Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Дойде лято и нова лятна мода  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано25.06.20 20:04





Бачи Рамбо вече сефтоса, бързайте че не остана!

чети и дишай по-леко

Тема Re: Дойде лято и нова лятна моданови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано25.06.20 20:58



Вече си дрът и ти отстъпват място у рейса, пак с тия кози ще си останеш. Роднините ще ти ги изтипосат на надгробната плоча.
Някога поглеждал ли си към небето? Добитъкът в Калифорния подпалил телефон 911, като угаснал токът и погледнали към звездите. Това напълно сериозно. Идиокрацията е тук и сега. Как да не ви гласи ваксината Били Белезниците?

п.с. Идиокрацията се шашнала от звездите, имах предвид. Звънила на 911 щот видяла светлинки в небето. Не е хипербола, не е метафора, до там водят нон стоп реклами и бач на 3 места зарад доживотна ипотека.
Рядко се случва чак толкоз да не се сещам как да нахраня подобно слабоумие. Освен за донор, за кво друго да става туй животно. И ся се ползва свински инсулин, писалките са черни на цвят. Хумалог е в бяла опаковка, абе заеби, няма да разбереш. Разделяме се на видове.

Редактирано от rabin на 25.06.20 21:37.



Тема язък ти за стотиците гледания на идиокрациятанови [re: rabin]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано25.06.20 22:10



като нищо не си разбрал
никакво разделяне на видове няма, щото вида rambinbinus mrunkalikus изчезва



Тема Re: язък ти за стотиците гледания на идиокрациятанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано25.06.20 23:00



Ти си тоя дето не е разбрал. За мен е чест да ми вдигат осигуровките и пенс. възраст едновременно. За сметка на това пък цените се вдигат. За благодарност ставам всяка сутрин в 6 и заставам с гръб към стената, и Манго ми е вечно признателен че има кво да тури на масата благодарение на всичко тва. Предимно ракия турга, да се пази от Ковид. Win-win ситуация, симбиоза по силата на обществения договор.

Слава на ГЕРБ!
https://www.youtube.com/watch?v=1QbJ8aWHqzc

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема немое rambinbinus mrunkalikus да е отделен виднови [re: rabin]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано25.06.20 23:34



щото имаш 0 чавета, ти си еволюционен апандисит

твойто е същото като веганите дето обичат животните, а не осъзнават че ако не сме всеядните всички одомашени (генно модифицирани) видове ще изчезнат

хората могат да се разделят на два или повече вида, обаче 100% е сигурно, че rambinbinus mrunkalikus няма да е от тях

пп
петър бобев има книга, като за вегани, фаетон

Редактирано от ~@!$^%*amp;()_+ на 25.06.20 23:31.



Тема Re: немое rambinbinus mrunkalikus да е отделен виднови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.06.20 07:45



Точно това е идеята в Идиокрация. Размножават се лумпените, а ропчето работи за сметка на тях. Обществен "договор", един бачка като робот, друг се размножава, в момента официално имаме над 50% чавета в някои родилни домове. Колко колеги цигани си имал, че да очакваш да ти заемат мястото и да ти изкарват пенсията, както сега ти изкарваш техните социалки?
Тури и на колко американци ще правим завод за самолети, тури и концесиите дето са напълзели почти всичко което пазаруваш, малко им това че и децата щели да прибират.
Кво общо имам с веганите пък ся? Няма ли да се присъединиш към ония двамата дядки козари, там да си фантазирате колко точно са лоши рабиноидите? Аз ли обирам баба ти по тъмна доба, аз ли платих половин милиард за лицензи, аз ли издържам ЕС като нетен донор?
То вече е трудно да посочиш някой на когото не сме си дали гъза.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: rabin]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано26.06.20 09:54



rambinbinus mrunkalikus не сте лоши, просто немате шанс да станете отделен вид щото сте еволюционна задънена улица



Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.06.20 11:02



Бабичките ВЯРВАТ, че ВСИЧКИ в България са луднали да гледат Ферхунде и останалите турски помии за тъпи домакини.
Шкембелиите запалянковци ВЯРВАТ, че ВСЕКИ в кмб разбира от политика и футбол, т.е. е лумпен като тях.
Рекламо зомбито ВЯРВА, че ВСЕКИ купува каквато там марка рекламираше кренвирши с подобен слоган. "Всеки купува".

Донорите като тебе ВЯРВАТ, че такива като мен са единици и са само бездетни.
Няма лошо де, все някой трябва да изкарва помощите на Манго, и все някой трябва да тероризира бабите по селата. За един удушен негър пламна целия свят, но пребитите старци по селата вече дори не са новина. Вие сте нужни на хранителната пирамида. Гледай последното видео на Пламен Пасков, изяснява въпроса за ското-населението. Линк няма да ти търся, и без туй няма да вденеш.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано26.06.20 15:20



Донорите като тебе ВЯРВАТ, че такива като мен са единици и са само бездетни.
не сте единици, сигурно сте поне стотина хиляди само у бг, обаче факт че повечето сте бездетни. аз познавам и други "мислещи", но никой няма деца.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: zaphod]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано26.06.20 16:07



Само ЧАНТИИ братче, нема женки, нема нема женки за МИСЛЕЩИТЕ



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано26.06.20 16:10



Има кози де, мадър нейчър може и да даде шанс на Рамбо да остави коза, исках да кажа следа в генофонда и в светлото бъдеще

чети и дишай по-леко



Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: Pechenia]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано26.06.20 16:35



Рабинокорн, половин пръч, половин предприемач, не покорна блееща по скрумовете офца



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано26.06.20 21:08



Явно е заразен тоя пример:



Бай Рамбо обаче не разбрал точно за какво става дума и създал клуб "Кози гъз"

чети и дишай по-леко

Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.06.20 22:31



Ми Гейфоде, на мен лично ич ми не е зор да имам деца.
Радвам се, че ще плащаш все повече сметки на все повече паразити. Кандидати кърлежи бол, и животът им имал значение. На баба ти животът - според зависи кой влиза по нощите.
И че ще има бело дупе за черния кур съм спокоен. Абе железарка си отсекъде, повече такива да има! Хитлер е пращал войниците си при семейства като тебе, да има повече месо за фронта. Една от певачките на АББА е такова дете.

@Спечен, геедам ени филми как ще пращаме ора на Марс. Най добре да пратим тебе. Традиция е у Космоса пръво да пращаме маймуни. Ще циклиш 8 месеца за кози, и няма да се побъркаш. За нормален интелект 8 месечна самота е проблем. За тебе мисъл по принцип е проблем. Последните ти 100 поста са 100% за кози. У наше село няма кози, търси другаде. Като някъв побъркан бот си, търси другаде, аз не мога да ти намеря.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано27.06.20 07:26



защо тогава се тревожиш за налазващите негри? това е наш проблем, нашите деца ще теглят последиците.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.06.20 08:15



Последиците ги теглим тук и СЕГА, Гейфоде.
Ако не бяхте такъв добитък можехме поне средна ръка европейци да сме. Не на опашката на всички класации, и след република Габон.
Сума народ емигрира в Румъния, смятай. Дето преди 15 години се сърдехме, че ни държат на едно, румънците ни разваляли авторитета.
Ама както Брейка каза - мачкай Боко, това заслужава тоя добитък. Кога е прав е прав!
2 от 3 дни работи за чужди ора клетото ропче, няма и 2 милиона бачкери в реалния сектор, от 6 милиона добитък. Ама нали рабиноидите лоши.
200 хилядна администрация, и 7 километра опашка от ТИР-ове (село, Урсула, чекии). Няма митничари да обработят трафика, само в кмб го имало това, тъй разправят шоферите докат чакат у жегата. Стока се разваля, пътя задръстен, ропчето мисли само как да осигури бело дупи на черния господар.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано27.06.20 11:53



Ако не бяхте такъв добитък можехме поне средна ръка европейци да сме.
а далаверата от това да сме "средна ръка европейце" е... ъъъ, разясни си мисълта де, с ченгел ли да ти вадя думите. защо трябва да се стремим към европейщината, за по-големи заплати може би? щяхме да си купуваме ифони като бели хора, а не жалки имитации с андроид? това ли ти е мисълта?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: zaphod]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано27.06.20 12:46



Като начало щяхме да си купуваме професионално отгледани биопродукти, а не да се налага всеки псевдоселянин да се пробва (неуспешно) да гледа домати и зелье...



чети и дишай по-леко

Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.06.20 12:57



Mи кво да ти кажа. Не е само до заплата.
Европеецът си заминава петък за обяд. Това лично наблюдавано където и да съм ходил, а съм обикалял по доста дръжави.

Европеецът има откъде да си купи храна дето става за ядене. Тук е малко по-сложно, и все по - зле става.

Европеецът като се пенсионира и пълни 5 звездни плаващи хотели. Лично ги гледам, само бабишкер пътува като се пенсионира. Наще баби спат с кокошките съвсем буквално, да не ги отмъкне черният господар на новия ред. Ако реши да ги коли (бабите) то животът им няма значение. За един черньо с криминално досие се обърна светът, а наще работяги като се пенсионират и буквално ги кучета яли. Пребит или убит пенсионер вече не е новина.

Европеецът плаща за здравна услуга, ама кат се разболее получава здравна услуга. Кат се разболееш в кмб и получаваш качество на военен лазарет, имах нещастието да видя и от двете, за да го твърдя. Оперират те някакви имигранти от третия свят. Свят пари трошим да учим наще лекари, да лекуват английските баби. Нас ни лекуват ветеринари.

Европеецът си фръга колата кат си изплати лизинга. После я купува по-беден европеец. Като я изфърли и той и идва "нов внос", и Гейфод черпи колегите, че кара кола "като нова". После се крие от шефа докато тича по сервизи да я закрепи поне да се движи някак.

Европеецът пазарува по-евтино в супермаркета.

Ние НЕ сме европейци. Мечтаем си за стандарта на Африка. Че и зима нямат, пък на назе ни шиткат газ двойно на цената на немеца. Начи руснака продава наполовина на кръвния си враг от втората световна. За нас балтията, като за братя слявяни.

Трудно ми е да се сетя кой НЕ ни мандръса. Може би някой от Нова Зеландия или Мадагаскар.
Нищо дерзай, черният господар иска бело дупи, ама ей тъй отгледанко и парфюмирано. Ако въобще се сетят за тебе ще ти викат "дъртия". Само ако се сетят.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.06.20 13:31



Европеецът като тръгне с колата ще стигне закъдето е тръгнал. Тебе те чакат една тумба лайнари с хранилка в ръката. Преди беше само КАТ да те спират профилактично. Присъединиха се ДАИ, цяла отделна служба следи за винетката ти, дето е почти двойна на швейцарската. После и митничарите се промъкнаха, дето инак не им стига ресурс да пускат ТИР-овете (село, чекии). Някоя камера те фанала с 3 км/ч превишение, и на границата имаш проблем! Средно на всеки 5 километра има някаква форма на Биг Брадър, дето те дебне да ти направи мизерия.
Горските също имат право да те спират и тарашат.
Само мангалите те спират незаконно, за цирковете с ударени чавета по Суходолска се говори над десетилетие, и куките си питат ушите. Фъргат ти чаве под гумите, и после те изнудват докат почнеш да хъркаш.

Европеецът получи по 1300 паунда заради корона истерията. Всяко дете, всеки пенсионер. На ти ени пари, да си имаш.
Ние получаваме по 5 бона глоба за газене в зелена площ. Има такива реални случаи. Борим кризата с евро глоби. Тука по нашия край се разпиляха да глобяват за маски, насред селския площад, дори врабчета няма край тебе, ама хранилката не спи а дебне за да ебне!

Никъв европеец не си Гейфоде. Мандръса те кой къде свари! На американците строиш завод и отваряш работни места за чичо Сам. Баба ти няма да види 5 лева за Коледна добавка. Европеец си само като тряя да плащаш за нещо.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано27.06.20 14:07



Много песък у вагината бе Рамбиньос.

Ако не беше бъзливо циврещо начумерено интелектуалче моеше с тая настройка да станеш революционер-страшилище



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано27.06.20 14:32



Прецакаха го него фините тежести и добавките, не бъди толкова строг. Отделно холандеца като го е шамарил може да му е повредил нещо, а и секса с козите явно влияе.

чети и дишай по-леко



Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано27.06.20 14:36



Никъв европеец не си Гейфоде.
не съм, и така държа да си остане. ако ме кефеше да съм европеец - е я де е европата, фащам куфарите и ставам европеец на мига, а не да рева кат путка "айде бе братя, айде да ставаме европейци".
но бас държа рабиняк че малко по малко акълеца е почнал да ти се просмуква в главата и да го проумяваш това, просто все още про европейската педалска пагандата дето си я сърбал 30 години е твърде силна за да можеш да и надделееш :) не е ли смешно а, все още ми даваш европейските педалите като някакъв идеал за подражание хахахха, въпреки че сам не си го вярваш това




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.06.20 14:53



Не може революционер, пък около тебе все мишки. Дори говедата имат рога и не се замислят като стане напечено.
Наистина се мъчат да ме гонят по форумите, само като чуят, че съм минимизирал данъците и минавам метър от повечето евро сметки дето ги плащате зарад Манго. Мишката си е мишка.
Язе съм доволен, че има такива като вазе, геройски да поемат жертвата да изградят Новия Ред. Ето, от Гейфод бело дупе, от вазе 2 от 3 дни гърч и скум. Обещавам един ден да ви ръкоплескам, като Президентът дето ви дадох линк. Перничани поели стоически дебелия хуй на водната криза, за да има за ВЕЦ-овете на олигарсите. Хвала на такива перничани, уж корави уж винкели, пък си платиха сушата през техните си електромери.
Мисля да правя 3Д игра, и ще изкъртя мелеоните. Таман гледам клипчета колко як е билдера на UE4. Сюжетът е хорър, ще се връщам у средновековието и ще ги плаша със свят в който 60% е данък. И те ще се насират с мизерния си десятък.
А мангустата има права да беснее над бащиното ти огнище. Абе матрял има, вие правете кариера, ще ви се отплати като одрътеете. Обещавам един ден да ви ръкоплескам, като Президентът...



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.06.20 15:05



Предпочитам да бачкам в петък до обед, и бих емигрирал ако нямах по-добра идея, село, ерген.
Нямаше да седя в кмб ако трябваше да правя корпоративна кариера в бизнес парка. Дето метрото ходи до там ама през едно влакче. Или по-лошо, в Diamond tower, дето на 45 минути минава селския автобус 64-ка, а обръщалото на седмица трамвай е на 10 мин. път.
Поне гледка имат от прозореца, село, ТИР, Урсула.
Евро педалите си гледат живота, тука чиракувате на бесна Гана. Дават задачките от интервюта на Гугъл или М$, и после се пазарят за заплата сравнима с помощите на Ахнединаджад от Сирия, с половин педя брада и 2 педи паламарка.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано27.06.20 15:33



"Не може революционер, пък около тебе все мишки"

Хахаха, че това е точно офчото мислене бре Рамбич - щех да съм свиреп вълк ама на, сички други послушни офци и то ко да прая



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: Pechenia]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано27.06.20 15:34



Кастинга на дивана на Ахмадинеджад май не е минал добре, много песък събра некъде около оттогава :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.06.20 15:33



https://youtu.be/5CRvFe0o1Zs?t=1167

Мишоци батенце, платиха си по 80 стинки на всеки 15 кубика вода, която им източиха под носа.
И както Президентът натърти, както често правя и язе. В 21 век всичко тава, ахахахаха! У ФАЩ мислят за нова лунна програма, тука си точим водата и после си плащаме тока за нея.
МИ-ШО-ЦИ идиократи! Ахнединаджат като доожда да ебне, и за вазелина ще си платите. Гейфод е сериозен по въпроса. Бело дупе има и ще има.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано27.06.20 16:03



Предпочитам да бачкам в петък до обед, и бих емигрирал ако нямах по-добра идея
нали за това ти казах аз че истината се просмуква бавно в главата ти, просто 30 години еврогейска пропаганда още говори през устата ти :)




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано27.06.20 16:27



"и бих емигрирал"

Иди иди, тя Мада Нейча се е погрижила и дори на най-клетите лузъри дето си въобразяват че минаването през терминала магически ги превръща в успешни им дава живителна доза естествена мозъчна дрога да се самоомагьосват с разни мантри колко са добре и щастливи щото са в БЯЛА ДЪРЖАВА, не в булгаристаня дето е ПОСЛЕДЕН ПО ВСИЧКИ ПОКАЗАТЕЛИ!!!, нищо че дуват уя на некой местен избушляк за жълти стинки по тамошните стандарти и свиват уши за да се харесват на нативите и просто искам да те видя как се кекерчиш по тамошните форуми :)

Подскачащите интелектуалчета това де, което е читаво у кенеф да го залостиш бира скара ше отвори и такива и в западна европа си въртят синджирчето въпреки че подскачащо интелектуалската либерастия (от която си част) може да сговняса нещата за норматив :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.06.20 16:54



Винаги ми е било мечта да имам безпросветна пача да ми дава срокове и наклон на дебелия. Знаеш това.
Още по-яко е когато е за подаяния, колкото да си платиш наема и газчицата на дръгела. Един колега почна на 1200 лева като пръва работа, и даваше по 850 за наем.
Ако имаше финансово стабилен начин да си плащаш че да бачкаш мисля дека и такива фенове щеше да има.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано27.06.20 17:13



"Винаги ми е било мечта да имам безпросветна пача да ми дава срокове и наклон на дебелия"

Иди, иди НА ЗАПАД, там такива неща няма, ще те оценяват ПО ДОСТОЙНСТВО и ще ти чинят евала, мухахаха :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано27.06.20 18:04



Има нещо такова, откак Мухаммад го разцепи на дивана и наш Рамбо стана върл антигей и почна разни дитирамби как черните идвали да ни ръбят наред. Спряха подвизите с разни яки селянки по чукарите и се развихри докрай козешката сага, инак непрекъснато ни убеждава къв е мъж - крадне железа и дръвца, с бензин се залива, мангал се пише и какво ли не, само дето обора пази своята тайна.

чети и дишай по-леко



Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано28.06.20 06:49



Един колега почна на 1200 лева като пръва работа, и даваше по 850 за наем.
хехе, макар че не може се мери с 16 часово бачкане на къра или с война, това малко от малко калява духа, и аз преди 20 години имах един период дето бачках за 200 лева, от които 150 бяха за наем, че и по-голяма мизерия съм виждал. ма ако не бях живял мизерно, сега щях да съм гнусен либерас-интелектуалец




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано28.06.20 08:35



Tъй е Гейфоде. Всичко калява волята. И цял живот скъсване задника за подаяния, и огромното количество некадърници по ръководните постове. И карането на "нов внос", при все че "новите" дръгели са с програмирано стареене. И липсата на адекватна полиция и съд. Мечтата по социалната система на Нар. Реп. Габон тоже. Също така да плащаш повече от швейцареца за винетка, да му изкупиш старата бангия, и да я трошиш по наще кратери дето и марсоходът ще се спъне в тях. Най калява волята кат се пенсионираш на 65 и месечната пенсия не ти стигне и за една нощувка в плаващ хотел, дето го пълни западняшкия бабишкер. До последния миг си каляваш волята, всяка нощ да трепериш дали ще доождат да те заколят за 5-те лева в чекмеджето, щото и на Манго му каляват волята цял живот като на вазе. Да не мислиш че е лесно трето поколение вече ромели да разчитат на помощите на мизерно ропче без амбиции. И на тях им е писнало от ваща калена воля и ходят да точат богатите пенсионни системи.
Калени и дисциплинирани сме като немеца, само дето по някакво чудо не правим Мерцедес, ми Рено и Ровър пробваха да правят коли тука, и избегаа. Дори Москвич избега.

@бай Свир, баш такива сте зомбита, да мантрувате на акции на модна къща. Един гарван примерно, или октопод не мож го зомбира да става рано, че да бачка. Голяма работа е венецът на еволюцията, да му организираш състезание кой по-бръзо ще оре на нивата. Пазарът на акции е точно такова, един на друг си продавате фъшкии, докат дойде Съдният Ден и Пирамидата рухне на главата на последните. Цената на акция няма грам общо с фирмата, дето ги печата.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Дойде лято и нова лятна моданови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано30.06.20 23:05



Рабине още има шанс за поколение, деразай https://telemedia.bg/bg/svjat/rodi-se-koza-s-choveshko-lice

Урсула ТИР ерген село чекия


Тема Re: Дойде лято и нова лятна моданови [re: synergie]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано01.07.20 08:33



Ти си изтърва всички шансове и ще си останеш девствен. Не мисли моите шансове пречупени през дядовски брътвежи. Десетилетие вече да циклиш на едно и също... и това се водело венец на природата.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Дойде лято и нова лятна моданови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано01.07.20 10:53



Е аз какво съм виновен, че ти от 2 десетилетия си разпалваш страстите в обора?

Урсула ТИР ерген село чекия



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.