Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:23 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Каква ви е работата - заплатите ги разбрахме?нови  
Автор NumLock ()
Публикувано28.06.00 11:35



Тя темата за заплатите излезна много интересна, ама кажете и за какво ги получавате. По-нататък можем да обсъдим и друга "забранена" на запад тема: "Какви са ви гаджетата/любовниците". Темата "Какви са ви политическите пристрастия?" мисля че не трябва да се обсъжда на сериозно място като това тук.

Тема А ти за какво я получаваш?нови [re: NumLock]  
Автор Veselina ()
Публикувано28.06.00 11:43



А ти за какво я получаваш? Защото "на запад" никой не ти плаща за сините ти очи. Бачкаш до съсипия.

Тема Айде първо за гаджетатанови [re: NumLock]  
Автор МиГ-31 ()
Публикувано28.06.00 12:11



а? :)

Тема Ба-а-а-а...нови [re: МиГ-31]  
Автор Любомир Ганов ()
Публикувано28.06.00 12:29



...Че то едното и другото понякога са зависими. (даже често). Тьй че, давайте първо за работата, както рече NumLock...

Тема как зависими?нови [re: Любомир Ганов]  
Автор МиГ-31 ()
Публикувано28.06.00 12:42



Тука в новата фирма имам една единствена колежка, обаче пък тя е каратистка, така че гледам да не я задявам много-много:)

Тема как зависими?нови [re: МиГ-31]  
Автор mbtutu ()
Публикувано28.06.00 12:46



:)))))) Ако имах такава колежка щях да искам да ми плащат вредни.

Тема Що !?....нови [re: МиГ-31]  
Автор Любомир Ганов ()
Публикувано28.06.00 12:49



А-а-а стига бе!.Ако е готина, как няма да я закачаш? Та, тя и затова може да те набие. Пък представяш ли си какво охрана може да ти бъде? Давай-давай... Всъщност, малко се позачудих на думите "служба" и "колежка". Хм? ...

Тема Ааааа не,нови [re: МиГ-31]  
Автор NumLock ()
Публикувано28.06.00 13:34



първо удоволствието, после работата.

Тема А ти за какво я получаваш?нови [re: Veselina]  
Автор NumLock ()
Публикувано28.06.00 13:44



Срам ме е да си призная, но не е за програмиране. Дават ми по 200 $ за да не ги е грижа юзърите къде е това F: и G:, как и защо работи, кой лепи марките и разнася пликовете с emal-ите и разни подобни. Чувствам се доста запазен и вече ми се иска да отидя някъде, дето ще ме съсипят малко от работа :-).

Тема Ааааа не!!!!!!нови [re: NumLock]  
Автор momchil ()
Публикувано28.06.00 14:11



aaaaaa!!!!!!!!!!!! nali uj ra rabota stehme da govorim, pak vie zahvanahte... kolejkata! :-)) az, naprimer, cel den, nabivam bait po bait kod! tova mi e rabotata! :-)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.