Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 29.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема entry-level rabota ?нови  
Автор Никола ()
Публикувано07.04.00 22:26



Zdraveite na vsichki. Ima li software-ni firmi, koito tyrsiat programisti s malko ili bez profesionalen opit ? blagodaria.

Тема entry-level rabota ?нови [re: Никола]  
Автор python ()
Публикувано07.04.00 23:32



това единствено са държавни структури и фирми. за други не знам.

Тема entry-level rabota ?нови [re: python]  
Автор Топалски ()
Публикувано07.04.00 23:51



За държавна работа трябва диплома за висше по специалноста...

Тема Трябва да си...нови [re: Топалски]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано08.04.00 00:34



... луд или тотално некадърен за да работиш държавна работа :) (освен ако не си митничар, прокурор и други доходоносни професии)

Тема Трябва да си...нови [re: Никола]  
Автор Никола ()
Публикувано08.04.00 21:59



А как прохождат програмистите в днешно време тогава ? Имат ли шанс младите и неопитни (като мен) програмисти да си намерят работа ?

Тема Разбира сенови [re: Никола]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано08.04.00 22:55



Започнах да работя в края на 18-тата си годишнина. Като специалист по предпечатна подготовка. После бях график, занимавах се с 3ds max известно време. Пишех някои неща за фирмата, в която работех. И накрая, след повече от 3 години работа, нямаща почти нищо общо с писането, кандидатствах за програмист и ме взеха.

Тема Ами то има ли?...нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Любомир Ганов ()
Публикувано12.04.00 08:20



...вече т.нар. дьржавна работа, която наистина да е работа. Аз започнах много по-отдавна от тебе в изчислителните центрове. То такива работи сега нема...По-добре митничар! Да живей св. Иван К.

Тема Трябва да си...нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Топалски ()
Публикувано13.04.00 17:20



Честно да ти кажа бих работил за държавата ако виждам, че от работата ми има полза.

Тема entry-level rabota ? [re: Никола]  
Автор Somebody ()
Публикувано17.04.00 17:43



Пробвай с Microsoft :-)

Тема entry-level rabota ?нови [re: Никола]  
Автор emo ()
Публикувано24.04.00 12:22



ami moga da te posywetwam : 1. powishawai si sam kwalifikaciata az zapochnah da ucha pascal predi da sym widial komputyr (tow beshe predi 17 godini...) 2. kandidatstwai po wsichki obiawi koito widish nai-malko shte razberesh kakwo iskat i shte mojesh da se podgotwiash po celenasocheno tia gluposti za za 2-5 godini staj sa bullshit 3. Probwai da poluchis razni certificates 4. kandidatstwai po wsichki obiawi koito widish 5. ako niamash priateli deto da te urediat - losha rabota :) 6. kandidatstwai po wsichki obiawi koito widish 7. kandidatstwai po wsichki obiawi koito widish 8. kandidatstwai po wsichki obiawi koito widish 9. kandidatstwai po wsichki obiawi koito widish ... N. kandidatstwai po wsichki obiawi koito widish abe ti si goliam kutsuzlia ako oshte ne si nameril rabota


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.