Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:00 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: 21 век!нови [re: federer]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.06.20 10:11



Кангото дето карах беше с предно предаване, имаш 4 карета и не може да вият. Разбито каре тропа при завой.
Едва ли може да си смениш сам такъв лагер.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано16.06.20 12:39



На Брейка не вярваш, на Професора не вярваш, на Ленин пак няма да повярваш

Защо слушаш тия комунисти?

Тука на Дондуков съседите ми са точно от старата комунистическа аристокрация, живеят по 5-6 човека в апартамент (деца + родители + баба/дядо) и ми завиждат щото имам климатици, па те немат и един лев. Яд ги е, че вече го няма стария строй. По цел ден седят и мрънкат против целата система (като тебе). Истината е че и тях и тебе ви мързи и нямате какво да правите. Безделието ражда теми по форуми като тази. Един истински БИЗНЕСМЕН няма време да се занимава с Ленин, Брейка и тем подобни.



Тема Re: 21 век!нови [re: sashometallico]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.06.20 13:31



Ако питаш ропче ще ти каже, че просперитетът е ставане в 6 сабахлем, бачкане като за трима, и безплатен овъртайм. И каране на 20 годишна бангия, "нов" внос


Бизнесмен ще ти каже, че трябва да се работи умно, а не много.

https://youtu.be/34Erxk6oVIU?t=2168
Ето, от години ви разправям, че ще се разделяме на различни животински видове. На вас ще ви прибират децата, щото друго няма кво да ви вземат. На мен ще ми вземат дедовия, щото бачкам за мене си и не храня още двама мангала.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: 21 век!нови [re: Aaron]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано16.06.20 14:16



Е той затова е на село, да се бори с пенсиите и да е гъст с мангалите, сега сигурно го е яд че в КМБ няма протести да расова основа, ама то и е за добро де щото а е направил протеста а вече няма да е гост на маалата.

чети и дишай по-леко



Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано16.06.20 14:12



" На мен ще ми вземат дедовия, щото бачкам за мене си и не храня още двама мангала."

Хаха, викаш всички да станем беднотор като тебе, и да живееме твоя скотски животец, така че един ден ако стане нещо да нема кво да ни земат, т.е. да ги преебем тарикатите, а.
Браво рабинчо, велика мисъл бате.
Ебахти титана си, чесно. Не знам кой е по-голем, ти или Брейка. Май е Брейка, че той поне знае как да продава, хаха.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: 21 век!нови [re: Pechenia]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано16.06.20 14:22



Той е на село, щото няма друг избор, заеби тва къде са прай на големия джедай програмист. Истината е, че ако не е на село ше умре от глад. Отвсякъде са го уволнили и е осъзнал, че ше си яде уя у града, затва се е забил у некакво забутано село, само че не е помислил, че с тия селски умения дето ги има и на село ше мре отглади ако си ненабере малко дръва и джелезо.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: 21 век!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.06.20 14:33



Нито ми е скотски животецът, нито някога съм уволняван. Като стажант още, преди много много години, дървех се на шефа и ме изгони. Дори не бях на заплата. На заплата не са ме гонили по моя вина. Аз съм напускал. В повечето случаи са ми правили контра предложение да остана на по-висока заплата. Никога не съм го приемал.
Съкращаван съм няколко пъти, и са ми плащали обезщетения 5 цифрена сума. Най-големия кеф е ем да не бачкаш в офис, ем да ти плащат, ем да си бичиш на черно.
Е, има си и недостатъците, примерно тряя си организираш сам и приходите и разходите. На ропчето всичко му е измислено. Приходите от Гана, разходите за 35 г. ипотека, за нищо не се напряга да мисли! То затуй Брейка вика че било най-лесно да си на заплата. Верно е това. И на прасето в кочината е лесно, носят му на крака храната. И там има дребни недостатъци, няма нищо идеално.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано16.06.20 14:48



Рабинчо, на кой ги разправяш тия бе баце?
Ората ги съкращават по 2 причини главно, некадърност и защото нямат повече нужда от тях. Ти си от първите поради некадърност, и понеже не могат да те уволнят те съкращават като ти плащат 2-3 заплати за да не им правиш проблеми на хората по съдилищата. Кое не си разбрал от това досега, та са правиш на ощипана мома тука? Какви контра предложения са ти правени, те се правят при едностранен акт на прекратяване на трудово правоотношение от страна на работника с месечно предизвестие. Когато шефа е решил да те съкрати за чиф хуй му е да ти прави контра предложение? Кого смяташ че лъжеш тука бе рабиняк.
Айде осъзнай са малко къде са намираш хаха.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: 21 век!нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.06.20 15:22



Съкращават целия проект бе Аронец, дори последната ми фирма нацяло я закриха, поради напускане на целия личен състав с изключение на Ганите. После борсичка ала бала, 85% от заплатицата пак иде, ама не ставаш сабахлем и не правиш Скум.
Насрещно предложение са ми правили когато напускам по моя инициатива. Няма общо със съкращение. Дават повече пари да остана. Кое не е ясно? Само дето на новото място съм договорил доста повече мангизи.

Не знам що си решил че все съм некадърник, след като се оправям без кочина и някой да ми носи храна 3 пъти дневно. Мисля за пъти повече неща, вместо да мечтая за прословутия петък вечер, дето на мекото му беше смисъл в живота това. На работа някой ти планува задачите, прави ти пласмента и не мислиш за тия неща. Аз съм и яйчар, и търговец, и митнически отдел, и погромист, че и железар. Дори си пускам сам отпуска и си я одобрявам, след като обещая, че ще бачкам повече. Пусти навици, тъй са ме учили. После си отменям отпуската последния момент, след като съм платил резервация 6 месеца преди това. Все тъй се получава при Гана, бачкаме по Великден и после не плащат както са обещали. Целия екип това.
Прочети чичо Томовата колиба, много приятно книжле и го има в нета за бес пари. Най мразени от робите са робите бегълци. Не мразят господаря, не мразят камшика, и роби въртят камшика над другите роби. Гюро нали разправяше как си прецакваме сами бюджета на проектите. Чичо Сам идва с торбата пари, Ганю се запъва и не дава на робите.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано16.06.20 15:37



Е как няма да съкратат целия отдел като са Ви събрали там все такива като тебе, некадърници дето не можете да извадите продукт да се продава бе рабинчо? И после Ганите ти били виновни, ми не са те, кога най-накрая ше го разбереш, не е трудно.

Като те гледам кво мрънкало си баце хич не приличаш на човек, който кърти яки кинти от бизнес, така, че с тия неща може да ходиш у форума на офроад да са фалиш, там може и да ти поверват. Тука спокойно може да си кажеш, че преживяваш от наемчето на гарсониерката в софето, ние си го знаем това, няма страшно.

Чичо Томовата колиба е забавно романче за деца от 8-10г., ти сега ли я прочете? Браво, браво.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.