Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 25.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано06.05.20 01:43



"Доматите са вече 5 пъти колко пишока ти. "

Е ти па кога ги насади тия домати, кога станаха 2 метра ебаси.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано06.05.20 09:36



Казва се разсад, бе Аронец.
Квото намеря на пазара да продават дядовците, и ръчкам, и се фаща. 10 различни култури станаа. Вече репичките стават за ядене, вие яжте творенията на комшиите.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано06.05.20 12:42



Така ли му се казва рабинчо? Глей начи къф ерудиран земеделец и градинар сме си имали в клуба. Кво щяхме да правим тука без тебе, не знам,не знам.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано06.05.20 14:58



Ма той неовцата изпуска тънкия момент че тия дедовци от които той зима разсада продават и домати, които пък ние зимаме. Ей са опуках един розов, 600+ грама, мазен, сочен, нагърчен и бухнал. С гаден овчи испански зехтин първа преса, това малко по-добро от олиото на Рамбо дето ще изкара от насадения слънчоглед. С мазно сиренце от не знам си коя ферма, в която козите не са секс труженички като в кошарата на Рамбо. Въобще, овча идилия, и всичко това без да съм замирисал и на милилитър бензин, деге.

чети и дишай по-леко



Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано06.05.20 15:57



Ей, верно ли дедовците и домати продавали! Де съм блял, че не съм разбрал дося!
Ай сиктир, аз живота си промених само и само боклуци да не ям, пък то имало просто решение. Прос си бях, прос ще си остана!

Тюююю... загубени години от живота.
Да ви пратя последното видео на Киро Брейка, дето разправя, че нямало по-убаво от това да бичиш ропче на синжир за купичка храна?
https://www.youtube.com/watch?v=B7CQRlRDOV8

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.