Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано20.06.20 14:50



Рамбиньос, ти си образеца на подскачащо възбуден рекламосапиенс. Ако не беше щеше да живееш некъде дето верно те кефи и да си мазен циничен презадоволеняк а дори и да беше гладен претендент немаше да мрънкаш щото като преследваш твойто нещо правите лопати у главата от почитаемата Реалност болят но се понасят некси, немаше да се зафичкаш некъде си само за да моеш да разказваш колко си корав щото си 'селянин'



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: 21 век!нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано20.06.20 15:26



Бръкаш са бай Свир, много съм си добре.
Донякъде ме кефи истерията, която генерирам като се появя у форум. Направо боклуците пощуряват. 5 човека останаха, по 50 клетви имат срещу ми.
Виж тъпанарския форум, да добиеш представа.
Освинена безхаберна жунка, пести за ядене, докато дава тон за песен на освинени тейковци. Бащи на бъдещото кафяво наследство на прекрасната синя планета. Гейфод се надява да наследи формулата на ГЕРБ, като цуня гъза на мангалите и ще го позлатят. Не. Само ще мандръсат щерка му.

Анти-утопия се казва. От години не съм попадал на читав филм, последният който открих има БГ участие, ама баш филмът се случва пред очите ми. Не съм го забелязал дося.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано20.06.20 15:27



"Бръкаш са бай Свир, много съм си добре"

Тц, напрегнат си до скъсване :)

Иначе щеше да си емпатичен към тия дето считаш 'по-долу' да не говорим че ако наистина си ощракан 'долу/горе' губят значение освен за спортно заяждане



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: 21 век!нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано20.06.20 17:05



освен за спортно заяждане
То само за туй ставате. Как па не го вдяна цяло десетилетие!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано20.06.20 18:24



Показваш циврене. Мое да си много добър и да го имитираш ама не е убедително :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: 21 век!нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано20.06.20 18:41



Нямаш грижи!
Банян съм от година и половина, не съм им лазил по нервите от половин година, и още им дръжи влага. Сещаш се, на баш ропчетата. Оня ден пак ме поменуваха, и дори още не съм се прибрал у София да почнат да банят половината софийски аипита.
Вие ставайте 2 от 3 дни да градите най-скъпите пътища в историята на човечеството. Бидейки най-бедни в ЕС, и спрямо половин африка тоже.
Хленчене и мрънкане е, няма проблем. Оди питай сополивото новобранче дето му намалиха заплатата на половина, и се учи да готви, че няма кинти. Туй буквално и по негови думи, постовете седят. Още му дръжи влага, че като не плащам данъци като вазе и оно няма кво да тури на масата.
Няма проблем, вие сте героите, Манго доволен, вие доволни, язе доволен... Win - win - win situation.
Kис кис кис...
По западната преса все ни поменуват за най-големите мизерници, оня ден нападнаха бял българин заради акцента. Единия дето му строши бутилка у главата бил черен.
Епълския шеф подаде оставка, дискриминация имало към черните, смятай!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано25.06.20 11:29



Mило дневниче, искам да СПОДЕЛЯ едно преживяване, което ме разтърси вдън душа и страдам.
Тия дни един приятел си взел нова геймърска машина и иска да му тургам някоя яка игра да му напълни хардуера. Да види закво е наброил 4 цифрена сума, и да зарадваме пишлемето.
Баси, не намирам 3Д игра в която главният герой да не държи някакво оръжие в ръцете си, и да не трепе всичко дето мърда около него. Може да си избере игра с меч, АК, пищов, лък, тояга или юмруци. Няма игра дето да не е кютек на принципа на влечугото, да напада всичко което се движи. Аз поне не намерих смислена 3Д игра с яка графика.
Последната смислена такава съм я играл 2007 година. Не съм геймър, може да пропускам нещо, затуй моля за помощ, мило дневниче.
Един гледаем филм излезе 2019 година, при изсрани 9999 тъпни. Преди него събитието беше 2015 г. На всеки 4 години някой се сеща за тия като мен.
В игрите гледам неземен талант вложен в графиката, реалистични красоти (Гейфоде привет). А иначе сюжетът като за пръвите седем години (щерката на Гейфод - привет).
Баси колко затъпя народът! Едно време поне имаше смислени игри, ся ме е срам да му инсталирам игра от преди 13 години, която да става за развлечение за не-дебил.
По NG стигат нови висоти, 6 мин. предаване на 5 мин. реклами, засякох ги с хронометър оня ден. Като извадиш заставките и такава помия се получава накрая.
БНТ получават 60 млн. годишно от данъците ви, още пъти по толкоз от реклами, и дори толкоз полезно съдържание нямат. 20 мин. на ден да ми дрънкат за коронавируса, другото и за гледане не става.
Дерзайте ропчета, в Идиокрация гледаха час и половина един гол задник, и си плащаха за киното, и реклами гледаха. И сега като си платиш на кино и 20 мин. реклами преди филма...

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано25.06.20 12:14



А, да, на същото туй клето ропче дето почти половин век учи и гони сертификати, тапии и "кариера".
Дивият фатмак дето го спира на пътя носи патлак, туфлекът я има някой ПУЦ като образование, я не. Само еднокнижниците имат право на оръжие. И за капак ще се пенсионира 15 г. преди ропчето, и ще взема таван на пенсията, 20 заплати, и после въоръжена охрана на някой строеж.

Ропчето е залято на 99% оръжия от всички екрани. Пък то самото няма право на такова.
Дори ножките имат някакви ограничения, примерно ако е над 7 см. и има закопчалка се води хладно оръжие и ропчето няма право да я размъква навън.
Жал ми е за Гейфод понякога, какви помии рендерират с трудеца му. Пот на чело, дива математика, срокове СКУМ... и накрая кво? Човекът паяк и жената чудо баси! Една от най-тиражираните 3Д игри е X-man

!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано25.06.20 12:20



Пробвай с Forza Horizon 4. (Игра с коли! Уникална графика.)
Има няколко торента, някои са калпави, ще ти дам точния след малко.



ЕДИТ: Ето този бачка:
Forza Horizon 4 Ultimate Edition MULTi16 [ElAmigos] (68+ ГБ е)


Играта я има и в един силно компресиран репак, към 48 ГБ.
Бягай далеч от него, хем супер-бавно се инсталира, хем не работи след това.

А за смислена история, пробвайте Detroit: Become Human.
Има хем добра идея и история, но отделно и графиката е отлична като за A++.


Редактирано от Naki на 25.06.20 12:20.



Тема Re: 21 век!нови [re: Naki]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано25.06.20 12:47




Наки пак патлаци ми препоръчваш бе човек!
Аман от празноглави тупаници. Искам нещо като за Homo sapiens erectus. За рекламо сапиенс неща. На учен човек не му се полага патлак, само за бесни еднокнижни фатмаци може. За който не го приемат и за фатмак става военен, за тях също може. За нас дето ги издържаме не може.

Инак симулатори на коли и самолети гледах. Исках нещо смислено, а да се учат да стават пилоти си е излишно прахосване на време. Един такъв геймър го туриха у истински симулатор дето учат пилотите на ньега. Симулираха му сума и повреди, и пак успя да приземи машината. То си е реален кокпит с всичките му копчета. Пилоти нещем да ставаме, не че не е яко, ама са излишни изгубени дни и седмици.

Нещо за 3Д пъзел или куест си мислех, ама последните 13 години не виждам да са произвеждали. Дори ловен симулатор намерих, и там се врътиш и стреляш.
Язе съм прочел 2 книги, еднокнижниците не са ми интересни.


п.с.
Ленин: „Потиснатата класа, която не се стреми да си служи добре с оръжието и да го притежава, заслужава да се обръщат с нея като с роби."

Редактирано от rabin на 25.06.20 12:48.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.