Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:57 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.06.20 16:54



Винаги ми е било мечта да имам безпросветна пача да ми дава срокове и наклон на дебелия. Знаеш това.
Още по-яко е когато е за подаяния, колкото да си платиш наема и газчицата на дръгела. Един колега почна на 1200 лева като пръва работа, и даваше по 850 за наем.
Ако имаше финансово стабилен начин да си плащаш че да бачкаш мисля дека и такива фенове щеше да има.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано27.06.20 17:13



"Винаги ми е било мечта да имам безпросветна пача да ми дава срокове и наклон на дебелия"

Иди, иди НА ЗАПАД, там такива неща няма, ще те оценяват ПО ДОСТОЙНСТВО и ще ти чинят евала, мухахаха :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано27.06.20 18:04



Има нещо такова, откак Мухаммад го разцепи на дивана и наш Рамбо стана върл антигей и почна разни дитирамби как черните идвали да ни ръбят наред. Спряха подвизите с разни яки селянки по чукарите и се развихри докрай козешката сага, инак непрекъснато ни убеждава къв е мъж - крадне железа и дръвца, с бензин се залива, мангал се пише и какво ли не, само дето обора пази своята тайна.

чети и дишай по-леко



Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано28.06.20 06:49



Един колега почна на 1200 лева като пръва работа, и даваше по 850 за наем.
хехе, макар че не може се мери с 16 часово бачкане на къра или с война, това малко от малко калява духа, и аз преди 20 години имах един период дето бачках за 200 лева, от които 150 бяха за наем, че и по-голяма мизерия съм виждал. ма ако не бях живял мизерно, сега щях да съм гнусен либерас-интелектуалец




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: рабиноидите сте еволюционна задънена улицанови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано28.06.20 08:35



Tъй е Гейфоде. Всичко калява волята. И цял живот скъсване задника за подаяния, и огромното количество некадърници по ръководните постове. И карането на "нов внос", при все че "новите" дръгели са с програмирано стареене. И липсата на адекватна полиция и съд. Мечтата по социалната система на Нар. Реп. Габон тоже. Също така да плащаш повече от швейцареца за винетка, да му изкупиш старата бангия, и да я трошиш по наще кратери дето и марсоходът ще се спъне в тях. Най калява волята кат се пенсионираш на 65 и месечната пенсия не ти стигне и за една нощувка в плаващ хотел, дето го пълни западняшкия бабишкер. До последния миг си каляваш волята, всяка нощ да трепериш дали ще доождат да те заколят за 5-те лева в чекмеджето, щото и на Манго му каляват волята цял живот като на вазе. Да не мислиш че е лесно трето поколение вече ромели да разчитат на помощите на мизерно ропче без амбиции. И на тях им е писнало от ваща калена воля и ходят да точат богатите пенсионни системи.
Калени и дисциплинирани сме като немеца, само дето по някакво чудо не правим Мерцедес, ми Рено и Ровър пробваха да правят коли тука, и избегаа. Дори Москвич избега.

@бай Свир, баш такива сте зомбита, да мантрувате на акции на модна къща. Един гарван примерно, или октопод не мож го зомбира да става рано, че да бачка. Голяма работа е венецът на еволюцията, да му организираш състезание кой по-бръзо ще оре на нивата. Пазарът на акции е точно такова, един на друг си продавате фъшкии, докат дойде Съдният Ден и Пирамидата рухне на главата на последните. Цената на акция няма грам общо с фирмата, дето ги печата.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Дойде лято и нова лятна моданови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано30.06.20 23:05



Рабине още има шанс за поколение, деразай https://telemedia.bg/bg/svjat/rodi-se-koza-s-choveshko-lice

Урсула ТИР ерген село чекия


Тема Re: Дойде лято и нова лятна моданови [re: synergie]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано01.07.20 08:33



Ти си изтърва всички шансове и ще си останеш девствен. Не мисли моите шансове пречупени през дядовски брътвежи. Десетилетие вече да циклиш на едно и също... и това се водело венец на природата.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Дойде лято и нова лятна моданови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано01.07.20 10:53



Е аз какво съм виновен, че ти от 2 десетилетия си разпалваш страстите в обора?

Урсула ТИР ерген село чекия



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.