Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано27.04.20 17:36



Рамбич, мани ма мене и другите тука, язе мога да отида навсякъде и да си купа квото ми е кеф директно от градината на ората от село, щото ще им го наплата добре.
Ти гледай да не стане като със зелето, че доматите таа година ше ги береш Октомври, зеле пак нема да имаш, оти не разбираш две, така, че ако не си насел поне меродия да имаш ше ми ядеш ти уя, нали се сещаш хаха.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.04.20 17:39



Нали знааш. Хората на село са прости и имат ена лехичка за тях си, отделна лехичка за такива като тебе.
https://www.vesti.bg/bulgaria/kartofi-po-8-leva-kakvo-stava-s-cenite-6108715
Кис кис, миналата година котлетите бяха по 7 кинта ...
Снасяй дебело. Иначе Гана се ослушва да компенсира заплатицата. Днес по-беден от вчера, но по-богат от утре

Редактирано от rabin на 27.04.20 18:00.



Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано27.04.20 17:53



Хаха, така ли са та лъгали тебе, нищо чудно баце. Питам, влизам си директно в градината, бера и си скуба квото и колкото ми трябва културно, мерим си, плащам колко каже шефа без пазарлъци и си тръгвам.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.04.20 18:03



Ти ако си забравиш GPS-а и ш са изгубиш из доматите.
Виж там горе едитнах с ено линкче. Гледайте поне за храна да стигат, другото - здраве!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано27.04.20 18:12



Барабинчо с отделните лехи днес е яко на върбата, майка ми дето не е селянка много тъпо не ги сади доматите на два пъти, ма то и софиянци виладжии, непрофесионални селяни, разбираемо е, и почвата ни слаба и не може да ги удържи да не растат и да падат колците. Па и не ги садим отделно, всичко накуп значи, и накуп в кофите и фърляй в багажника па на терасата. Градска му работа, недодялана.

чети и дишай по-леко



Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано27.04.20 18:15



"Ти ако си забравиш GPS-а и ш са изгубиш из доматите."

Хаха, браво рамбич, това беше добро, рзсмя ме хаха, ама щеше да бъде още по-добро ако беше към Наки.
Но и така ти се получи, браво.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Pechenia]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано27.04.20 18:18



Бе кви колци бе баце, аз съм убеден, че рамбича ги е садил доматите без колци. Тва само Ганите слагат колци оти са безпросветни и немеханизирани.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.04.20 18:28



Има домати дето не им са слагат колци. Ама отде ше ги знаате тия работи, теоретици...
Не каза на колко таймшийта са логваш.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано27.04.20 18:29



Викаш ако не си мъжага да садиш доматите с ръчно подобрена доматосеялка дето да трещи-пращи и да осмърдява на бензин не си истински чобанин а си селенин-менте?

чети и дишай по-леко



Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано27.04.20 18:35



Ти такива домати ли сади, без колци?
Е, ше ми ядеш уя сега, като слушаш НЕОФЦЕТЕ.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.