Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: рамбинбинчо, секи може да реве и да ПРОТЕСТИРАнови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано17.07.20 15:18



"Мада нейча се произнася"

Дето ти наспори печес дечиня ли? Да, произнася се :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: рамбинбинчо, секи може да реве и да ПРОТЕСТИРАнови [re: sashometallico]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.07.20 15:29



Процентно сме в челните места в света, по данъци. Дори повече плащаме от ФАЩ. Потърси, сума ти статии има, с цифрички и т.н.
Плащаме малко по абсолютна стойност, щото средната заплата е по-ниска от подаяния на "бежанец" от република Гана. Няма как да прибереш 1000 $ данък от някой, който опъва каиша за 350 $.
По международен път зеят ями с откраднати капаци. Тъй е от 10 години, и спокойно може да се пребиеш. Вчера минах оттам. Ограничението беше 80, наскоро го намалиха на 60.
За туй ли плащам повече от швейцареца? Няма кой да тури 20 капака.

@Бай музикантин, ти тъй ли чистиш меда от катрана. С добавяне на повече мед? Дори тукашните сте срещу мен, а не срещу мангалите. Закво са ти чавета от мене? Ето, силната раса доминира, тряя си доволен. Само след 10 години ще диктуват кой да управлява дръжавата, чаветата дето бяха на моя издръжка ще станат пълнолетни.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рамбинбинчо, секи може да реве и да ПРОТЕСТИРАнови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано17.07.20 15:52



Не виждам никой 'срещу теб' тук.

Забавляваш :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: рамбинбинчо, секи може да реве и да ПРОТЕСТИРАнови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.07.20 16:19



https://youtu.be/Koi685iwWm8?t=71

Е нали всичката робослужителна масовка ми го обяснява къде не съм прав и как да се поправям. Вие сте прави да сте раЯ, аз не съм.
Мухльовци и роби! Много яко видео!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рамбинбинчо, секи може да реве и да ПРОТЕСТИРАнови [re: rabin]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано17.07.20 16:21



Рабинчо, нема кво да ти отговарам на негативните глупости, дето си ги чул от youtube. Само ще ти дам един съвет: спри да гледаш и слушаш такива негативизми.

Твоето съзнание явно не може да филтрира какво влиза в подсъзнанието ти и за това си толкова депресиран. Ако се чудиш кво да гледаш – по-добре виж хора като Толкин или некой друг позитивен човек.

Ако ме послушаш ще видиш как ще се почувстваш много по-добре и ще спреш да мрънкаш.

Редактирано от sashometallico на 17.07.20 16:25.



Тема Re: рамбинбинчо, секи може да реве и да ПРОТЕСТИРАнови [re: sashometallico]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.07.20 16:33



Не ми раздавай акъли как да стана ропче без амбиции, и на дръти години със скъсаните галоши. Гледа ли клипчето с баба Стойна, към края е. В едно друго видео разправя как има 3 деца и бачкала на къра. После не може и лекарствата си да си купи. Ей дотам я докарахте с роболизачеството и себеотрицанието в полза на Манго и Ахнединаджад, и чичо Сам, и Ханс с мерцедеса...
Зарад кого не опъвате каиша, чак ми е трудно да са сетя. Малко му били данъците!

Вие и галоши няма да имате за благодарност. Кво ся, да чета фентъзи и да си завра главата в задника ли? Кажи кое не е верно, не ми давай акъли кво да чета.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рамбинбинчо, секи може да реве и да ПРОТЕСТИРАнови [re: sashometallico]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано17.07.20 16:45



От определено ниво на личностно пропадане човек има инстинктивна нужда да пострационализира лузърщината си с болеене по КМБ/тоя свят уйде нанакриво/уатева.

Един вид - лузър съм, ама с КАУЗА!!!

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: рамбинбинчо, секи може да реве и да ПРОТЕСТИРАнови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано17.07.20 16:49



Ти лично за колко възрастни хора се грижиш и на колко домове за стари хора си направил дарение или неква помощ за ремонт/инфраструктура/консумативи?

Нали си успешен предприемач загрижен за тия неща?

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: рамбинбинчо, секи може да реве и да ПРОТЕСТИРАнови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.07.20 17:01



Ама що да дарявам бе бай Свир, нали баба Стойна е опъвала каиша на къра, таман 40 години. Плодовете на нейния труд на кого са дарени, че ся аз да дарявам.
Вие тъй ли ще чакате дарения на тия години, дето сте давали 2 от 3 дни за Манго и Ушевия?
И за кво пропадане ми говориш, аз в ония ями на пътя не съм пропадал, щот ги знам. Мога да ти ги снимам ако минавам пак, точно до мантинелата и на самия асфалт, по еднопосочен път дето предразполага да караш бръзо. Ако изпревариш някого и може да се убиеш в буквалния сми.
Не уя за камшик, ами ще почнат и да ви разфасоват с туй овчодушие. То и уеве нямате, кво съм се разтревожил... Буля ти Корнелия има повече топки от тебе!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рамбинбинчо, секи може да реве и да ПРОТЕСТИРАнови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано17.07.20 17:15



Разбира се че няма да даравяш и помагаш бре, ебавам се, ти си по путкарското циврене :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.