Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:56 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Може да се направинови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано04.02.20 16:41



Ти опъвай каиша и много не му мисли, щото иначе бонус през крив макарон на Коледа. 100 лева са си 100 лева, струва си да оставаш по 1 час всеки ден след работа.
Под 70% бумащина не съм падал, а имам 2-цифрено наблюдение фирми и фирмички. . Та много вероятно е да си в каквото виждам навсякъде. Основно доволни прасета, в стандартна кочина. В смисъл по стандарти за "качество", които на практика са система безсмислени ежедневни задачки.
На Ламповия му знам името, щото няколко пъти го написа, че и снимка пусна. Не, че има значение.
Тука сме си лабежни никове, и няма значка кой кво мисли за кого. Срещу фактите и боговете мълчат. То и Стив Жобс го имали за аутист, и го изгонили от собствената му фирма, като уж некадърник.
После Ламповия се кълне в светите му топки.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Може да се направинови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано04.02.20 16:48



Мисля че го подценяваш - той е Леонардо да Винчи, не се сещам да не е неразбран гений в някоя техническа област на познанието, изпреварил развитието на света с векове (айде да са десетилетия).

чети и дишай по-леко



Тема Re: Може да се направинови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано04.02.20 16:50



Предвид това че не кой да е а самата Мада Нейча ти опровергава сички сметки и пищиш като скубла как всички карат в насрещното не мислиш ли че маааалко надценяваш силата на това какво ти смяташ :)

А, сетих се! Ти си като Галилео!!! Фар на познанието насред морето от офча заблуда


Кои сички сметки ми опровергала, бай Свир? Дето не ща да залагам на изгнилите ли? Поне трейдърски акаунт имаш ли, или само си балалайкаш?
Аз каквото смятам се получава. Все още не ми се налага да пиша репорт на дебела Гана, и не се очертава да го правя.
Кво друго не съм познал? Квото ме касае всичко си работи. Само да не съборят борда, че тогаз ваще ни връщат у пръви клас, всинца заедно. Нищо, че само с Гейфодя фъргате за герб.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Може да се направинови [re: Pechenia]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано04.02.20 16:50



Галилео същински, па офцете тука му се подиграваме :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Може да се направинови [re: Pechenia]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано04.02.20 16:53



И Леонардо може, хем широк профил хем издълбоко ги чатка нещата, е малко се бави с цсс тюториъли за секретарки по пътя към реакт съвършенството ама те гениите ги изпипват нещата, не джаста праста като неосъзнатите



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Може да се направинови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано04.02.20 16:50



Чарковете дето купувам ги няма в Европа. Иначе много по-лесно щеше да е без митници, отделно, че самите митничари не знаат кво искат. И техните прищевки да уча.
Туй дето го правя няма аналог в кмб. Някакси се получават нещата и не умирам от глад.
За Галилео не се имам разбира се, за мен е достатъчно, че нямам колеги като тебе. Вече не ми се налага да ви слушам "тимбилдовете" за мачове, и Биг Брадър. Повечето сте тъпи като градински лопуш.

п.с. Гениалното в случая, е, че не ми се налага да пилея единствения си животец сред коне с капаци. Парите не са всичко, никой не си ги е занесъл на Оня свят.
Нито пък Господ е заповядал всяка сутрин да ти звъни будилника, после метро, еднокраков, отчет пуш, и пак наново.

Редактирано от rabin на 04.02.20 16:57.



Тема Re: Може да се направинови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано04.02.20 16:56



Неска нали Радев призова революционерите да бутнете Баце?

Защо мишкуваш пред компа а не излезеш да буташ тирана :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Може да се направинови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано04.02.20 16:57



Мани, мани, да бяхме само ние с мед да ни намажеш, ми то и в тъпанарския форум, и в още сума ти такива го банват и насират, представи си какво унижение е довчерашни джунки да те унижават публично като фулстак девче с десетки години опит и админче на големи сървърждийници по-яки от амазона, клауда и ейжъра...
Да учиш от туториали в тубата - сайт на най-големия шпионин, да учиш технология на фейсбук - най-големия рекламист, да учиш овчи технологии само за да ти нахлузят самара и джунки и гани да те шамаросват... Мъка, бате, мъъъъкаааааааа

чети и дишай по-леко



Тема Re: Може да се направинови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано04.02.20 17:02



"Кво друго не съм познал?"

Примерно че флаша нема да умре и че ябълките отиват към 'реалната' си цена, осемдесетачка, сега са над триста и десет :)

И освен това се мъчиш с джаваскрипт и цсс тюториъли за секретарки, неща които сам признаваш че не харесваш за да се докарваш пред бъдещите чорбаджии като опукаш готовите ти пари, силен белег за корава предприемаческа независимост



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Може да се направинови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано04.02.20 17:03



Туй всичкото си е в твойта замръзнала глава.
Нито жунки ме унижават, нито някой може да ме банне. Поне 25 ника си регнах при тъпанарите, само и само да ги ебавам. Ако не си кажа кой съм не ме лови машината им.
Кат съм бил жунка съм писал репорти, ся вече не съм като тебе.

@Свир:
Примерно че флаша нема да умре и че ябълките отиват към 'реалната' си цена, осемдесетачка, сега са над триста и десет :)
Флаш не е умрел. За ябълките знам, ама и ена акция нямаш. Само се радваш като теле на шарена врата.
И освен това се мъчиш с джаваскрипт и цсс тюториъли за секретарки, неща които сам признаваш че не харесваш за да се докарваш пред бъдещите чорбаджии като опукаш готовите ти пари, силен белег за корава предприемаческа независимост
Опознавам врага. Че и един ден сайт тряя да си правя. Мамуняците са свикнали на модерно, и на салама да пише отде се отваря.

п.с. @Спечения, дося няма форум, който ефективно да ме е баннал. Ако преценя пиша, ако са много много тъпи - повече не си губя времето с тях. Запомни и стига като с козите. Менека никой не мое да ме банне. Никой не е успял дося.

Редактирано от rabin на 04.02.20 17:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.