Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.05.20 21:07



Уй-ндоуса не съм го писал язе. Бъгните на Били Белезниците да си тежат на неговата съвест. Моя часовник бачкаше. То и елементарно е. Закачаш му един брояч на прекъсването на таймера, и после е задачка за жунки да преброиш часа.
Лесно е да си ропче, трудно е да си сеянин магистър.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано05.05.20 21:42



Бачи Рамбо мангала нещо се увъртя като нерез в царевичак. Значи за 10 лева трета ръка тенекии, за 20 кубика крадната вода и за има-няма месец-два време я изкара за 100 лева домати, я не.
В същото време един кадърен програмист с една дневна надница ще осигури доматите за лятото, ако е био маниак - с две надници.
Инак на Рамбо лева струва повече, хехехе. Единствената далавера дето е трудно да я пресметнем е безплатния ежедневен био секс в обора, там и сървъра на бачи за 30 лева от битака не може да се оправи.

чети и дишай по-леко



Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.05.20 22:25



Спечения, язе не станах сеянин за да геедам домати и да сглобявам от нищо нещо. Верно е че с ена заплата си купуваш за сума ти месеци да едеш. Ако караш на кренвирши и млечни имитации може и до гроб да изкараш с пинтилък.
Бачкам си часпрома, и ако таа година не ме пребие дядо Боже, както миналата...
Завинаги ще се отърва от Корпоративния Смрад и Скум.
С пожелание за все повече и по-дебели Гани да хрантутите.



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано06.05.20 00:00



"и ако таа година не ме пребие дядо Боже, както миналата"

И кое те кара да си мислиш, че таа година ше е по-добра за тебе от ланшната бе рабинчо?
Съдейки по доматите таа пролет, аз не съм толко голем оптимист.
Абе квото ти е писано тва ше е, римембър?

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано06.05.20 00:04



Ахахаха, то па оставаше и ти да си го писал уиндоуса.
Ти не моеш са подпишеш двапъти еднакво бе Рамбич.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Pechenia]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано06.05.20 00:15



Рабин е мастит наемодател, не го мисли него. Секи месец на 5-то число са бута у градския транспорт до софето да си прибере наема от панелката, и на 6-ти вече е безсмъртен. Така до другия месец, но той не е офца, мисли момчето а не като вазе зомбирани ропчета на заплатка и атестации при лошите Гани.

Ей, тва свободата си е ебало майката братче.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано06.05.20 00:25



Таа година е по-зле. Вчера и на кюмбе се греях. До края на седмицата пак ше вали. Не помня такъв упорит бахър, и стари земледелци не помнят.
Някога против комари пръскаха, ся кур.
Лесна е вашата. Преметено, сухо и топло. Аз водя война на 5 фронта.
Някога мечтаеха за бази на Марс. Ся поне за комарите да даваха пари. Не да ги гепят до стотинка!

Редактирано от rabin на 06.05.20 00:28.



Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано06.05.20 00:57



"Аз водя война на 5 фронта."
То така сте свободните умнокрасавци неофце.

А междудругото, ако беше слушал старите земеделци, а не пияниците у селото, дето ти са подиграват, щеше да си вече крупен предприемач-земеделец, а не цивреща неофца.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано06.05.20 01:05



"Някога против комари пръскаха, ся кур"

Е как можа да го напишеш това бе Рабинчо? Нали ни пръскат с кемтрелсовете директно отгоре шо заповед на Били Белезниците?
Еби му майката, нищо вече не разбирам, ама то нали щото съм си офца и ропче до гроб.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано06.05.20 01:12



Аронец, тъп ли си? Колко пъти да ти кажа?
Изобщо нямам за цел да ставам земледелец. Таз година близо 300 квадрата съм си наумил да заредя, половината са факт. Доматите са вече 5 пъти колко пишока ти. Особено с тия дъждове, и малко NPK като почерпих... почти може да ги забележиш как растат.
Разни изчанчени семена ше нафъргам, само да исъъне и да може да вляза с култиватора.
Тизе купувай от Турция, то само такова носят по големите вериги, щото Путин ги забрани да влизат в Русия.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.