Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:07 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Дойде лято и нова лятна моданови  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано25.06.20 20:04





Бачи Рамбо вече сефтоса, бързайте че не остана!

чети и дишай по-леко

Тема Re: Дойде лято и нова лятна моданови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано25.06.20 20:58



Вече си дрът и ти отстъпват място у рейса, пак с тия кози ще си останеш. Роднините ще ти ги изтипосат на надгробната плоча.
Някога поглеждал ли си към небето? Добитъкът в Калифорния подпалил телефон 911, като угаснал токът и погледнали към звездите. Това напълно сериозно. Идиокрацията е тук и сега. Как да не ви гласи ваксината Били Белезниците?

п.с. Идиокрацията се шашнала от звездите, имах предвид. Звънила на 911 щот видяла светлинки в небето. Не е хипербола, не е метафора, до там водят нон стоп реклами и бач на 3 места зарад доживотна ипотека.
Рядко се случва чак толкоз да не се сещам как да нахраня подобно слабоумие. Освен за донор, за кво друго да става туй животно. И ся се ползва свински инсулин, писалките са черни на цвят. Хумалог е в бяла опаковка, абе заеби, няма да разбереш. Разделяме се на видове.

Редактирано от rabin на 25.06.20 21:37.



Тема язък ти за стотиците гледания на идиокрациятанови [re: rabin]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано25.06.20 22:10



като нищо не си разбрал
никакво разделяне на видове няма, щото вида rambinbinus mrunkalikus изчезва



Тема Re: язък ти за стотиците гледания на идиокрациятанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано25.06.20 23:00



Ти си тоя дето не е разбрал. За мен е чест да ми вдигат осигуровките и пенс. възраст едновременно. За сметка на това пък цените се вдигат. За благодарност ставам всяка сутрин в 6 и заставам с гръб към стената, и Манго ми е вечно признателен че има кво да тури на масата благодарение на всичко тва. Предимно ракия турга, да се пази от Ковид. Win-win ситуация, симбиоза по силата на обществения договор.

Слава на ГЕРБ!
https://www.youtube.com/watch?v=1QbJ8aWHqzc

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема немое rambinbinus mrunkalikus да е отделен виднови [re: rabin]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано25.06.20 23:34



щото имаш 0 чавета, ти си еволюционен апандисит

твойто е същото като веганите дето обичат животните, а не осъзнават че ако не сме всеядните всички одомашени (генно модифицирани) видове ще изчезнат

хората могат да се разделят на два или повече вида, обаче 100% е сигурно, че rambinbinus mrunkalikus няма да е от тях

пп
петър бобев има книга, като за вегани, фаетон

Редактирано от ~@!$^%*amp;()_+ на 25.06.20 23:31.



Тема Re: немое rambinbinus mrunkalikus да е отделен виднови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.06.20 07:45



Точно това е идеята в Идиокрация. Размножават се лумпените, а ропчето работи за сметка на тях. Обществен "договор", един бачка като робот, друг се размножава, в момента официално имаме над 50% чавета в някои родилни домове. Колко колеги цигани си имал, че да очакваш да ти заемат мястото и да ти изкарват пенсията, както сега ти изкарваш техните социалки?
Тури и на колко американци ще правим завод за самолети, тури и концесиите дето са напълзели почти всичко което пазаруваш, малко им това че и децата щели да прибират.
Кво общо имам с веганите пък ся? Няма ли да се присъединиш към ония двамата дядки козари, там да си фантазирате колко точно са лоши рабиноидите? Аз ли обирам баба ти по тъмна доба, аз ли платих половин милиард за лицензи, аз ли издържам ЕС като нетен донор?
То вече е трудно да посочиш някой на когото не сме си дали гъза.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: rabin]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано26.06.20 09:54



rambinbinus mrunkalikus не сте лоши, просто немате шанс да станете отделен вид щото сте еволюционна задънена улица



Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.06.20 11:02



Бабичките ВЯРВАТ, че ВСИЧКИ в България са луднали да гледат Ферхунде и останалите турски помии за тъпи домакини.
Шкембелиите запалянковци ВЯРВАТ, че ВСЕКИ в кмб разбира от политика и футбол, т.е. е лумпен като тях.
Рекламо зомбито ВЯРВА, че ВСЕКИ купува каквато там марка рекламираше кренвирши с подобен слоган. "Всеки купува".

Донорите като тебе ВЯРВАТ, че такива като мен са единици и са само бездетни.
Няма лошо де, все някой трябва да изкарва помощите на Манго, и все някой трябва да тероризира бабите по селата. За един удушен негър пламна целия свят, но пребитите старци по селата вече дори не са новина. Вие сте нужни на хранителната пирамида. Гледай последното видео на Пламен Пасков, изяснява въпроса за ското-населението. Линк няма да ти търся, и без туй няма да вденеш.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано26.06.20 15:20



Донорите като тебе ВЯРВАТ, че такива като мен са единици и са само бездетни.
не сте единици, сигурно сте поне стотина хиляди само у бг, обаче факт че повечето сте бездетни. аз познавам и други "мислещи", но никой няма деца.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: zaphod]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано26.06.20 16:07



Само ЧАНТИИ братче, нема женки, нема нема женки за МИСЛЕЩИТЕ



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.