Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 25.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано29.04.20 21:39



Как се познава добрия код?

Щото аз съм останал с впечатление че сичкия чужд е смърдящ шит а собствения става чужд след около месец най-късно като спреш активно да го ръчкаш



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.04.20 22:11



Зависи кой ти оценява кода.

Ако е Гана ще иска тонове напълно безсмислена документация. И всички обратни сценарии описани дословно, както е по UP. Геймлофт имат едно шахче за PSP3. Не ми се мисли как са описали всички 10 на степен 120 вариации на играта. 10 на 40-та пъти повече са от частиците в познатата Вселена.

Ако е Гюро ще иска да няма интерфейси и СОЛИД.

Ако е архитект ще иска да има половината патърни на GOF. И по 3-4 интерфейса на всеки клас. Не питай що. Да има! И юнит тест на всеки клас, написан преди класа. И тест преди билд, 100% coverage. Не питай що. Да има! Kaто кажеш TDD и му се събужда пишката.

Aко е гуру Торвалдс ще иска да фанеш тенекеджилъка. Сигур той е писал бота на епължийницата, дето те съветва.


Ако съм аз ще го поръчам от Китай.

Редактирано от rabin на 29.04.20 22:15.



Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано30.04.20 01:08



Пак ли ве тъпчо?! Ей не се научи кога се бучи доматито навън, еби учи, еби учи. Слушай батя си Арончо и ще стане от теб едър земевладелец и ще получаваш субсидии по 400-500 хиляди еврака.


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано30.04.20 03:18



"Ако съм аз ще го поръчам от Китай."

Ше поръчаш баце уя ми ше поръчаш. Бе ти люцерна не моеш да насееш на пеесе квадрата двор бе рамбич.
Продаде нивите на деда си да си купиш панелка у Софето, дето сега секи месец на 5то число са мандръсаш у автобусите да идеш си прибереш наема и мрънкяш тука колко било лошо да са тъпчеш у градския транспорт.

Абе рамбич, кво стана с реакта и ЦСС-а? Предполагам, че се требва да имаш некакъв напредък, щото тва не е като да садиш домат дагоеба, лесни неща са се пак.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано30.04.20 08:27



Дося поливах, таман си измих кунките, мисля за капково.
рано е още за поливане бе рабиняк, земята има влага, през ден дъжд, а жегата не е голяма. аз имам капково но тая година само тестово го пуснах, да видя за течове и запушени дюзи. не знам как става, уж насякъде гани и връзкари на влас, обаче фабриките бумтят и магазините пълни - кеф ти капково, кеф ти косачки, кеф ти пръскачки, кеф ти самоебачки, сичко има, и то без пари. смятай ако вие умните и можещите ви дадат власта и сичко стане супер дупер ефективно, че то един завод ше може за цялата земя да бълва бе, с кво ше си запълва деня останалата сган? ами ако земе да МИСЛИ, това дойде ли ти на ума? ей затова мъдри хора са решили ганите и шуреците да са по върховете, а вие можещите и мислещите да сте най-долу, под робите на робите. за да няма ефективност и да има бачкане за секи, за да има занимание. хората са го измислили, и даже съм чувал ако некое шефче тарикатче земе да издига способни менижърчета, а не държанките си и баджанаците си, ТЕ му правят инцидент, иначе може да обърне лодката. а ти бунак скачаш като яре, на кого скачаш бе?






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано30.04.20 10:58



Гейфоде, браво моето момче, силен пост. Хубаво и структурирано, има ляп у тебе. И кое си е право право си е. Баш тъй е. Роднина - милиционер - роднина - милиционер - роднина - милиционер. Гана до Гана се наредили на кормилото, като свинки у кочина, щото и на такива приличат. До 65-тата си годишнина ще го мислите как ще е на годишната атестация. После 300 леа пенсия, на кой се осигурявал на фулмакс.
На останалите теоретици дето ми пишат в 3 през нощта как нищо нямало да стане. Единствения сигурен начин да не стане е да висиш на Скум. Сичко на сичко 9 корена домати изгубих, 3-4 лева съм назад. В момента са 30-тина, като у дупка ги гуждам по 2 стръка, начи 60. 60 корена пипер вчера, краставиците се фанаха на 90% и връвят. Ше еба да фана лаптопа и ще го снимам у доматито, ей тъй както ви пиша тава. Да са пукате от яд, щото аз като са фана нещо става, ако не от първия път то втори трети и докато ми е кеф. Самоебачка ли ще е, пипер ли, кат са фана и го правя. Вие ше купувате турски пластмаси от Кауфланд, или ше ми едете протеиновата вафла.
Реакта го заебах, че има много работа.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 30.04.20 11:09.



Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Aaron]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано30.04.20 11:51



Рамбо действа програматорски и в земеделието, не го разбрахте това, уж интелигенция се води. Значи както в софтуера има алфа, бета и прочее версии - така и тука има домати алфа версия (дето да смръзнат на разсад), бета версия зеле (колкото портокал) и така нататъка. Все някога и продуктова версия ще изкара, ма ще е за чудо и приказ.
Това майка ми и всички виладжии наоколо така и не го разбраха, деге, гледат местните, копат-садат и после вадат.Миналата година две семйства домати от двора не можахме да изядем, а и колко се скапаха от полегналите колци не е истина. И това на вила, непрофесионално един вид, поливано с маркуч като първобитните хора, и на не силна земя. Ако бат Рамбо се развихри не знам, турците ще фалират от думпинг на цените. Може това да е целта де, по 200 кила от корен да извади.
Инак за реакта не го барай, той сега е пет шести фронт-ендър, т.е. седем осми фул стак дев, още една зима и го е изял с контролите барабар.

чети и дишай по-леко



Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано30.04.20 11:47



"Да са пукате от яд"

Прав си, тука сичко живо се пука от яд и люто завижда че не е като тебе - МИСЛЕЩ



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано30.04.20 12:10



Абе аз по едно време се пуках от яд че само бачи Рамбо мирише на мъж, т.е. на бензин. Ама в един момент се замислих - той хубаво мирише, ама на кой - на бабета на село, на козите, на другите мъже?

чети и дишай по-леко



Тема Re: ОМряхте ли? Рабине, как с'ти козите!?нови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано30.04.20 12:27



той хубаво мирише, ама на кой
На жена ти.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.