Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Айде и линус толерася  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано15.07.20 05:08







Тема Re: Айде и линус толерасянови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано15.07.20 07:45



дъщеря му е няква от тия с розовата коса, така че щом не я е пребил с маркуча за компресора то си е отолерастял отдавна, само дето не го е знаел




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Айде и линус толерасянови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.07.20 12:28



Щот на 90% сте нищожества, и за да връви напред тряя да ви угажда.
Принуждават ме да купувам само сертифицирана база за проектите си, ако и да не ми дреме за това. Инак не минават митница.

Белият човек е най-жалкото нещо в познатата вселена.
Дъното на хранителната верига, в най-буквалния смисъл. В града го дебнат кучовете, в гората - мечки, вълци и т.н. Ся гласуваха и да му прибират децата по анонимен донос. Чифтокопитните нямат такова търпение, бикът само да те скива отдалеч и...
А ропчето ходи да си регистрира възд. пушка у полицията. И ножките забранили, още не ми е ясен режимът.
Не сорса, Били ще почне да ви модерира и мислите.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Айде и линус толерасянови [re: zaphod]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано15.07.20 16:58



...

Менека никой не може да ме банне!


Тема Re: Айде и линус толерасянови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано16.07.20 06:37



А ропчето ходи да си регистрира възд. пушка у полицията. И ножките забранили, още не ми е ясен режимът. тия забрани важат само за мекотели като тебе, ние "ропчетата" си имаме оръжия, в края на краищата щом не бесят закона е само пожелателен




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Айде и линус толерасянови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.07.20 11:05



https://www.youtube.com/watch?v=f74eHiTfWIk

Може да почнат и да бесят, както са тръгнали. От най-много ченгесар на калпак данъкоплатец - скалъпени обвинения и бой до припадане. Пострадалите са напълно невинни.

Ем ше та бие Манго докат извадиш парите, ем ша та ебе, ем после и на полицайчето ще даваш показания зарад незаконното ти пушкало. Обществен договор. На Манго отгледани 6 чавета, на Данчо Катаджията палат, на тебе един немит между бузите.

Де вика Киро Брейка - какви деца ще оставим на нашата планета.
Роби и донори. Да отглеждат новото котило чавета, вече мнозинство. Сега за чаве е 300 лева, а съм чувал до 700 на месец по някакви програми. За родителите ти 250 лева пенсия. За тебе и толкоз няма да има.

п.с. Прави впечатление и третото лице на изказа. "Докат не почнат да ни колят и бесят", като в кланицата също. Някой дето не си го виждал решава съдбините ти.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 16.07.20 11:07.



Тема Re: Айде и линус толерасянови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано16.07.20 14:43



Може да почнат и да бесят, както са тръгнали.
ще е хубаво, но едва ли.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Айде и линус толерасянови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано18.07.20 00:30



Предлгама да се баннат всички бели, които пишат още на Ц... не е редно... страдам не ми е политкоректно... дразня се и се чувствам обиден...

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"



Тема Re: Айде и линус толерасянови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано22.07.20 04:06



Правите от мухата слон. Нек'во миниатюрно комитче от нек'во rst файлче. Аре сега толерастия, по-скоро отбиване на номера.. То верно е че Линус е луд гении без капка здрав разум но пък има много разумни хора в непосредственото му обкръжение!

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.