Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: 21 век!нови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано25.06.20 20:55



Спечен, не ме дразнят пуцалките. Както и чалгията не ме дразни.
Като стане 99,99 % от съдържанието на чалгия, и вече дразни. Тотална помия по наземен, сателитен, FM ефир, по нета, филмите, и в игрите 99,99 % идиокрация за таквиз кат тебе!
Нищо де, идиокрация до откат. Новият Ред иде. Гейфод прави чудеса от геройства да рендва Матрицата, и в същото време готви щерка си за черния кур, докато в същото време издържа черния кур.
Който протестира го прави, и доказва, че ви мачкат като роби.
Пак ли да цитирам Ленин, че си заслужавате робската съдба?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.06.20 11:27



Рабиндранате, ама май си чел списъка на Techspot отгоре-отгоре!



Да, има в него доста FPS и TPS (шутъри от 1во и 3то лице), ама има и много други игри от други жанрове.

Ето ти още 3 добри:
* Civilization V
* Civilization VI
* Мight & Magic Heroes VI
Бележка -- хинт - НЕ са пуцалки.


Редактирано от Naki на 26.06.20 11:34.



Тема Re: 21 век!нови [re: Naki]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.06.20 12:20



Ей, хубаво че ме светна за стратегиите, аз кат тебе у гъза съм правен и не ги бях чувал.
Споменах ти хубава 3Д графика да се накефи и пишлемето и баща му. Стратегиите са за геймъри с девствени мустаци, не влизаме в тая графа.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.06.20 13:28



Ех, Рабине!



Едно от предимствата на Civilization V е именно яката 3D графика, освен добрия геймплей. 2D-то беше в старите Цивилизации.
Набримчете настройките на графиката "намакс" и ще видиш какво е добра графика! Чуден zoom има също, от съвсем близо до почти цялата карта да се вижда, като всяка степен на zoom-а е рендерирана много добре, а не някои да са само "отбиване на номера".

EDIT: Ето ти примерно видео - Civ V в 4K резолюция. За да го видиш добре, трябва да имаш 4К монитор (или телефон/таблет със същата):
Civ 5 4k DSR test 2160p


А VI-цата пък има още по-добра графика.

Като каза стратегии, пробвайте и StarCraft ][ - безплатен е вече от няколко години.


Редактирано от Naki на 26.06.20 14:53.



Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано26.06.20 14:52



Нема ли сгодни флаш игрички?

А, чакай, той флаша умре



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: 21 век!нови [re: Naki]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.06.20 15:00



Стратегии бичеха повечето ми състуденти. Точно Старкрафт, оттогаз съм я намразил като футбола също. Кат почнат да плямпат за туй и само с туй си остават.
Играя шах и дама от стратегиите, питах за натопорчено 3Д в което не нападаш всичко, що мърда. Искат да им изпържа хардуера и да се накефят.

Явно идиокрацията е спрела на нивото на рептилите. Последното 3Д го играх 2007 като излезе. За 13 години само тъпни изкарват, с брилянтна графика.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.06.20 15:03



Има страхотни Флаш приложения, не само игри.
Умрели сте вие на акъл, епъл зомбитата.
Глеей ташак, ена игра я има за всички платформи без епълските. Голямата глава е преценила, че не е за ваще малки глави.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.06.20 15:13



Има ДВА коренно различни вида стратегии.
StarCraft, WarCraft, Command & Conquer и подобните им са RTS - стратегии в реално време. Играе се бързо, екшънско, трябва и мислене, и бързи рефлекси, добра мишка и пад/етц.
(Отделно имаме и 1 на ръка, че StarCraft I имаше много примитивна, 2Д графика, графиката на ][-ката няма нищо общо с нея.

)

Обаче Civ и HOMM/M&MH сериите са TBS - походови стратегии - тоест няма нужда за никъде да бързаш, можеш един ход да го играш 5, 10, 20+ минути, но и цялата игра така става доста по-дълга.

Ако е за яка графика, пусни им някой бенч!
Примерно има няколко хубави в 3DMark, отделно Unigine Valley, Superposition.

EDIT: Ето линкове:
(Basic версията се сваля от Steam)



И както казах, Forza Horizon 4-ката - уникална графика.


Редактирано от Naki на 26.06.20 15:28.



Тема Re: 21 век!нови [re: Naki]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.06.20 22:18



Наки, 3Д бенчмаркове приличат ли на причина да си купиш гейм машина?
Май потвърждаваш тезата ми, че населението се е дебилизирало, и освен тупалки и пуцалки от друго не отбира.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: 21 век!нови [re: rabin]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.06.20 23:36



Ами, просто е!
Игрите си остават като вариант, не ги отписваме, ама тези 3D бенчмаркове СА добър начин хем да се изтества машината, хем да видиш (видят) за 5-10 минути (всеки, демек над 1 или почти 1 час отива) много яка графика!



Тези бенчове не са като някогашните DirectX 7 или 8 бенчове, има голяма разлика от онези години насам.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.