Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 16.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема 21 век!нови  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.06.20 10:06



Дир-а не работи. Гигабитови оптики, сателитен нет градим, и сайт на 20 години спира през ден!
Още 2 сайта които посещавам са фифти - фифти онлайн, от няколко дни насам.

Протест пред американското посолство в България, щото черните имали значение. Кои черни и какво значение и за кого - не се споменава.

У тъпанарския форум за пишман програмисти продължават да се страхуват от поредната ми инкарнация. Админчето им се учи да готви, след като му наполовиха заплатата и трудно оцелява, това буквално и по негови думи. Като се прибера у София и ще ги принудя да баннат половината софийски ИП-та.

Поредните зверски санкции за неплатен фиш от камера, за който не подозираш. Включва спиране от движение на колата и отнемане на книжка. Белият няма значение.

Поредни няколко убийства на инвалиди старци в България, чийто живот явно няма значение, и не влизат в новините.

"Социалните мрежи" бръмнали срещу утрепана котка.

Рабин - от години предрече тия неща, уя ви за камшик ще направят, къщата ви за пиене на Манго ще изземат, и дори планините и морето ще феодализират. Съвсем наскоро подариха плажа Росенец. Аз съм почивал там, ся ще ми едете протеиновата вафла. Щот сте овце!

Феодализъм за вас, нещастини!

Припомняме, че по-рано днес поредното посегателство над животно предизвика напрежение в столичния квартал.

Напрежение в столичен квартал заради убийство на котка

Десетки хора се събраха пред дома на насилниците, а по-късно убийците бяха арестувани от полицията.

2020.06.01 | 10:09
Мъж уби котка, полицията го арестува
2020.05.26 | 11:07
409 са регистрираните сигнали за насилие срещу животни през 2019 г
2020.03.05 | 08:52
74-годишен мъж уби котка пред дете
2020.02.17 | 14:13
Съдят радомирец, ударил бременна котка
2019.05.21 | 11:34
Разследват сигнал за жестокост към бременна котка
2019.03.20 | 19:20


Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано15.06.20 10:29



Айде сега пак мрънкяш рабинчо.
Нали ти рева по форумите как не сме били "нормална" държава, ала-бала.
Те ти сега нормална държава. В нормалната държава съдят за неплатени данъци и такси към държавата и у затвора, както и за фишове, утрепани котки, кучета и т.н.

Кво мрънкяш сега? Ти ни докара "нормалната" държава па сега ревеш кат бит педерас, айде успокой са малко и стига ревал, че по-лошо ще става.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: 21 век!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.06.20 10:53



Специално у ФАЩ ако ти влезе някой в двора може да му направиш задника на лейка, и да не го лежиш. Тук имаш право само да му направиш кафе, и да се молиш да не се нарани докат те тараши.
Също кат последните чантии, с които живях. Аз съм ви докарал нормалната държава... аз да съм ви крив за ваща смотанящина.
Селото ми е станало на кучкарник. Такива сълзливи "еколожки" като тебе предпочитат да им изядат внуците, отколкото да разкарат "екоравновесието". Екоравновесие значи между хищник и тревопасно, познай кой кого изяжда.
Ако е до мене - тия като вазе ще чистят полето от трънете, щото пречи на псетата.
В коя точно дръжава спират от движение заради щото някоя камера те е видяла да минаваш с 3 км/ч над позволеното? Да, овце, отскоро бесния шапкар прави проблем за 3 км/ч превишаване на скорост. Това е в границите на грешка на уредите.
Уя ви и за камшик не чини, щот е кат на мишок!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.06.20 11:03



А, да не забравя. Бесна леля баннала Гейфодя, щото обсъждал у Гейбук дали е коректно да пишем променливи blackList и whiteList. Напълно сериозно го разкараха за расизъм. Темата я знаеш, щото и тебе мачка неграмотното келешче дето ви строява кат възпитателка. Поне да беше секси възпитателка, пък то дебел потен коч, дето се чуди как да отслабва.

Смятай, по-долу сте паднали от бакшиш на копърка!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано15.06.20 11:36



"Специално у ФАЩ ако ти влезе някой в двора може да му направиш задника на лейка, и да не го лежиш."

И как точно са случиха нещата у ФАЩ тука тоя месец, че нещо не разбрах бе рабинчо? Как точно мислиш, че ше влезат 15 негра и ти с еднин барабанлия ше ги изпонатръшкаш? Да каже човек, че си на 20 айде, ама ти си над четиридесетака бе рамбо, айде осмисли го малко тоя живот, простичък е, няма нищо сложно.

Требва да си мноо тъп да ревеш за правова държава и после да мрънкяш ама то сега така стана, ма то другите са виновни, я така не го бях мислил че ше стане.

Е, сега като поревеш още малко и са фалиш наред у форумите как си пуснал гарсониерката у софето под наем, като ти дойдат данъчните дано да си пускал данъчни декларации, че ше ти влезе уя още по-навътре. И да мрънкяш, и да не мрънкяш тваа положението рабинчо. Квото си си посакал, такова ще е хаха.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано15.06.20 11:51



Rabin, на кангото вие лагер, я кажи как да разбера дали е нормално или е от кардана, дето уж е рециклиран, шума е като на лагерните колички от едно време,може да е от постоянно зацепване



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: 21 век!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.06.20 11:55



„Потиснатата класа, която не се стреми да си
служи добре с оръжието и да го притежава, заслужава да се обръщат с нея
като с роби.“
Ленин. Собр. соч. 5 изд., т. 30, стр. 153.

На Брейка не вярваш, на Професора не вярваш, на Ленин пак няма да повярваш.
Ама съм прав, държите се като плужеци! Баси няква новобранка на държавна паничка, дето му наполовиха заплатицата...
Такъв да ви стройка и да ви казва кои думички може да ползвате. Кавички трябвало, джендър не можело, само Манго да пребие баба ти за 5 лева може!
Не е мрънкяне мойто, аз ако добарам власчицата ще копате трънье на полето. Един дядо снима кой ходи по протести. Ако те няма на снимката и айде месец бригада у жегата. След работна смяна - строева подготовка.
Тъй юркаха тогавашните студенти. Тебе лично ще те карам да ремонтираш канализацията на мангалските блокове. "Туй е работа за българи", една циганка тъй се изказа, и е права!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано15.06.20 13:31



"аз ако добарам власчицата"

Че добараш на Манго уя с тва циврене като оскубана принцеска



Иначе е весело, да, Гитхъб щели преименуват master бранча на main - https://www.zdnet.com/article/github-to-replace-master-with-alternative-term-to-avoid-slavery-references/

Още ли считаш запада с тая върлуваща епидемия от либерастия за последно спасение, хахаха

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано15.06.20 13:54



Ма как ше я добараш тая власчица само с мрънкяне по форумите бе рабиняк?
Тия, де сакат да добарат вслачицата вече имат по неколко калашника закопани у градината и само чакат да дойде момента да ги извадят, а ти кво ше вадиш? Сополите от носа си ше вадиш хаха.
Със замеране със селкопортокали няма да стане войната рабинчо, власчица така не са зима. Затва си мълчи и не дигай много гюрюлтия, че тия с калашниците пръво при тебе ше дойдат да ти земат 4-те ДВГ машини барабар с доматите, ако има де хаха.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: 21 век!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.06.20 15:43



4-те ДВГ машини
7 броя станаа по ено време, сега са шес.
Сам не мога да зема власчица, тряя да има лумпено-пролетариат да ме издигне. И влизаме в параграф 22. 1024 битов процесор мога да проектирам, ама рекламата ми куца. Крипто валута мога да пусна от днес за утре, ама не мога да я шитна. Мога да управлявам, ама колко вече години се чудя как изобщо се оставяте на бесни жунки и лели!
Ебаси, прави бяхте! С беден Минго щяхме да сме звезден екип!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.