Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: 21 век!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.06.20 20:05



По-лесно ше ти е да кажеш кво не ти се е случвало ебаси.
Щи кажа. Доволен Ганю не съм виждал дося. Айде да речем аз съм крив, ама и доволен към колеги не съм виждал. То не е от доволство, ами по задължение в редките случаи коги им се отвръзва от душицата по някой чипс и вафлички. И тимбилдинг веднъж годишно, демек всеки да си покаже пиянството и простотията.

@Спечения, бе не сме работили заедно че да знааш колко съм кадърен и колко струвам. Чиста завист на ропче е туй твойто. "Ропче без амбиции, затуй ми се подиграва", че не съм като ньега.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 16.06.20 20:00.



Тема Re: 21 век!нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано16.06.20 20:10



ама ех що не може
от запада - заплатите и дашните коври
от иран - бесилките и сеченето на глави на площада
от цар путин - силна армия и независима политика, аман от наще дупедавци
от швейцария - референдуми за щяло и нещяло
от габон и мамунда - висока МРЗ
от франция - мачкане на часниците и права за работниците
от китай - евтини роби бачкащи по 16 часа , че за стартъпа трябват




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: 21 век!нови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.06.20 20:22



Аз на твое място бих се срамувал, че мечтаем за Габонския жизнен стандарт и пенсии.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано16.06.20 21:04



ти мечтаеш, не аз, ти се срамувай






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано16.06.20 21:34



Е как бе рабинчо, тука в тоя форум едно 90% сме доволни Ганьовци на петцифрени заплати, дето Ганите не ни интересуват и ни е през кура за тех. Как така само тебе те ебават тия лоши Гани, не знам, не знам.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: 21 век!нови [re: zaphod]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано16.06.20 21:40



"от запада - заплатите и дашните коври"

Дашните коври не са на запад, тука са си на югоизток, не го лъжи рабинчо, че ше земе ти поверва.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано16.06.20 21:54



Ама требва се срамуваш от себе си бе рабинчо за пенсиите.
Как ше стане баба Гана да зима висока пенсия с твоя мангалски манталитет да не плащаш нищо на тая дръжава?
Ти лично не си внесъл толкова, колкото баба Гана е внесла за 40 години работа в бюджета да са изучиш да пишеш и сметаш,

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: 21 век!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.06.20 07:35



За мен е пръв приоритет Манго да има ракия да тури на масата, и бежанците да поемат по 1200 лева месечно. И Доган да си има ТЕЦ и пристанище от дръжавното общо присвоени. Бръкаш са тука, че нямам желание да им плащам данъци. Срамувам са за досегашната си позиция.

Никъв Ганю не си ти. Просто доволно прасе като мене. Ганю ще станеш като ти стане заплатата разход, а не приход.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.06.20 10:37



https://www.investor.bg/novini/261/a/direktoryt-na-apple-otgovariasht-za-raznoobrazieto-na-rabotnata-sila-napuska-306440/

Освен денят на данъчната свобода, който е доста след половината на астрономическата година


след пандемията от вирус, очакваме пандемия от толерастия.
Освен един Манго и ена Гана, клетото ропче ще трябва да приеме квота за тъмнокафяви, с които после ще трябва и някак да работи. Също като феминизма, дето женската трябвало да получава колкото мъжа, ама като дойде време за тежка физическа работа и айде къде сме били кавалерите.

https://www.youtube.com/watch?v=Y8keEhNDBTM
Пламен Пасков пусна брутално яко клипче за робството. Горещо препоръчвам!
Нарочно не си форматирам URL-ите, да може който не е логнат да ги вижда отвън.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.06.20 11:09



Слави Клашъра пусна неска ено клипче за самолетите. На негова отговорност факти, само 5% от човечеството е летяло някога на самолет.
Начи успех ви пожелавам, на сяко ено ропче се падат по 20-тина гладни тарамбуки. Тия тарамбуки гледат на ропчето като на розов презадоволен задник. Който всячески им е длъжен, язе лично видях "бежанци". След като доождаха и центърът на София реско стана необитаем по тъмно.
Пожелавам успех с пандемията от толерастия. И 5 цифрена месечна заплата няма да ви стигне да ги задоволите!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.