебето ще се събуди...



Тема Моето мнение енови [re: Aнaxapcиc]  
Автор lnsight® (Shurrarist)
Публикувано16.09.01 07:36



че този и клуб психология имат нужда от чистач, а не от модератор.

Но като сме заговорили за модериране, ми хрумна една идея, която доколкото съм виждал не е разпространена в дир-а.
Става дума за следното - модератора да пуска от време на време в една тема информация за различните ник-ове идващи от едно и също IP

let's there be day
let's there be speed
let's there be FERRARI



Тема Re: Моето мнение енови [re: lnsight®]  
Автор (Черна котка)
Публикувано16.09.01 14:50



Знам, че не ме обичаш, но ще си позволя да кажа две думички тук като ти репликирам.
Модераторът Е чистач. Затова предложих за този клуб да има модератор, непристрастен към темата на клуба. Радвам се, че така се получи накрая. Значи все пак наистина редовно ни четат.

Какъв вид информация имаш предвид да се пуска за никове, идващи от едно и също IP? Не те подкрепям изобщо, но само се чудех за каква информация говориш... Като например - колко кафета на ден пие и колко цигари пуши ли?



Тема Re: Още малко за модератора. Наистинанови [re: Aнaxapcиc]  
Автор И.ИвaнoвАдминистратор (Дираджия)
Публикувано17.09.01 11:13



Не съм модератор на клуба, просто така е направен софтуерът, че който направи клуба автоматично го слага и като модератор.
Най-добре си изберете модератор от хората в клуба.
Благодаря ви.



Тема Ванка, не бъди мързел, Ванканови [re: И.Ивaнoв]  
Авторeзpa (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 11:18



трудът облагородява (усмивка)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.