Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: 21 век!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.06.20 15:49



Да бе пак ние виновни на Гана. Бе да не са те преместили в яйчар отдела, че все ти криви кодерите? Се ено аз направих насрания дизайн, се ено аз творя глупостите, че аз да съм крив дето фалират. На Ганю му иде акъла чак като му напуснат хората и почнат да му се мъкнат призовкари с нотариални покани. Иначе голям го вади, там големите чалъми, пък на работниците вафлички и чипс, и то ако са заслужили. После като почнем да се изнизваме един по един и реве като вдовица за кур.
Офроуда отдавна имат партийна линия, която стриктно следват. Всяка седмица гонят по някого. Язък им за претенциите че са извън пътя. Някога бяха готини, ся имат балалайка като Сънчо у тъпанарския форум, и после нещата сами се случват. Когото не изгонят сам си заминава. Ено време правеха офроуд походи, ходех с тях редовно, вече никой от старите кучета не влиза у форума.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано16.06.20 15:54



"Се ено аз направих насрания дизайн, се ено аз творя глупостите, че аз да съм крив дето фалират."

Не си ти бе рабине, тва го знаем всички, ти нищо не можеш да направиш, то и затова те съкращават.
Заеби ги Ганите, те ше се оправят и без тебе, не ги мисли тях, по-умни са от теб.
Кажи кво стана с доматите, че ората вече почнаха да ги правят на салата, а твойте докъде са?

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: 21 век!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.06.20 15:59



Явно си се преместил у яйчара. Само те имат навика да обвиняват който не е участвал у вземането на решения.
Аз затуй се кефя на чобанския си начин на живот. Като стане фал си знам, че аз съм си виновен, не да ми тюрлюка някоя охранена мисирка.
За доматите не си разбрал, у тоя бахър дори оранжерийните домати не са готови още. Закъсняваме с около месец от нормалното зреене. По нашия край ни череши оцеляха, ни кайсии, и сливи почти няма. Таа година пълна катастрофа отсекъде. После и комарите ще се навъдят из туй блато дето е навън.
Няма проблем, у Била има всичко, той турчинът е помислил за вазе! Всичко ви е измислено, не ви трябват зелки и домати. Ако почнат да ви разнасят манджата по кюбикълите и аналогията с прасето ще стане пълна. При назе опитваха да го правят, да не им бягаме един час обедна почивка.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: Aaron]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано16.06.20 16:08



Може под контрапредложение да са имали предвид да го джиросат на конкуренцията, то това си е добър начин да преебеш някой - сложи му един рабин да му пише софтуера и след 6 месеца като разбереш как си се насадил с гол гъз на таралеж вече късно либе за китка - проекта у киреча, неустойки, недоволни клиенти и пръснат екип с нежелание да работи с идиоти.

чети и дишай по-леко



Тема Re: 21 век!нови [re: Aaron]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано16.06.20 16:21



Хехехе, обезщетението за безработица е 60% от максимума на осигуряване, това преди няколко години беше 2к, т.е. 1200 лв. Това ако на Рамбо са му били 85% от заплатата е разбираемо ще се е изнесъл на село да сади домати, не че там е много успял де.

чети и дишай по-леко



Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано16.06.20 16:23



"Таа година пълна катастрофа отсекъде."

Ясно, и таа година ше е като предната, заеби.Нищо, има време, след още 5 години ше изкараш и ти домати, не се предавай.
Я гледай Кирето кви убави домати е направил човека, не като тебе да са оплаква как не ставало нищо.

Нема ли да одиш днеска на протеста да изземеш лидерството от тъпите Гани и да докопаш власчицата? Тамън ше ни строяваш тука сичките поред на номерата да мием улиците у селото и да пръскаме против комари. Може и домати да ти отгледаме, се ша са по-добри от твойте, ти само ше си нанкаш до обед и шерпите ше бачкат за паница попара



* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin

Тема Re: 21 век!нови [re: Pechenia]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано16.06.20 16:27



Е ти на рамбича не си ли му свикнал вече да не му задиряш на сметките и аритметиката, то една с една вярна не е направил откакто пише у форума дагоеба.

Какво успял бе, то си е направо епик фейл тва неговото, колко години на село и още са учи на доматито. Нищо де, важното е че е свободен.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: 21 век!нови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.06.20 16:33



Старо ти е инфото за безработицата, ама как да е.
Виждал съм фирма с 4 (четири) шефа, вечно недоволни. Няколко валидатора, секретарка... и 2 (двама) погромиста.
Може и да са били прави да мрънкат, че малко им работим. Знам ли...
Колегите си заминават след мен, по-толерантни са към простотията. Сигур и за туй съм виновен, нищо че вече не бачкам там.
Случвало ми се е да ми трошат сървърите като си замина, и после пак да мрънкят. Нали, аз да съм лошия. Ропчето е винаги виновно, дори след като напусне. Тъй са ви научили Ганите.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано16.06.20 16:31



"Случвало ми се е да ми трошат сървърите като си замина"

Не се и учудвам, че ти се е случвало и тва, ти си като многострадалната Геновева братче. По-лесно ше ти е да кажеш кво не ти се е случвало ебаси.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: 21 век!нови [re: Aaron]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано16.06.20 16:34



Е то явно това с обезщетението е било преди да вземе 4-цифрената заплата, незапочваща с 1.
Иначе и аз се учудвам - такъв некадърник и на минималната да го вземеш пак си е минавка.

чети и дишай по-леко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.