Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:23 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Рабине, учи са от големитенови  
Автор Aaron (charming)
Публикувано11.07.20 18:29



https://blitz.bg/obshtestvo/regioni/selski-tarikati-oblazhikha-s-3-bona-zaplata-skhemata-e-chutovna_news757324.html


Сега разбра ли що нема хора за 2 бона да копат, а? Ама ти си страхлив малко и нема как да влезеш в лигата на големите.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Рабине, учи са от големитенови [re: Aaron]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано11.07.20 21:51



Рамбо ще стане смел като:
1) Узаконят секса с козите
2) Раздадат ЗАКОННИ калашници
Дотогава в обора на газената лампа и нощно време три катинара и подпрел вратата с тояга да не влезат чернокраките.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Рабине, учи са от големитенови [re: Pechenia]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано11.07.20 23:12



Абе, като го знам колко е улав у главата и да раздават калашници законно той пак ше проспи момента и пак ше е от обратната страна на уя.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Рабине, учи са от големитенови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.07.20 11:00



Абе вие висите по Скумовете, вие изкарвате че да има Манго за ракия, пък нека аз да съм улав.
Ама един ден ще ви се въздаде, поколенията ще са ви благодарни дето направихте кмб да се раждат над 50 % циганчета, това по официална статистика. Манго ще ходи на Скум вместо тебе, и ще ходиш по круизи наедно с английските баби.
Стра ви е от сянката ви, ейна Гейфод шушука ама не смее да пусне линк, да не му се скара другарката. Не смеете дори да си пуснете телевизията с протестите, да не ви заподозре Боко.
Рабин улав, няма проблем, той всеки ден си навива будилника за Скум. Вие сте идеални!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Рабине, учи са от големитенови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано12.07.20 11:29



И кво предлагаш, да спрем да изкарваме пет цифрени заплати за да преебем манго ли?
Престани да завиждаш рабинчо, никой не ти е виновен за скотския животец на тебе. Да беше направил три рабинчета поне, да има на какво да се радваш и да се бориш с циганската раждаемост, а не да мрънкяш и цивриш тука на милионерчетата.
С времето при тебе нещата няма да станат по-добре, ама ние си те знаем де.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Рабине, учи са от големитенови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.07.20 12:06



https://duckduckgo.com/?t=ffab&q=%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%B8%D1%82+%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%80&atb=v206-1&ia=web

А нене, мечтата ми е белия да няма значение, само черния.
И на сън не мога да си мечтая да съм ропче като тебе! Няма да се оправя!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Рабине, учи са от големитенови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано12.07.20 12:34



Ама ти СИ РОПЧЕ бе Рамбич. Разликата е само в това, че си като ония в лудницата, които са мислят за секакви. Един истински свободен човек ще се радва на свободата си, а не по цял ден да циври и мрънкя срещу ония, които го ПОДТИСКАТ, правителства, черни, цигани, комунисти и НАП хаха.
Мечтата ти явно се осъществява, черните завладяват белите, т.е. теб? Още няколко годинки ти давам у селото и ще четем новините: Цигани ограбиха, ебаха и прибиха самотен дядо за 5 лева и една ДВГ машина. Иначе СИ СВОБОДЕН ахахахаха.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Рабине, учи са от големитенови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.07.20 13:37



Еми ще станем като индианците у ФАЩ. Резервати за българи, и ако приближим някое лачено място - ритници. То не е само Росенец, и по планините е така. Има ловни полета за големци, и ако наближиш почват да стрелят. Не са ви го показали по Босфор ТВ и не знаате. Не, че може да отидете дотам с ваще курници с гуми 3-та употреба.
Кво да правя, и аз съм се родил с бг потекло, и аз ще съм малтретиран на едно с вазе. Рабините са малцинство, няма как да се оправим с 99% паплач, дето вика Брейка.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Рабине, учи са от големитенови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано12.07.20 13:45



Вие рабините и брейковците не ги мислете тия неща. Страхливи сте, то не става само с мрънкяне по форумите и ютуб. Оставете други да се оправят, щото като почнете да се месите и всичко става още по-зле отпреди. Некадърни сте бе рабинчо, разбери го.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Рабине, учи са от големитенови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.07.20 13:55



Еми страхливи сме, докато бягаме от еничерите, няма спор. Съвсем буквално съм търчал с все сили, да не ме докопат българите, на които плащах с данъците си. По цар Кировите протести еничерите пак вардеха един, дето прегази българин, и баща му който заплашваше българи да им взема главите.
Вие сте смелите, докат ме баняте и ми се лендзите от терасите.
Само имай предвид, че съм плажувал на място, което никога няма да видиш на живо. Доган Сарай Бийч. После кой бил мизерник, и кой висял по Скумовете...
Аз дето съм плажувал може само да си го мечтаеш



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.