Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано29.04.20 16:58



Водим се сравнително разумни същества - друг е въпросът, че е много възможно да има някъде във Вселената други разумни същества спрямо които сме като телетата и козичките спрямо нас.



(А спрямо Господ сме като мравки - слава Богу, че той прави разлика и все пак и обича и харесва... )




Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Naki]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано29.04.20 17:21



Либуфтъ и харесването са мърляв пач на куп бъгове в морталите, дедо Боже нали е баш яката омнипотентно омнипрезентна работа и не би трябвало да ги има тия бъгове съответно пач му не требе и му дреме на гъзъ



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Naki]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.04.20 19:23



Кое ви е разумното бе Наки. Поне на повечето от вазе.

Прибират деца от майка, щото намерили паяжина на тавана.

Кучета ви ядат в най-буквалния сми, както вълкът овца, ама ако го убиеш ще лежиш ти в дрънголника.

Прибират ти над половината усилия за врътенето на врътележката в клетката. С идеята на дрътини някой друг да опъва на въртележката. Ако откажеш - дрънголник. Ако приемеш - кофите на старини.

Съгласявате се най-тъпите същества да ви управляват живота. По стълбицата обикновено пробиват най-бесните неграмотни, щото ако издигнат някой грамотен после няма кой да работи.

Повечето от вас посвещават целия си съзнателен живот, само за да може да служат на някой друг. Ипотеката ти трябва само за да може да си всеки ден в офиса/фабриката.

Мизерния остатък като изплатиш горното го давате за дрънкулките от рекламите.

Туй ли ви е разумното? Извънземните ако разгледат кво излъчва телевизията ни и ще избягат през 9 галактики в десета. 95% реклами, реалитита, сапунки, дезинформация. И на туй се кефят 80-те процента дебили, както се изрази проф. Христов.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано29.04.20 20:01



Важното е че ти си РАЗЛИЧЕН и МИСЛЕЩ, е, очевидно това върви с порастване на четвъртит вгъзъ и постоянно циврене ама то сяко нещо си има цена



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.04.20 20:11



Снощи не можах да заспа от болки от мускулна треска. Сабахлем дори ме втресе, без повишена температура. Стегна ме да не ме е заапало Ковито.
Поне машините ми бачкат безотказно, дето ги събирах на 1/10 цена от скрапа. Дося поливах, таман си измих кунките, мисля за капково.
Селска нерадост. Как няма да се оплаквам с тия болежки! Утре пак тряя да ставам в 7 сабахлем, да заставам на един крак, по навик.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано29.04.20 20:29



>>Миналата година почти целия март беше убав. Доматите по туй време бяха до кръста ми.

Ти верно си много улаф ве. И щото ние също както каза Ааронеца си прайме сами разсада в кофички от кисело мляко, то тоя разсад се бучи навън през май ве тъпунгер.И то в Южна България дето съм аз. Долу на топлото и равното. Ние с жена ми още не сме разсадили нашия разсад. Колко даде за корен разсад ве умник?




... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.

Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано29.04.20 20:46



Аз ставам къде шес летоска и си цъкам кайвенце и се радвам на пейзажа.

Ама не стоя на един крак, за концентрация ходя по тия тънките бордюри около градинките докато цъкам кодец на айпада, глей с кви глупости се занимаваме лигавите гражданчета вместо да въртиме педалите на бензиновата самоебачка



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Beco_]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.04.20 21:02



Ние тъпаците по нашия край вече разсадихме доматито преди седмица. Краставиците ми са от преди 2 седмици. Квото такова, турих 4 сорта да има. Неска и пипера изкарах.
За разсад точно 21 кинта дотук. Като се има предвид, че скатах 4 цифрени суми от машини, полага ми се да ме мързи да правя и разсад. То не може баш сичко наведнъж.
Другата година - оранжерия, само трябва да я монтирам. В северна БГ ще изкарам таман месец преди вас интелектуалците.
Па нека да съм улав. Нямам ябълка на машините, но за сметка на това мирише на бензин и грес. По морето тъй мажат оградите с грес, да привлича чантиите.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано29.04.20 21:02



Ае Рамбич, ся слушам некъв метъл на тубата и ми пуска реклама на машини за прецизно лазерно резане, на АИто съм му заприличАл на некъв чичак с тумбак собственик на цех за улуци бе деба, ужас



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.04.20 21:10



АИ-то ти е видял тумбака през камерата. Видял ти е и кода. И е преценил, че кодер от тебе няма да стане, ми фащай тенекеджилъка. АИ вече почна да проявява повече разум от 80-те % дебили.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.