Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.07.20 11:58



Айде да речем, че нямаш капка чест, то аз съм старче и вече не е модерно да имаш самоуважение.
Ама нет етикет би трябвало да е модерно, като отваряш приказка пускаш източник.
Или вече стана модерно да те изритват от твойта си дръжава, щот си българин, и да ти фъргат флага у пепеяка.

https://sedemosmi.tv/production/%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE-%D1%85%D1%8A-11-%D1%8E%D0%BB%D0%B8-2020-%D0%B3/

Ей го е, към края разправят, че проверявали личните карти и пускали на плажа само с турски имена.

Само са оправдаваш, щял да стане форума това, щял онова. 5 мишока страхливи сте, и си търсите оправдания. Просто не могат да търпят хора с достойнство и мнение, затуй ме банят. Админ като е нищожество ще допуска само мишоци, то ясно.
Пускай линка, да не почна да те псувам!

форум за подигравки към тебе. това е наистина нежелано отклонение.
Хиляди са на улиците, рабиноиди някакви, подигравайте им се, че не щат да растат анклави извън държавните регулации.
Хора с достойнство не се допускат при вас, само срамите занаята, поне махнете байрака, че сте били програмисти. Колегите ми не са такива нищожества като вас един файтон мишоци.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 12.07.20 12:02.



Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: Aaron]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано12.07.20 12:13



Бачи Рамбо довечера ще олаби - първо два филма с много бой, после две козички с още повече бой, накрая и секс може би, ако му останат сили от боя де.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.07.20 12:35



https://www.youtube.com/watch?v=Koi685iwWm8

Ей ти един рабиноид, да ви каже, че сте мухльовци и роби. Зеленичкото е цитат.
Бабичките почнаха да ви викат путки, смятай до къде е стигнала мишкотията ви. Ако влезе при вас ще я баннете, да не ви разваля овчия рай.

Пускай линк бе мишок, аз ако вляза да го пусна и нищожеството ще го изтрие, щот го е стра от рабини и от бабички тоже. От всичко ви е стра!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: Pechenia]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано12.07.20 13:06



Абе кви козички, он не знаа кво яде козата, един домат не мое да насади, ти козички ше гледа.
То барем козички да имаше пак добре, немаше да е толко лют и да мрънкя.
Скотския живот и мизерията това прави с хората.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.07.20 13:20



https://shumenonline.bg/2020/07/12/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%B6%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%89-%D1%88%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%86-%D0%B5-%D1%81%D1%80%D0%B5%D0%B4-%D0%B0%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/

Бе не знам, по БГ плажовете не само, че не пускат БЪЛГАРИ, ами направо повалят на земята без една дума предупреждение. Ако нямаш шапка ДПС и не се казваш Асан - направо те водят у ареста. Само дето още не са почнали да стрелят.
Най-много полицай на глава данъкоплатец, пък гонят бабичките по старческите домове, и гонят българи по плажовете на кмб. Пребитите старци нямали значение.
Бабичките ви казват, че сте путки. Арон Общата каза, че е путка.
После Рабин бил водел скотски живот... Може да е мизерен по нечии моладжийски критерии, ама поне не се държа като путка.
Точно на Росенец ходих на море наскоро, ся вече няма, кой видял видял, ще почнат и другите плажове да затварят за българи. Един ден новото поколение ще го гледа само на картинка. За турци може, за цигани може, за чужденци може, за българи се полагат ритници!
Аронец, деда ти ходил на фронта, тизе пускаш теми че си путка, деца не знам имаш ли, ама един ден ще могат да излизат само с намордник. Модерната скототия няма граница, дето викаше Файлърчето - само за донори ставате.

п.с. А, има и видео с ритници. За българи - ритници без предупреждение, нанесени от българи, щото са приближили български плаж. Всичко това платено от данъците на българи, платено на българи.
Не сте ли нищожества, кажи ми ся. Не сте ли путки? Колко още бабички да ви го кажат?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 12.07.20 13:31.



Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано12.07.20 13:53



Ама как така бе Рамбич? Нали СИ СВОБОДЕН, би трябвало си правиш квото си искаш и да ходиш където ти е кеф. Кво стана сега, аз РОПЧЕТО си ходя насекъде досега по плажовете в БГ и никой не ме е гонил, а вие СВОБОДНИТЕ ви гонят, бият ви и не ви дават да припарвате хахахаха.
Go figure.

Колко требва да си глупав да са вържеш на една провокация, която цели само и единствено да облагодетелства Доган и Христо Иванов.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.07.20 14:03



аз РОПЧЕТО си ходя насекъде досега по плажовете в БГ и никой не ме е гонил

А връй ся на Росенец, да видим колко насекъде ходиш!
Ще отнесеш една гора ритници, и ще търкаш наровете на хладно в ареста.
Тия еничери ти ги издържаш, ама инак си свободен, спор няма. По турско раята е била 6 пъти по-свободна, щото само 10% данък е плащала, не 60% като тебе!
На мястото на Доган Сарай преди е имало военно поделение със стратегическа важност.
Ся умувам как да си вкарвам стоката оттам, да не плащам вече мито и ДДС. Баси якото!
Верно съм тъп, че ритам срещу хубавото!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано12.07.20 14:15



"Ся умувам как....."
Абе на тебе колко пъти требва ти се казва да не умуваш бе.
Умувал бил той, баси краткия виц: Рабин умувал хаха

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.07.20 14:20



Не умувам бе, на Скум вися кат тебе, и ми плющи врата зарад някой тикет.
Обръкал съм са!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано12.07.20 14:35



Ама бега с все сила да не би случайно да ти завъртят някой шамар, а?
Ей какви революционери и борци за справедливост има в кмб. Ти го подгониш и той вече троши рекорда на Юсеин Болт хаха.
Небой са рабинчо, тука нема да та биеме, тука в тоя форум си СВОБОДЕН.

clubs.dir.bg loves rabin.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.