Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:53 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано14.07.20 23:27



"Имал съм нивички, продал съм"
Не бе рабинчо, нищо не си имал. Разпродал си КМБ за едната гарссониерка.
Три поколения преди тебе са купували и обработвали земята на БЪЛГАРИЯ, за да са пръкнеш ти, издънката и да я продадеш за панелка в Софето.

И не, никой не ти завижда, имам повече земеделска земя отколкото ти кущтрева в двора си имаш.
Ама като като ми са прайш на патриотче, поне да си знааш местото.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано14.07.20 23:53



Лумпените дето се бараха за патреоти опропастиха думичката. Не съм патреот. Имам капка себеуважение, за разлика от вас.
Е го е вие сте донори, и дори у ФАЩ отваряте работни места, пък за вас глобите и пребити протестиращи с опасност за живота. Вечер те бие едното чаве дет си го отгледал, през деня ти скача по главата полицайчето, което си отхранил.
Да не ми се сърдите кат ви викам донори.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано15.07.20 00:18



"Лумпените дето се бараха за патреоти опропастиха думичката"

И защо в трето лице множествено число това?
Това си е за първо лице единствено число. Не забравяй, че ти беше лумпена дето гласува за Атака и Воленчо
Та тва сте лумпените баце. Ако имахте и капка себеуважение щехте си теглите куршума и да не пречите.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.07.20 12:22



Кво точно пречим, не се прескачаме в трафика зарад Скума навреме. Не съм дошъл да пребивам баба ти зарад пенсията, не те пререждам с чаветата на доктора. И социалки не вземам.
Родените за донори всъщност ненавиждат себеподобните си, и толерират паразита.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: Aaron]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано15.07.20 13:14



Рамбо е идеалния мангал, няма да се учудя ако и наистина е такъв. Вечно циври, вечно мрънкя, все някой му е виновен, все световната конспирация е срещу него... Обаче ебати иронията, простите мангали зимат социалки, помощи, ДПС ги обгрижва а той МИСЛЕЩИЯ и ИНТЕЛИГЕНТНИЯ лапа бахура. Една циганка да се беше сетил да земе, да направи 5 чавета и да живее на помощи ама и за толкова не му стига акъла...

чети и дишай по-леко



Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.07.20 13:28



Нали ти казах 100 пъти, че си мечтая да съм мангал. Има обратна дискриминация към нас, ама не мога да си сменя родословието. Цигански ще науча, ама кожата не мога да сменя.
Дори с тревопасни не е удачно да ви сравнявам, щото... ходи се отваряй на тревопасния бик, или на коча, или на някой уйлия кон.
От заспалите овце сте надолу, дори кочът има 10 пъти по-темперамент и чест. А овцата я хранят цяла зима на крака, и не става с будилник за Скум.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: rabin]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано15.07.20 17:44



Вероятно има хора в клубЪТ на милионера дето се чудят как някой би мечтал да е МАНГАЛ. Аз обаче познавам и други селски безделници, които действително завиждат на мангалите за помощите.

Той самия си знае че е безделник и не заслужава и един лев. Обаче го е яд че манго е по-голем тарикат от него и взима повече пари. В същото време не му стиска и той да направи 5 чавета и да взима помощи. Хем ги боли хем ги сърби некви такива безделници.



Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: Pechenia]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано15.07.20 18:45



Абе идеалния мангал...Той проблема му е, че нито е българин с българите, нито мангал с мангалите, нито селянин със селяните, нито гражданин с гражданите, нито програмист с програмистите, нито свободен със свободните и т.н. и т.н.
Бахти смотаняка, честно.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: Aaron]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано15.07.20 19:19



Е, идеален за държавата имах предвид ;-)
Представи си обратното - всички мангали да бяха като Рамбо - некадърни да взимат помощи, краднат само по шубраците, копат (са че не изкарват нищо е друга тема) земята с идеята за "био" земеделие, не правят чавета, изкарват сексуалната енергия с козички, мечтаят за законни калашници инак като им скръцнат се крият в шумата като мишки и т.н. и т.н.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.07.20 20:47



нито е българин с българите, нито мангал с мангалите, нито селянин със селяните, нито гражданин с гражданите, нито програмист с програмистите, нито свободен със свободните
Не мога да си намеря мястото в живота баце, при 95% добитък. Абе и при селския бик не се класирам, обиждал съм го на тревопасно, сърди се че ви сравнявам с ньега.
Ни тревопасно с рогатите, ни ропче с донорите.
Не знам и аз къде ще одя.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.