Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:49 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: sashometallico]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.07.20 12:39



Туй циврене е като измислените ви кози.
Да си трая значи да съм ОК да ставам 2 от 3 дни, че да има за Манго и за Ушевия, да ми троши главата щот му е кеф.
По белия свят може и да плащаш по-висок данък, ама имаш достъп до съдебна система, здравеопазване, образование, полиция.
Тука сичко е пунта мара, а данъкът от бруто до нето е 30-тина %, после почват ДДС и компания.
Се едно да ми удържат 50 %, ама да карам нова Тойота. Спрямо туй да ми удържат 30%, ама да карам каруца.
Ако се сещаш кво искам да ти кажа.
Колко е ДДС за храна, книги и лекарства в Англия? Щото в Германия примерно сума ти храни са по-евтини от кмб, отчасти и заради ниския ДДС.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: rabin]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано16.07.20 13:41



Ма ти сериозно ли не се усещаш, че ревеш като вдовица за по-голем?

Аз отдавна живея в България, но е тая статистика е ~90% правилна:

https://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=United+Kingdom&city1=London&country2=Bulgaria&city2=Sofia

Редактирано от sashometallico на 16.07.20 13:37.



Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: sashometallico]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.07.20 20:24



Не ве баце, не е за голем.
Курът е, че за 60 % данък получаваме едно нищо и половина. Като ме кърпиха след травма - отношението е като от конски доктор, а качеството е пъти по-зле. Като извикам куки и буквално ми се хилят насреща, не съм ли виждал колко е късно. Ако опра до съд си е рулетка дали изобщо ще ме огрее по закон. Туй нещо зад дръжавата знаа само да троши глави и да събира глоби и данъци.
Изобщо не коментирам cost of living.
Ропчета и донори сте на 90%, останалите са по протестите.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Гейфоде, имай поне капка чест и самоуважение!нови [re: rabin]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано16.07.20 23:13



Виж сега, ако ако беше като нас: Примерно senior java-р на пет цифрена заплата и с неква яка, 20 годишна мацка, немаше да ги мислиш тия неща толкова много.

Щом пък не искаш да си като нас, а предпочиташ да си патрЕот и да подобриш държавата – отивай на протестите или прави партия. С мрънкане по форумите кво променяш?

Редактирано от sashometallico на 16.07.20 23:14.



Тема рамбинбинчо, секи може да реве и да ПРОТЕСТИРАнови [re: rabin]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано17.07.20 03:40



измисли нещо и работи за него, като спечелиш, пускай гилотината
иначе си налягай парцалите и се спасявай поединично, както правиме сички
включително и ти, ма си толко смотан, че не можеш да го разбереш, а ако отидеш на конкурс за смотаняци, ще земеш второ място





Тема Re: рамбинбинчо, секи може да реве и да ПРОТЕСТИРАнови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.07.20 12:24




измисли нещо и работи за него, като спечелиш, пускай гилотината

Ми измислил съм.
иначе си налягай парцалите и се спасявай поединично,
Бачкам повече от колкото на тръстиката, и в момента по мои поръчки бачкат още двама.
както правиме сички
включително и ти, ма си толко смотан, че не можеш да го разбереш, а ако отидеш на конкурс за смотаняци, ще земеш второ място

Тука са бръкаш баце, сички вие осигурявате рахата на още двама клатикурчовци, и техните многобройни семейства. Язе гледам да минимизирам тия загуби.
Може пък да не сте смотани, де да знам. Да издържаш 2 цигански и едно полицейско семейство, и те за благодарност да ви трошат главите в буквалния смисъл... Може пък да не е смотано, ба ли го!

Виж сега, ако ако беше като нас: Примерно senior java-р на пет цифрена заплата и с неква яка, 20 годишна мацка, немаше да ги мислиш тия неща толкова много.
Повечето от вас са дръти ергени, по изключение има такива дето издържат по някой слон. Да не бяхте пускали снимки, да не се знаеше.
Щом пък не искаш да си като нас, а предпочиташ да си патрЕот и да подобриш държавата – отивай на протестите или прави партия. С мрънкане по форумите кво променяш?
Май си малоумен, ама яко. Не съм патриот. Туй е мръсна дума, изгубила смисъл преди век. Пукната стотинка не давам за робския бг народ, дето си е поставил за цел да изхранва изметта на половината свет.
По данъци и полиция сме на първите места, по престъпност също. На последните места сме по свобода на словото и по доходи. Черна Африка е преди нас.
Къв патриот да съм при туй положение?

п.с. Ропче на паничка мога да стана за нула време. Що си мислиш, че не мога да съм като вас? Вие не можете като мене!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от rabin на 17.07.20 12:27.</EM></FONT></P>

Редактирано от rabin на 17.07.20 12:41.



Тема Re: рамбинбинчо, секи може да реве и да ПРОТЕСТИРАнови [re: rabin]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано17.07.20 14:11



Начи ако некой от твойде идоли (Брейка/Пасков/Професора/тн) каже, че требва да се ядат лайна – ти ще почнеш да ядеш веднага. И ще дойдеш тука да ни обясняваш кви се овце, че не ядем, па ти като НЕОФЦА ядеш. Ти попиваш всичките глупости като гъба от некви клипове в youtube. И преди ти казаха, че попиваш конфликтна информация и за тва си толкова изтрещел.

Обаче от тука нищо не вдеваш и само спориш с по-успешни хора от тебе. Разбери тука на никой не му пречи да плаща данъци. Моето лично мнение е даже, че трябва да се вдигнат. На вас голоторете ви пречи да дадете 100лв за винетка.



Тема Re: рамбинбинчо, секи може да реве и да ПРОТЕСТИРАнови [re: sashometallico]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.07.20 14:35



ТИР Урсула село ерген чекия. Де го Брейка, де го Професора. За Брейка дори не съм абониран, да не му вдигам популярността на канала. На всичко отгоре е дрът бесен комуняга, с бетонна тиква, дето иска задължителна казарма и лагери.
Като пенсиите по хоремага, които дивия чанч и мизерията ги направила мъже, ама иначе козируват на някоя охранена свиня в панелката, която му "инвестира" 700-те лева дето носи.

Продължаваш да ми вменяваш беднотор, пък аз не съм отварял приказка за пари.
Просто сте донори, с донорско мислене, дето винетката им е с 30% по-скъпа от швейцарската, и пак им било малко. Не е въпросът количествен, а качествен.
Един ден няма да има кмб, отиваме към варианта на следващо Косово, отся почнаха да правят феодални градове и анклави по морето. Протестите са ти под прозореца, и дори предполагам си ходил с мангалите на контра-протеста, толкоз много ви влече позицията на ебаната страна.
И тъй се полага на робска паплач. Както Боко казва - то си е у гъзарете, и си се върти. Изчезналите народи не са двуцифрено число, вероятно дори трицифрено не са. Няма да сме първите, няма и да сме последните.
Пищите като ощипани моми кат се появя по форумите, абе сбъркано ДНК и те тава а. Кой бил успешен не решаваш ти, нито аз. Мада нейча се произнася, и влез у коя да е дръжавна болница, да видиш бъдещето на кмб. Те са успешните, и ти за тях ставаш 2 от 3 дни. Ако ще и 5 цифрено число да сгъваш на пръво число, под прозореца ти е същия кучкарник и гето, колкото и под моя прозорец в София.
Айде кажи ми кат си толкоз отворен има ли го нейде в Англия туй гето. В смисъл не гето като гето, ами цял град да е гето и кучетия. Аз бая свят видях, и чак на такава мизерия не съм попадал, не че няма. Просто не съм виждал чак долкоз донори на едно място.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рамбинбинчо, секи може да реве и да ПРОТЕСТИРАнови [re: sashometallico]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.07.20 15:09



https://www.youtube.com/watch?v=cgdTjYMIu5E

Знам, че няма да го гледаш, едно че е дълго, друго че не е за акълеца ти. И не им правя пропаганда, дори няма да ги подкрепя на избори заради комундето Пасков. На каца с мед една лъжица катран й стига. Чуя ли за казарма и забрана на абортите и повече не получават глас от мен. Тъй беше и с НФСБ.
Просто хората имат по-добро дар-слово от моето, на всичко отгоре Костадинов е историк.
До там я докарахте - българи да ги ритат по плажовете и да ги арестуват, по чисто етническа линия. Щот са българи. Ако носиш шапка на ДПС и те пускат. Айде в Австрия и Германия са пропищели от "българите" с черни крака, ама и в кмб почнаха да ни ритат.
Нищожества!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рамбинбинчо, секи може да реве и да ПРОТЕСТИРАнови [re: rabin]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано17.07.20 15:03



Само на беднотора му пречи да плаща най-ниските данъци в Европа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.