Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 25.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Аз съм изтървалнови [re: rabin]  
Автор RealGuru (пристрастен)
Публикувано27.04.20 12:13



Ти да не отвори ферма? ;)



Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: chupac]  
Автор RealGuru (пристрастен)
Публикувано27.04.20 12:15



Именно - колкото повече одъртявам толкова повече изпростявам и ставам по циничен.



Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: federer]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано27.04.20 12:25



По писания, да. В живота - мне.


Имам (поне засега) добра жена до мен, а пък детенце (момиченце) стана на 23ти март на 4 години (в карантината). Овне като мен, ама аз съм април.

Ти как'сти с децата, а жена? Или поне съпруг?




Тема Re: Аз съм изтървалнови [re: RealGuru]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.04.20 12:25



Земледелието е за лична употреба. Бидейки 10 пъти финансово по-неефективно.
Основните ми задачки са други. И лекувам травмите от безпросветния Скум сабахлем. Ставам у 7 сутринта, изправям се с гръб към стената, и заставам на един крак.
Оня ефект дето пощальоните продължавали да навестяват квартала си и след пенсия. И аз тъй. Турил съм на стената портрет на ена свиня с очила, и рапортувам по навик.

Редактирано от rabin на 27.04.20 12:32.



Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано27.04.20 13:05



"Пръвия опит домати го изгубих на 90%, ся садя нови."

Рабинчо, що не пробваш да засееш тоо двор с люцерна ебаси. Там нема как да сгрешиш вече.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.04.20 13:39



Аронец, таа пролет си беше почти зима. Няма как да оцелеят на открито.
Ти връй си купи от магазина. Той Бъркъзъ турчина е помислил за твоето здраве.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано27.04.20 14:01



Рабинчо, ама то сега му е времето да се садят домати навън без оранжерия бе гражданино.
Прави се разсад както баба го правеше у кофички за кисело млеко и се гледат до средата на Април, чак тогава се засажда разсада в градината навънка. Ако искаш да ядеш домати средата на Май месец - само оранжерия.

Абе както ти казах и преди, остави ги тия сложни неща, засей люцерна, шти са захване. Пак нема да става за ядене, ама поне няма да е провал.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.04.20 14:08



Е тъй де, в кофички. И предния път беше с кофички, ама голям бахър и не оцеляха.
Що не си гледаш Скума, ами се бъркаш в работи дето не са ти ясни? За оранжерия знам, ама все още нямам.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано27.04.20 14:16



И как точно са измръзнали тия твойте домати у кофичките вътре у къщата, че не ми е ясно. На бабите на по 80 години без да са учили не им измръзна разсада, сал твоя измръзна.
Да върнеш на kleta maika bylgariq парите, дето е дала да завършиш 11-ти клас.
Чеп за зейе не става от тебе.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.04.20 15:16



Навънка бе Общата, навън изпукаха в априлските студове.
Викам да си гледаш Скума и репортите. Земеделието ти идва сложно, както и на 90% от останалите. За механизациите пък хептен сложно. Едва ли можете да различите винтоверт от дрелка. То не е като SOLID и GRASP, дето всеки малоумник тряя да може да го рецитира. Лозето иска мотика, не седмичен отчет и многочасови говнолеярства.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 27.04.20 15:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.