Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Развитиенови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано23.02.20 13:02



И тва целото нещо дето си написал си го преживел лично?
Не ти е било лесно дееба. Мада нейчъ е жестока кучка, както казва Евлампи. Лошото е, че при нея няма "най-гадното вече мина, какво повече мое ми се случи".

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Развитиенови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано23.02.20 13:10



Кое не ми е лесно ве Аронец, да скатавам в ъгъла ли? Ако имаш таланта не е особено трудно, като при всеки останал занаят. Моят талант е да съм циничен и донякъде хитър. Просто следя да съм малко над трешхолда да задействат процедурата да ме изгонят.
Ех, ако не беше бумащината и тъпите пачИ - дори щях да си бачкам с кеф туй за квото съм се цанил...

Са да не мислиш, че ми е по-лесно? Имам мускулна треска от вчера, знааш ли как се оре в мокра земя?

Редактирано от rabin на 23.02.20 13:11.



Тема Re: Развитиенови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано23.02.20 13:36



Ти ако беше скатавка сега щеше си бачкаш за задокеанския господар за петшес бона, да си земеш некоя кифла у къщи да си й купуваш парцалки и да ебеш редовно, а не да мрънкяш по форумите. Айде да не се лъжем, а?

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Развитиенови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано23.02.20 13:49



Рамбич, ама ти с магарето и плуга ли си орал петнайсе метровата оранжерия, че имаш мускулна треска бе? Нещо не ти вервам, ти немаш магаре, освен ако не си връзал плуга за кръста и си са правил на магаре, което не е изключено, като се има впредвид, че си ти.
С джипарата не можа ли да връжеш плуга и да изореш тия хектари за петнайсе минути?

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Развитиенови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано23.02.20 13:54



Ми сериозно си говорим.
Скатавка за 6 бона може да си само ако се закълнеш у Корпоративните ценности. Там у сичката простотия, процес оунър, Скум мастър, тийм лийд, прожект лийд, ажайл коуч и квото още там. Демек да натискаш ропчетата под тебе до шията у бумащина. Дребно шефче. Един от най-грамотните ни кодери натискаше да управлява тракинг системата. Нищо, че и без него се оправяме супер. Нали затуй ме банят от форумите, щото всяка бурмичка тайно си мечтае да мине в отбора на Гана. Нищо, че знае за ква помия става въпрос.
Другия вариант е да бачкаш като вол и събота вечер да гледаш стерео и да береш душа от прекомерно бачкане. Да владееш технологията на Гейбук е малка част от служебните ти задължения. Изискванията за синиър са поне 2-3 страници навървени технологии, от които се очаква да им знаеш тънките места и изключенията.

Кво ми е, днес мислех да бачкам яко по двора, ама ми спряха водата и го пиша дъждовен. Като насея ако не полея после и файда никаква.
До 23-тата си година учих, после цял живот пак, и накрая опрях до селската работа и ми е най-добре. Що искаш да ставам пак ропче? Точно след няколко чАса мога да стартирам процедурата по наемане на оризището, ако случайно ми се прииска отново да ставам столичанин.

п.с. Казах ти, че имам 5 броя бензинови машини у назе, за дребно земеделие, с колата включена у бройката. С тенденция до на лято да станат 6. Кво не ти е ясно пак?

Редактирано от rabin на 23.02.20 13:56.



Тема Re: Развитиенови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано23.02.20 14:10



Точно след няколко чАса мога да стартирам процедурата по наемане на оризището, ако случайно ми се прииска отново да ставам столичанин.

E как си я мислиш тая работа, като си още на цсс тутуриалчета бе Рамбич?
Безхаберните Гани и джунките веднага шта фанат и ша та изгонат още на интервюто.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Развитиенови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано23.02.20 14:40



Е според тебе дося на кво съм живял? Че сега уча фронтенд е вярно, ама само това ли искат Ганите с модите?
Дедотията се мъчи да ме лъже, че вече не врътял парцала, и нямало кой да ги админва.
На един кашон ще напиша
will code Java EE for food, will admin Oracle DB, will install IaaS AWS...
и все някой ще ме вземе за работещ беден, рамо до рамо с вазе.



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: Развитиенови [re: Aaron]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано23.02.20 14:43



Гахахаха, неска си кръвожаден :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Развитиенови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано23.02.20 15:20



Ропчетата не одобряват ако някой избяга от тръстиката. Прочети чичо Томовата колиба. Примерно ако искаш по-голяма порция бидейки роб - тряя да врътиш бича над другите роби. Също така може да те препродават на други робовладелци, каквито фирми има много в кмб. Отдават ропчета на други фирми. Само с това се занимават.
Веднъж за малко да ме преотдадат в бивша фирма, дето съм бачкал. Викам - няма проблем, ама не съм им цепил басма на Ганите докато съм бачкал при тях, а сега пък като външен хептен не ми дреме. И не се престрашиха да ме продадат.
Такие вот дела, jQuery остаря, knockout одрътел чувам, Ангулар 1 е само спомен...
Лошото е, че след тях идват все по големи бози.

Чичо Том бил майстор, на всеки роб описват преимуществата, кой добър памукоберач, кой пеел добре... пък ние редим технология след технология. Задграничния Господар не си е дори виждал имението, ено времешните роби поне си знаат господаря и за ипотека и модни парцалки не са мислили.

Редактирано от rabin на 23.02.20 15:26.



Тема Re: Развитиенови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано23.02.20 16:18



Джкуери и нокаута и първия ангулар имат своя принос ама сега нещата са МНОГО по-добре отколкото по тяхно време. А мрънкачите сте черешката на коктейла, само така!

Деба, ама верно ли некой като Хънтъра те е търгувал кат рогат добитък? Бахахагахахаха, напиши книга, Изаура



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.