Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:27 20.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Рабине, учи са от големитенови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.07.20 16:52



Нека да съм зомбиран и глупав, ама не на мене бабичките викат "мухльо" и "роб". Линк пусках сабахлем, няма да се повтарям.
Нищо де, кат почнат да ви разфасоват и няма да има умници, ще останат само простите като мен.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Рабине, учи са от големитенови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано12.07.20 17:11



ама не на мене бабичките викат "мухльо" и "роб".

Айде бе, не са били викали на тебе?
Ти на протест да защитиш свободата беше ли? Не беше оти те е страх да те не ошамарят и е по-безопасно да си пишеш в интернет.
Мачкали та Гани и ти избега на село та да не ти зимат пари за соц. осигуровки и данъци, с които се плащат пенсиите на бабите.
Страх го било да земе кредит и затва мама продаде нивичките на баба ти и деда ти да има детето къде да живее, да не остане на улицата, че е само на 30 и кусур и не може се оправи.


Баш на тебе са си викали мухльо и роб ама не са ти знаяли името, та да си го кажат направо.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Рабине, учи са от големитенови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.07.20 17:14



Еми да ставам секи ден да кибича на Еднокракия, че Манго да е доволен?
Ели да тегля 35 годишен кредит, да правя кредитно досие?
Ели да бачкам 40 години, че после да направят пенс. възраст на 70 и да се напикавам на работното място.
Кажи как да го направя, само и само да си доволен ти.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Рабине, учи са от големитенови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано12.07.20 17:39



А, прави квото искаш бе рабинчо, то при тебе нещата след някоя и друга година вече ще са необратими и скотския живот ще те е озлобил и оглупил още повече.
Няма решение май за теб.
Съжалявам, че новините са лоши, но...

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Рабине, учи са от големитенови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.07.20 18:24



Ще го преживея някак, Манго ще е без насъщната ракия, за еничерите няма да има 20 заплати, по една на счупена протестърска глава.
Кредитен рейтинг няма да имам, и няма да притежавам собствен апартамент в елитно гето.
Ми, ще преживявам някак. Тебе не те мисля, Манго ще навива будилник като му дойде времето.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Рабине, учи са от големитенови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано12.07.20 19:01



А, ша го преживееш. Тебе 2 Гани ти стъпиха на шията и та направиха бръм с главата, с тех не можа да са оправиш, та избега, чернокраките щел да преживее.
Рабинчо, ти още нищо лошо не си видел от чернокраките, с възрастта това ще се промени.

Ше има да ни цивриш и мрънкяш тука докато са не гътнеш от некой инфаркт или удар.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Рабине, учи са от големитенови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.07.20 19:09



Той социалния договор не беше ли чернокраките да ми изкарват пенсията един ден? Ся са мнозинство в родилното, точно на тия разчитам да опъват каиша както аз го опъвах като беше времето.
Що да виждам лошо от тях, аз гледам позитивно. На тях разчитам.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Рабине, учи са от големитенови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано12.07.20 19:44



Още са далеч от мнозинство в родилното, много пропаганда четеш и не ти се отразява добре на тебе това, и без това си със слабичък ум, не го затормозявай допълнително.
Но иначе, да, така требва да стане, даже според мене и един ЗАКОНЕН КАЛАШНИК ти дължат за двете години редовна работа без да броим социалните помощи дето ги зимаше през година.

Ти гледай да са научиш да садиш и копаш домати, барем само до двора ти да доождат, да не влазат вътре.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Рабине, учи са от големитенови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.07.20 20:20



Тъй е, пропаганда, влез у коя да е болница да видиш, че цигани са над половината пациенти. Че и нагли, натискат се да пререждат, щот с чавета били.
Туй за новородените сега не ми се търси линк, ама не съм го измислил аз.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.