Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 18.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Помощ...нови  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано08.06.20 19:05




не е ли време да отворим клуба пак....

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"

Редактирано от portal на 08.06.20 19:06.



Тема Re: Помощ...нови [re: portal]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано08.06.20 21:40



Няма снимка до кръста

чети и дишай по-леко



Тема Re: Помощ...нови [re: Pechenia]  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано09.06.20 10:37



ами нещо спряха офертите за свирки и отзад ... остаряхме майна... да вкараме малко свежа кръв ако някой се интересува от нашия скромен клуб още.... ей га бяхме млади какви постове и оферти имаше :)

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"



Тема Re: Помощ...нови [re: portal]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано09.06.20 11:02



Е то клубЪ е затворен, кой да оферира? Плюс това най-активните сексуално се насочиха към дребния рогат добитък...

чети и дишай по-леко



Тема Re: Помощ...нови [re: portal]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано09.06.20 12:08



Аз съм ЗА. Според мен трябва да отворим клубЪТ. Има много хора, които ги мързи да искат разрешение, но иначе биха писали.



Тема Re: Помощ...нови [re: portal]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.06.20 15:38



Пергиши, нащо поколение сте тъпи като градински лопуш. Позволявате на новобранки бесни, дето им намаляват заплатата наполовина, и то в държавния сектор в мизерията. Тия новобранки ви дават тон за песен, и мълчите като гъзове. Цялото бреме и жертва - на мене, да го псувам, и благодарност никаква!
Новото поколение виси у Гейбук, и бере лайка на сърчица с форма на гъз.
Квото е било няма да се връне. Както Брейка си е турил на логото - "ще става все по-лошо и по-лошо", и 99% сте пълни с въздух лейки. Това не са мои думи. Пусна клипче да не давате пари назаем щот сте тъпи. Обзалагам се, че ще пусне и клипче да не правите дори кебапчийница, щот не ви е по акъла и възможностите.



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: Помощ...нови [re: rabin]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано09.06.20 16:29



"ще става все по-лошо и по-лошо"

Ма как все намираш некви, дето мрънкат като тебе? Нищо хубаво не излиза от подобни негативизми. Намери някакви неща, дето да те зареждат с позитивна енергия. Така като гледам имаш нужда.



Тема Re: Помощ...нови [re: sashometallico]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.06.20 16:46



https://www.youtube.com/watch?v=3cl5U8b13_U
Не е мрънкане. Който не приема реализма го сгазва товарният влак.
Голяма част сте нещастини, без собствено мнение и без капка чест.
Кажи ми ти колко тряя да си долу в хранителната пирамида, че да се молиш на някакво неграмотно леке да редактира чужди постове.
Деда ми е служил 3 години, оставил е малко дете да го гледа сама жена, и е построил къща в следвоенно време.
Вие сте някъде между избора на смартфон, поредния майлстон, и плющене на вратове в ежегодната атестация.
Мойто положително си го градя както мога, поне не завися от неграмотно леке завършило НБУ.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Помощ...нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.06.20 17:24



"Деда ми е служил 3 години"

Само твоя. И само ти си корав за разлика от путьовците от ТВОЕТО поколение :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Помощ...нови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано09.06.20 17:30



Рабине, Киро Брейка ако знаеше че имаш толкова тежък менструален цикъл, щеше да зарежда от бракуваните дамски превръзки и в твоето село.

Всеки си има шеф в живота. Твоите атестации дали са формални в някоя фирма, или бабите на бостана те гледат с лошо око, ако козите сутрин не са усмихнати, голяма разлика няма. На нас поне ни плащат за да серем и след това ни атестират, а на теб ти серат кози на кура за без пари и после баби те гледат смръщено.

Урсула ТИР ерген село чекия



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.