Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:41 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано15.07.20 21:59



Важното е че си предприемач с предприемачите



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.07.20 23:18



Квото е писано. Или ще оцелявам в джунглата сега, или на туткал след като ми одрътеят кокалите. 6 чавета и 2 полицайчета ми иска обществения договор дето не съм подписвал. И после ако едните не ми счупят главата ще са другите. Като живеех по центъра тъй беше, през нощта апашите ми разбият колата, през деня Фандъкова ми я вдигнала. Ключалките още не съм ги оправил. Да се чудиш от кой по-напред да се вардиш.
Лендзите ми се тука, ама предполагам всички сте наясно кво ви чака след 25 години.
Рабиноидите са на площада, овцете на туткал. Кой квото си заслужи.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано15.07.20 23:59



"6 чавета и 2 полицайчета ми иска обществения договор дето не съм подписвал"

Подписал си го бе рабинчо, още кога та е правил баща ти си го подписал. За тоя договор десет баби и дедовци са им зимали цел живот от заплатите да са научиш да пишеш, сметаш и да ти бият безплатни ваксини за БЦЖ.

Затова същите тия баби сега ти викат мухльо и ропче.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.07.20 00:12



Баба ми е мъкнала мотиката за 20 стинки на ден.
На мене ми искат почти хилядарка на месец преди да си получа нетото, после почват ДДС, акцизи, преки, косвени данъци, задължителна ГО, техн. преглед и минетка. Дори за личните документи ми искат пари отрепките, и настояват да сменям валидни документи само щото съм сменил постоянен адрес. Боко отворил паст и само за нови глоби ми се кани, пък другите лидери дето ги ебал с двеста дават по 1300 паунда на калпак.
И кво правят с тия пари - дават по 300 лева месечно на чаве, на чернокраките дето се правят на самотни майки. Пък на българите не дават.
Ебал съм ти договора аз, много скъпо ми излиза туй БЦЖ.
И кво за образованието ми, нали сме се разбрали, че па съм си прос? Кво толкоз са ми дали, че да ми искат 2 от 3 дни да опъвам каиша за чужди ора, че и бежанци ми водят, и те права имали? Дори не се свенят да признаят, че денят на данъчната свобода е средата на годината, а реално е нейде началото на Август.
Едно време клетата раЯ е пищяла на десятък. Ся дори на мизерната лихва от банката пак ми искат данък. Да има за Айшето да ражда като свиня майка.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано16.07.20 00:18



"И кво за образованието ми, нали сме се разбрали, че па съм си прос?"
Не, ти не си прос, язе съм прос. Ти си глупав.

Жалко за бабите и дедовците, дето цел живот са им зимали данъци с единствената цел да та изучат и да разчитат на теб, когато старците паднат.
Нали си патриотче, требва ги чуваш нещата.

Е, за тва бабите и Ганите шта мачкат, още не си си изплатил това, което си получил.
Мухльо.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.07.20 00:41



Сегашните старци па да са доволни, че има кой да им дава подаяния, пардон, пенсии. По-малки от издръжка на чаве. На чавето 300, на деда ти 200 кинта, дето е опъвал 40 години като вол.
Като доожда времето язе да падна туй което ще имаме е пълчища необразовани "малцинства", които бавно и полека ще са станали мнозинство. Дето вика Иво Христов - скамейката на изчезналите народи е голяма, мястото ни е сторено.
Асан и Мохамедаджад ще се грижат за тебе, дето сега ми се лендзите на рабиноид и че съм бил не достатъчно умен.
За мене съм си умен, че не ставам 2 от 3 дни, че да има за ракия на Манго.
Ако съм достатъчно умен ще се оправя някак, като досега. На вас пожелавам дълги и безаварийни години до 70-така, после Манго ще има грижата за вазе.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано16.07.20 00:54



"На чавето 300, на деда ти 200 кинта"

Така го направихте тва вие ПАТРИОТЧЕТА и СВОБОДНИТЕ
Цел живот деда ти е работил за КМБ, плащал си е данъците за да може да са изучиш, и глей братче в крайна сметка кво стана.
Мухльото си би камшика заради две Гани и пише у форумите колко лошо живеят бабите, които баби от своя страна му викат на същия тоя герой мухльо и ропче.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.07.20 01:02



Мухльото си би камшика заради две Гани
И кво очакваш, да си направя цел на живота да раня 8 чавета до пенсия, и да търпя Гани ли?
Що да не ми яде протеиновата вафла, всичката таа неграмотна паплач?
И стига с туй патреотче, туй е мръсна дума. Още от времето на Алеко Константинов.
Бабата вика мухльовци на който не ходи на протест. Не си гледал внимателно.
Язе вече не смеем да си признавам, щото сме след черна Африка по свобода на словото. По южната граница правят лагери, току виж ме направили полит-затворник. Вече ма а стра!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.07.20 11:12



https://www.investor.bg/analizi/91/a/vyrvi-li-svetovniiat-pensionen-model-kym-fiksirani-vnoski-307917/

Аз съм бил тъпия и рабиноидния. Целия народ видя четвъртития, само на вас от кюбикъла не е видно.

стига сте пускали глуупави статии... със сегашната пенсионна възраст и с покачването и, означава едно.... няма да доживея пенсия. защо да внасям?
ако имах избор, един лев не бих ви дал.


...
Отново си идваме на думата че най-доброто пенсионно осигуряване и лично да се погрижиш за себе си, а не цял живот да даваш пари, които в даден момент все ще се намери някой хитрец да ги похарчи за лични луксозни офиси, лимузини, к*рви и черен хайвер.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: rabin]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано16.07.20 11:46



другите лидери дават по 1300 паунда на калпак

У Англия данъка е 40%-50% и нема таван. Ти ако беше там щеше да цивриш денонощно тука. Не че сега не цивриш де






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.