Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Помощ...  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано08.06.20 19:05




не е ли време да отворим клуба пак....

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"

Редактирано от portal на 08.06.20 19:06.



Тема Re: Помощ...нови [re: portal]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано08.06.20 21:40



Няма снимка до кръста

чети и дишай по-леко



Тема Re: Помощ...нови [re: Pechenia]  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано09.06.20 10:37



ами нещо спряха офертите за свирки и отзад ... остаряхме майна... да вкараме малко свежа кръв ако някой се интересува от нашия скромен клуб още.... ей га бяхме млади какви постове и оферти имаше :)

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"



Тема Re: Помощ...нови [re: portal]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано09.06.20 11:02



Е то клубЪ е затворен, кой да оферира? Плюс това най-активните сексуално се насочиха към дребния рогат добитък...

чети и дишай по-леко



Тема Re: Помощ...нови [re: portal]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано09.06.20 12:08



Аз съм ЗА. Според мен трябва да отворим клубЪТ. Има много хора, които ги мързи да искат разрешение, но иначе биха писали.



Тема Re: Помощ...нови [re: portal]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.06.20 15:38



Пергиши, нащо поколение сте тъпи като градински лопуш. Позволявате на новобранки бесни, дето им намаляват заплатата наполовина, и то в държавния сектор в мизерията. Тия новобранки ви дават тон за песен, и мълчите като гъзове. Цялото бреме и жертва - на мене, да го псувам, и благодарност никаква!
Новото поколение виси у Гейбук, и бере лайка на сърчица с форма на гъз.
Квото е било няма да се връне. Както Брейка си е турил на логото - "ще става все по-лошо и по-лошо", и 99% сте пълни с въздух лейки. Това не са мои думи. Пусна клипче да не давате пари назаем щот сте тъпи. Обзалагам се, че ще пусне и клипче да не правите дори кебапчийница, щот не ви е по акъла и възможностите.



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: Помощ...нови [re: rabin]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано09.06.20 16:29



"ще става все по-лошо и по-лошо"

Ма как все намираш некви, дето мрънкат като тебе? Нищо хубаво не излиза от подобни негативизми. Намери някакви неща, дето да те зареждат с позитивна енергия. Така като гледам имаш нужда.



Тема Re: Помощ...нови [re: sashometallico]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.06.20 16:46



https://www.youtube.com/watch?v=3cl5U8b13_U
Не е мрънкане. Който не приема реализма го сгазва товарният влак.
Голяма част сте нещастини, без собствено мнение и без капка чест.
Кажи ми ти колко тряя да си долу в хранителната пирамида, че да се молиш на някакво неграмотно леке да редактира чужди постове.
Деда ми е служил 3 години, оставил е малко дете да го гледа сама жена, и е построил къща в следвоенно време.
Вие сте някъде между избора на смартфон, поредния майлстон, и плющене на вратове в ежегодната атестация.
Мойто положително си го градя както мога, поне не завися от неграмотно леке завършило НБУ.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Помощ...нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.06.20 17:24



"Деда ми е служил 3 години"

Само твоя. И само ти си корав за разлика от путьовците от ТВОЕТО поколение :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Помощ...нови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано09.06.20 17:30



Рабине, Киро Брейка ако знаеше че имаш толкова тежък менструален цикъл, щеше да зарежда от бракуваните дамски превръзки и в твоето село.

Всеки си има шеф в живота. Твоите атестации дали са формални в някоя фирма, или бабите на бостана те гледат с лошо око, ако козите сутрин не са усмихнати, голяма разлика няма. На нас поне ни плащат за да серем и след това ни атестират, а на теб ти серат кози на кура за без пари и после баби те гледат смръщено.

Урсула ТИР ерген село чекия


Тема Re: Помощ...нови [re: synergie]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.06.20 18:15



Аха, Брейка бил мрънкало, ама го гледате.
На него не вярвате, на мене не вярвате, ха гледайте професора.
https://youtu.be/677ntKlZgR8?t=571
Колко още доказателства искате, че сте добитък?
Не е срамно да паднеш у локвата. Срамно е да не излизаш от нея. Срамно е да влезеш у форум и да ревеш някоя бесна жунка да модерира каквото не ти харесва на тебе. Срамно е да не го псуваш. Срамно е бесна лелка да ти определя съдбата до пенсия. После да ровиш в кофите, щото цял живот си издържал мангали с парите си. Срамно е да поддържаш тая идиокрация, и да фантазираш срещу такива като мене.

@Бай Свир, не е само деда ми. Твоя дядо ако те беше видял как свириш на йониката - още щяха да ти пищят ушите.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Помощ...нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.06.20 19:22



"Твоя дядо ако те беше видял как свириш на йониката - още щяха да ти пищят ушите"

Убеждението ти че познаваш по-добре от мен мой дедо е като това че ябълските книжки струват осемдесетачка (само 343 са сега) ако се сещаш колко тънко ти се намеква колко дебело не си в час



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Помощ...нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.06.20 20:32



Както кажеш, ти по-добре знаеш. Деда ти нямаше да ти сгрее врата като те види да мяташ пишока. Щеше и той да извади дедовия, и да изпълни едно соло на тромпет.
Само че има проблем. Нямаше да те има тебе, ако той беше чак толкоз шемет.
Стига с тия акции, и то на една фетишова модна къща. Не съм изгубил и една стинка от тях. Се едно да ми натякваш, че не съм предвидил коя да е акция, и затуй съм тъп. Толкоз ли не ти стига акъла, че светът е малко по-голям от рекламите, в които си потънал.
Май чича ти Бъфет каза, че да си успешен не е нужно да познаваш всяка посока. Важно е да си прав в над половината опити.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Помощ...нови [re: sashometallico]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано10.06.20 06:47



то хубаво да отворим, и аз съм за, ама как да стане? май корпоратива не може, само админ може.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Помощ...нови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано10.06.20 06:54



рабине, секи тука е по-мъж от тебе, така и не го разбра.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Помощ...нови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано10.06.20 10:11



Тва са празни приказки, Гейфоде. Кой колко мъж се чувствал. Пропагандата гласи, че най си мъж докато копаш градинки у казармата, и миеш мазните баки. И викаш "слушам" на всичко което се движи и носи фуражка. Докато жена ти гледа невръстно дете, самА и безработна.
Мъж за вас е каквото пропагандата ви каже. Независимо дали пропагандата се казва Гана, старшинката или идолите на които Киро Брейка сипва.
И да отворите клуба файда никва. Само с бесни недочесани лели ще се напълни, както си беше преди. Вие станахте като тях, нежели обратното.
Само Киро може да отвори клубчето, пък на него му е през кура. Затова изгони Гюро.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Помощ...нови [re: rabin]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано10.06.20 10:58



Клипа, дето си го качил няма да го гледам защото започва с някъв чичак/дядка на фона на Бай Тошо. Всички дядки-комунисти мрънкат и разправят как ЕДНО ВРЕМЕ е било много по-добре.

Я сравни лукановата зима, когато хората не са имали храна с днешно време, когато всички имат западни коли и ходят с тях на почивка в Гърция. Кое е по-зле?

Дядо ти е градил дом и семейство в много по-лоши времена. А ти кога ще последваш примера му? Или викаш то по-лесно да спиш до обед, да мрънкаш по форуми и да гледаш youtube



Тема Re: Помощ...нови [re: sashometallico]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано10.06.20 11:16



ее, киро брейка е голям!




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Помощ...нови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано10.06.20 11:24



всичко е ок, стига да си избереш една пропаганда, и тя да е истината. за разлика от нормалните хора обаче, ти и останалата мислеща сган лочите от сяка кална локва, и в главата ти е кокакола с ментос. затова квичиш като суфражетка, защото пропагандите с които си се назобал са взаимно изключващи се и ще се пръснеш от налагянето в тиквата.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Помощ...нови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано10.06.20 13:01



Как не ти омръзна толкоз години едно и също да повтаряш. Киро бил голям ама не бил прав, Професорът ти го каза същото, и с евро депутатската си заплата те слага в малкия джоб по всички параграфи. Аз не съм прав по дефолт, дядото на Свир нямаше да го ошамари, ами щеше да извади и той пишока да правят дует.
Мрънкалата сте вие, дето пищите да банят такива като мене по форумите.
И сте ОК бесна жунка с намалена наполовина заплата, по негови думи, да ви стройка като възпитателка.
Дръти пергиши станахте, акъла ви няма да доожда. И като гледам още каква идиокрация идва и губя надежди всякакви. От години не е излизал читав филм дето да става за гледане. Добитъкът си искал супергероите, га, че е на седем години.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Помощ...нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано10.06.20 13:53



Рамбиньос, много песък у вагината си събрал бе брат, нали ся си независим предприемач на село? Би требало да си бая по-жизнерадостен



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Помощ...нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано10.06.20 16:16



Екстра съм си, благодаря!
От мен да мине. 2019 г. излезе един гледаем филм, с приемливо количество екшън, дето не е за жената котка и човека паяк. Просто става за гледане до края.
Хинт - фантастика. Ако го познаеш - повече няма да те ебавам за йониката.
Другото е 9999 филма на конвейр, за както се изрази Професора - за кучето на Павлов. Брейка може да е куко и ташак, ама за Иво Христов не се ебавам и грам, извънземно интелигентно копеле е. Не му пропускам изявление, от години.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Помощ...нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано10.06.20 16:56



Ама нали съм ти казвал че съм пълен чалгар откъм кино когато изобщо гледам филми/сериали, никви претенции стига да е неква лесносмилаема евтино забавна бозица която по некъв примитивен начин кефи без разните 'послания' които толкова се харесват на циврещите МИСЛЕЩИ интелектуалчета с пясък у влагалището



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Помощ...нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано11.06.20 10:02



Не е въпрос за чалга и скрит смисъл в изкуството. Проблемът е, че 99,9 % от туй дето се бълва не е изкуство, а развлечение за 7 годишни. Или ще се гонят 2 часа с патлаци, или извънземни ще гонят хора да ги ядат. Един ден филмите като за вас ще ги генерира изкуствен интелект, за по-евтино. Като хип-хоп генератора.
Абе каза ви го професорът. 80% сте функционално неграмотни дебили, които не знаят разликата м/у 5 круши, и числото 5.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 11.06.20 10:02.



Тема Re: Помощ...нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано11.06.20 13:54



Ае Рамбич, ябълките вчера минали трилион и половина маркет кап.

Виждаш ги нещата искам да кажа



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Помощ...нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано11.06.20 15:20



Понеже някъв сайт за спортни залози е насрал половината БГ нет. Та, щом рекламират значи тряя се залага. Редовно ме информирай за постиженията на бистришките тигри! Живо ме интересува това.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Помощ...нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано11.06.20 15:56



Ще минават на техни system on a chip и при десктоп системите им и отебават Интел. Абе обсолетната работа с вехти чаркове :)

Верно требе изкомпозирам един 'осемдесетачка кючек' деба



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Помощ...нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано13.06.20 20:33



Туй с отебаването от Интел не го ли гледахме само преди 15-тина години? То верно че за един шаран са цяла вечност, ама... Стиви Жобс го докарваше поне на визия. Имаше някакъв стил. Ся е нещо като маратонките АдиБас. Сменят логото и готово, шараните теглили кредитите и наредили Опашката.
Изгнилите вече имат и бюджетна линия, имат и по-евтина продукция от конкурентите си. Вайфон за 500 долара! И толкоз не бих им дал. На Дива китайска емпетройка можеш да й качиш квото искаш, на "марковия" ВайПод не можеш. ДГД, и 20 кинта не давам за такова!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Помощ...нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано13.06.20 20:47



Глей мача. Мое ги шортнеш на четиресе, много са им осемдесе на нагризаните :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Помощ...нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано13.06.20 22:36



Чудя се има ли изобщо начин да обясниш на дебела Гана, че като ми бичи реклама на всеки 10 минути всъщност ме отвращава от фирмата и продукта си.
Има ли начин да обясня на зомби, че залози към Бистришките тигри също не ме вълнуват.
Бай Свир, понякога излизаш ли от вас? Или си станал част от интерфейса на изгнилите, също като оня олигофрен от Идиокрация.
Предполагам е излишно да ти пиша за 101 път, че цената на акция я определят зомбитата, препродавайки си я един на друг. Няма връзка с просперитета на компанията, или поне е косвена такава.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Помощ...нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано13.06.20 22:41



Не излизам, гледам зелкопортокали и не ми се фаща думатиту деба :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Помощ...нови [re: rabin]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано13.06.20 22:52



На кое викаш iPod, бре, улав чиляК таквъзи!?


iPod фалира - спряха го! Остана само ЕДИН модел - iPod touch, който е много далече от "китайските чЕкии" за MP3, защото за разлика от тях е пълноценен джобен компютър - iPhone без телефона, или "малък iPad", ако щеш.
Поддържа си вече и FLAC файлове.

Вярно, все още дори сега има в експлоатация доста стари модели/бройки iPod-ове - от най-различни модели, големини, разцветки и срок на ползване, и доста от тях си бачкат и се ползват.
Но нови няма - не можеш да купиш вече, щот' не се произвеждат.


Редактирано от Naki на 13.06.20 23:18.



Тема Re: Помощ...нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано13.06.20 23:01



Миришеш ли на мъж поне?

чети и дишай по-леко



Тема Re: Помощ...нови [re: Naki]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано14.06.20 09:41



Улав си ти, Наки, че поне малко не прифана от макя си да се научиш да бичиш кодец.
На поточна линия и Ажайл.
Вай-под не е фалирал. Просто е технология от миналия век.
Баш оттогава се чудя как имат клиенти. Само през облака можеха да си зареждат музика, след като си платят колкото им кажат. И както им кажат, примерно кеш не може.
Китайчуга дето не е маркова като я ръчнеш у компа и наливаш квото ти е на душа, вкл. и всякакви файлове дето не са музика. "Марковото" китайчуго не можело. Имаше един случай дето накараха някъв музикант да си плати за собствената музика, и да си я възстанови зверски компресирана със загуба на качество.
При назе у фирмата пишеха за вайфон, и правеха зверски въртели да качват собствените си билдове. Туй не можело, онуй не можело, тук плати там плати, с кредитна карта и чисто кръщелно свидетелство. Аз в същото време си билдвах и качвах на андроида, без грижи.

Бай Свир, добре са доматито, благодаря. Зелките в момента са с размер на главата ти, баш коги ти порунтаве задника.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Помощ...нови [re: rabin]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано14.06.20 11:51



Улав си ти, Наки, че поне малко не прифана от макя си да се научиш да бичиш кодец.
На поточна линия и Ажайл.
Вай-под не е фалирал. Просто е технология от миналия век.


Под "фалирал" имам предвид, че го махнаха. Все нещо пък съм написал съвсем просто, хем не се разбира от теб по някаква причина.


Не се произвеждат нови, не се продават.

Линк:


И не е от "миналия век" въобще -- iPod touch все още го има, а 1вия gen излезе септ 2007 тоест бая далече от предния век.

Относно приложения, да, май се плаща $99 на година, ама не знам да е особено трудно да се инсталират от Mac-а на телефон или iPad/iPod touch.




Тема Re: Помощ...нови [re: Naki]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано14.06.20 12:15



Аз не съм като тебе да мишкувам пред компа само и да чета от уйки-растията. Малко след 2000-та бях по Америката, и бяха доста МОДЕРНИ тогава, всеки с тапи у ушите с някаква версия на МП3 плеър. Мисля точно изгнилите бяха с мини харддиск, и имаше огромен проблем да си качиш квато музика искаш без да я платиш. Ся няма начин да е модерно с Вай-под, щото всеки мъкне някакъв смартфон.
Да, 100-тина $ годишно искат изгнилите, ти да пишеш код, те да приберат 2/3 от печалбата ти, и 100$ дето са си търкали зъбите да ти ги приберат. И то ако Голямата Глава ти одобри приложението.
Правиха наще някви хакове да си тестват собствения продукт, нещо подобно на туй дето го разправяш. Начи даваш ена шапка пари за уж марково, и после почваш да го хакваш, като последна долнопробна китайска бангия за 15 $.
Лично съм виждал как Макбук Про бачкаше надолу с главата, щот лятото прегрява. Лично сме се борили да смъкнем и отворим криптиран файл от нета. Не може да го отвори и не дава да го смъкнеш. Туй е техника за секретарки и директори. Нещо като чалгата на техниката. Лъскаво, скъпо и двусрично, щото овцата не помни дълги думи. То Светът натам отива като цяло, дива идиокрация и простотия. Новите браузъри не щат по никой начин да отворят сайт, които не си е настроил часовника и му гърми сертификата. Машината почва да решава кво ти да правиш и кво да споделя с Кораба Майка.
Шефчето имаше ебати проблемите с ВиФи-то, щот няма ни USB ни мрежов порт (туй дето Свирът се подмокря да му се кефи). Да си го чука у главата, той самия почна да го мърмори, след като затвори 4 цифрена сума за него.
Ся пак ще ви погаждат стария номер. Ширпотребни чипове, с принтната ябълка отгоре, мъчат да правят старите номера на новите шарани.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Помощ...нови [re: rabin]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано14.06.20 13:07



Аз не съм като тебе да мишкувам пред компа само и да чета от уйки-растията.

Не мишкувам. Никога не съм имал iPod, който да не е Touch, но от Touch линията имам много, вкл. 1-вия, който е култов и легендарен модел!

Лесен начин да имаш приложения като на iPhone/iPad, без да даваш един леген пари за iPhone или iPad.

А именно -- имам iPod Touch 1st Gen (с iOS 3.1.нещо си), имам 4th gen - много добър за времето си, с iOS 6.1.x май беше, както и iPod touch 6th gen розов. (Той е с iOS 12.x, щото 13.x вече иска 7-мо поколение.)

А Mac десктоп комп или лаптоп не бих ползвал/купувал, както и ти казваш. Прекалено скъпи, с по-калпави чаркове вътре на 5-но, 6-но по-високи цени.


Редактирано от Naki на 14.06.20 13:35.



Тема Re: Помощ...нови [re: Naki]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано14.06.20 15:19



То дето са скъпи, ами ме третира като секретарка. Три пъти Мак искаше да се закълна, че няма друг освен Изгнилите, докато ми РАЗРЕШИ да декриптирам файл от Нета.
Както Стиви модния разправяше - не ви е работа да знаете за кво да си давате парите, или нещо подобно.
По ено време ми мина през акъла да си сглобявам Хакинтош да видя и аз малко мисъл овча. Ама не ми се оставя Линуксчето. Всичката сървържийница работи на Линукс, не е редно да забравям отде излиза ляба, и къде почва секретарската мисъл.
Ще мина и без изгнили, оставям ги на ропчетата да си въобразяват, че са елит.
Вай-фон вече дори не е скъп. Под 1000 лева нов, то единия датчик на жипарата струва повече.
Чудя се дали тия новите ребрандираните чипове ще хакват бенчмарковете. Тия дето ви продават смет за сливи го правят. Като го бенчваш и лети, като го ползваш и псуваш!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.