Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.04.20 20:03



Как го разбираш преуспял в ИТ бизнеса? Да ти турят senior в характеристиката без да ти вдигнат заплатицата? И такъв чеп съм виждал.
Да командиш 5 пишлемета от СофтУни? Да раздаваш картончета със задачки?
Ако има някакъв шанс за преуспяване с компютри то той е при такива като мене.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано27.04.20 20:03



Еми като си заухав и гламав всички шта ебават да са подписваш бе селски.
Те Ганите са умни и знаат мноо добре на кой гламурник да си делегират задълженията, ако са сещаш.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано27.04.20 20:11



Мани, и сеньорче го писали ма кинти по-натам, евентуално. Инак като сеньорче двойна работа, а и разни отчети за жунките, не ми се мисли ганите колко виски и кви бонуси са извъртели за негова сметка...

чети и дишай по-леко



Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано27.04.20 20:13



Ама чакай малко, ти нали не искаш да ми кажеш, че са та товарили с бумащини и работа без да ти дигнат заплатата поне на 5-6 бона? А чакай малко, ти си рабин, при тебе всичко е възможно.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Pechenia]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано27.04.20 20:17



Рабинчо ако реално разбете колко кинти са зели Ганите като бонуси годишно за тва, че са го тормозили ше се гръмне.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано27.04.20 20:21



Е нали са го писали сеньорче, то това си е сериозен бонус, то той ще се гръмне ако разбере колко от тяхната работа е вършил докато момите са гледали сайтовете за Малдивите. Как са го смукали в 10 фирми, не е истина просто, ебати тъпака честно...

чети и дишай по-леко



Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Pechenia]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано27.04.20 20:32



Абе квото било, било. Сега нали нема Гани, нема Скум, зеленчуци сам си отглежда, производствени площи оглежда да купи и пак Ганите, шефчетата, Боко му пречат.
Ебахти некадърника.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.04.20 20:30



Е не ми пречат Ганите, само психически травми лекувам. Ставам сутрин и заставам мирно.
Нека аз да съм некадърния. Вие кадърните се червите на един крак. Служителче с milestone и дедлайни всеки месец.
Не само към мен е бумащината. Всите колеги заедно на kura (на къра).

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано27.04.20 21:19



Ма то при тебе тия психически трамви немат излекуване бе Рамбич. От близо 5 години си свободен селянин и пак за Гани говориш, пак Гани те гонят, пак беклогове и таймшити та преследват, скъмове сънуваш.
Кога мислиш, че ше излезеш от матрицата?

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.04.20 21:35



Пиша според компетенцията ви бре Аронец. Ако почна да пиша за село (чекии ерген) или за механизация - ще ти се стори като квантова физика.
Кръгозорът ви стига до следващия спринт. Той смисълът на живота проста работа при вазе. Гана да ти направи хубава годишна атестация.
Кво ви е на вас като се замислиш. село (чекии ерген) и железарията са само между другото. Нито бюджет пазиш, нито с митничари се разправяш, нито дори печка палиш зимата. Като овци в кошара, папото сигурно, вълци няма...
Е, стрижат ви от време на време, ама то няма безплатен обяд.

Редактирано от rabin на 27.04.20 21:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.