Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Линкове 2.7нови [re: Pechenia]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано14.02.20 08:38



Човек ако не изоре поне десет аякс полета със сглобен от него трактор чарковете за който е зел тънкана от китайците с кинти от шорт на ябълски акции е само мъждукал, празен робски животец и лъскави опаковки. Дори НА ПРОТЕСТ не излизат такива, клета клета майка България

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Линкове 2.7нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано14.02.20 10:47




Вот так вот...
Има един лаф, който белият каторжник е измислил за тръстиката. Ако този месец направиш невъзможното за да си свършиш работата, на следващия месец шефът ти ще ти го включи в стандартните задължения.
Една от завоалираните страни на Скума е сам да си естимейтнеш сложността на задачата. Ако случайно успееш да я свършиш в срок - на следващия спринт ти вдигат сложността. Вдигат ти нормата. Не заплатата. Дебелият невидим задокеански шеф доволно потрива брада и си поръчва следваща порция черен хайвер с шампанско, което да сподели с коврата на Малдивите.
Ропчето в това време планува лайноморието още от януари.
Тънка работа е Скума, сам да си издадеш границата на възможностите. Докато накрая се сдухаш.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: Линкове 2.7нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано14.02.20 11:09



Само не разбрах що на мене ми разказваш методите дето робовладелците са ползвали за да те гърчат тебе :)

Иначе естествено ВСЯКА страна иска да изцеди максимума от некво сътрудничество, умните намират некъв уин уин баланс, другите мрънкат :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Линкове 2.7нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано14.02.20 11:11



Е що пък реши, че баш на тебе го разказвам. Ползвам форумите за хостинг на линкове, тия теми за линкове са най сгодни за целта. Линукса ми се насра на новото SSD и дори флашката умре, че да кача нов. Нали ти споменах, техниката ми обяви не бунт, ами революция. Та линковете ми са в капан, затуй ползвам облака. Примерно онуй култовото лафче "извадил клавиатурата и тропа" го знам де е и го намирам с 3 клика.
Мисля и за отворен форум, дето не е в плен на жунки бесни, ама всичко по реда си. В туй време тъпанарите още мъдрят кой е най-дебел. Отдавна ме е срам да кажа кво съм работил "на работа".

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Линкове 2.7нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано14.02.20 11:30



Мойта бойна ефтина океанска виртуалка жужи като стършел, ссд-тата и професорите са грижа на океанаджиите, аз само си цъкам реактчета които странно защо ми вадят неколкостотин ка продукшън аутпут, нещо съм объркал конфигурацията на уебпака, требе да я пипна та да ми генерира поне стотина мегабайта като на майсторите дето заничат под капака :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Линкове 2.7нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано14.02.20 11:38



Твойте мизерни виртуалки дори нямат графика. Сравняваш ми домати с автомати.
На Реакт лека полека му вдявам идеята, дори сравнявам с други модерни библиотеки. Чак има шанс да стана фен на някоя.
В продукционен режим генерираше половин мегабайт плява, туй по спомен. 166 мегабайта е самия проект.
На кой му пука, Самсунг пускали 5G и 32 гигабайта RAM памет в телефоните. Дето не става с акъл става с мощност. Овцете искат да мажат по тъч екрана, и страницирането им иде сложно за осъзнаване. Ако не стана модерен като тях няма да има пари за луканка. Съобразявам се както виждаш.
Vu ме впечатли особено, в пъти по-леко е от Реакт и Ангулар, и по-лесно за учене при това. Дори намерих едно работно място с Vu. Изкушава ме зверски, ама засега се въздържам и уча Редукс. Баси чудото, библиотека върху библиотека, не мога да им фана края вече!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Линкове 2.7нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано14.02.20 11:57



Вю на мен ми беше първата любов от модерните понеже идвам от нокаут, но реактчето се оказа трайната. Идеално е де, мен на философски естетическо ниво не ми харесва да програмирам с хтмл атрибути, реакта избягва това.

За редукс чети и ползвай redux toolkit - https://redux-toolkit.js.org/

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Линкове 2.7нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано14.02.20 12:07



Реакт има най-голяма поддръжка, и доволни кодери. Има разни статистики. Държа си към него и те така.
Иначе не чета, поемам като дядо поп, в легнало положение, без да си тормозя очите. Само се чудя мозъжийницата дали е като бензиновите двигатели, да работи само в определено вертикално положение. Да не си повредя работния инструмент, демек. Щото с тракторите много не ме бива.

Редактирано от rabin на 14.02.20 12:09.



Тема Re: Линкове 2.7нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано14.02.20 12:28



Не виждам какво се чудиш, единствения в тоя форум дето е работил по скръм/аджайл е Рамбо, седял на един крак, ял чимбери от шефове и не знам какво още...

чети и дишай по-леко



Тема Re: Линкове 2.7нови [re: Pechenia]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано14.02.20 12:32



Рамбинята Изаура братче, голема драма с робовладелците и злобните им дресирани да спъват прогреса гани :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.