Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Линкове 2.7нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.03.20 13:45



Май не щеш да правиш разлика между престъпник и жертва в пандиза. В Апокалипсиса пише, че краят на Света ще доожда коги разбойниците ще станат стражари. Видно, това време е настъпило. Съдят 18 годишна хубава мацка, дето се защитила от 62 годишен дрът пергишин.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Линкове 2.7нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.03.20 14:52



Е след края на света кво ше има?

Шарени небюли ше има ли поне? Да ги гледат след печес мелеарда годин любознателните пишман учени с браузър с флаш



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Линкове 2.7нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.03.20 16:25



Нали не ти дреме за астрономия, кво ти дреме за небюлите?
Мани ги тия дрътаци от НАСА с умрелия им Флаш. Дори не са виждали безкрайно разпъваща се надолу РЕАКТ страничка за идиократи, дето на петата минута забива.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Линкове 2.7нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.03.20 16:31



Солид не е идеално лош, ама е като лекарството, дето иска мярка. Някои архитекти прехвърлят мярката, и резултатът е фалирали проекти и прекрасно съкращение с 80% от последната заплата, докат си клатя топурдаците и спя до обяд.
И таа Гана с фамилия Лисков нивгаш не съм успявал да я вдяна.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Линкове 2.7нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.03.20 16:54



Какво общо има реакт с това дали една страница ползва безкраен скрол или е със зелен фон?

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Линкове 2.7нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.03.20 17:14



Солида са некви очевидности, не е много повече от да каже човек, другаре, требе софта да го правиме умната, не правете клас който прави десет неща или дебели интерфейси-торби, слагайте интерфейси за параметри вместо конкретни имплементации, не правете подтипове на клас параход които вървят по релси, не причинявайте модификация/прекомпилация на целия свят като смените ей там онова синичкото с оранжафко.

Но е благодатно поле разни 'архитектурни' астронавти да стоварват самосвали с лайна при положение че бездруго софта е предостатъчно лайнян и без допълнителни усилия



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Линкове 2.7нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.03.20 18:23



Общото е, че Реакт дърпа огромно количество ресурс откъм памет, и 6 гигабайта вече са до никъде. Манджа с грозде, библиотека връз библиотека, само тия дето са го измислили си знаат кое за кво е. Мисля, че и те не знаат.
Вояджър още бачка, с 256 килобайта рам-ец. Дядките от Наса живеят в друг век, и още ползват Флаш. Отдавна е модерно като си купиш нещо то да прави всичко друго , ама не и за квото ти трябва. Примерно Уй-ндоуският ми смартфон чудесно ме подслушваше и ми качи координатите от GPS на М$ акаунта, който ме принудиха да ползвам. Но не щеше да работи като телефон.
Дедовците от Наса са назадничави по тоя параграф. Аз също. Като видя сайт да се разгъва до безкрай в някаква посока, и му бия хикса отгоре. Вляво или отдясно, в зависимост от ОС.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Линкове 2.7нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.03.20 18:41



"Реакт дърпа огромно количество ресурс откъм памет"

Абе Рамбо, що не почнеш бизнес с продажба на златни мисли? Ако не друго поне манифактурата бичи безотказно



Иначе аз също не харесвам безкрайния скрол, безкрайно ме дразни че е така на няколкото туитъра на порнаджийки които следя чат пат ама тва е положението братче, впрочем концепцията за ненапълно подчиняващата се на очакванията ни вселена изкристализира некъде още у децката, ти къде бля че чак като дрът пергишин го преболедуваш феномена?

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Линкове 2.7нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.03.20 18:59



https://www.ncbi.nlm.nih.gov/nuccore/MN908947
Eй ти фърмуера на коронавируса. 30 000 буквички, като всяка от тях кодира 2 бита. Нещо като 7 и половина килобайта и събаря световната икономика. Микроконтролери имат повече памет.
На вас фронтендърите страница на "социална" мрежа 1 гигабайт не ви стига. Някое безмозъчно Минго да си лее овчата мисъл и чантите. Компът ми в София е с 1 гигабайт, че стария изгоря и го ъпгрейднах откъм дъно. С такова нещо и у Гейбука не мога да си тагна новото адидашче, щото се оляхте от библиотеки и модернизми.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Линкове 2.7нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.03.20 19:38



"вас"

Колко пъти да ти се казва че такова нещо като 'нас' и 'вас' НЯМА :)

Ти немаш никви 'права' над нито пък дори малки заслуги за развитието на писането за микроконтролери/фърмуер/бекенд и там което друго си фантазираш че можеш които аз нямам нито пък аз имам некви над фронтенда, бекенда, це, це плюс пляс, ком, дотнет и там с квото още съм се занимавал през годините.

Имаш некво чисто комунистическо мислене за 'принадлежност' към неква чиста и свята прослойка ИЗБРАНИ 'загрижена' да пести байтове и процесорни цикли което е чиста халюцинация, нали дишаш пресни кравешки фъшкии на село, не отровния урбанистично прогресиски градски въздух дето дишаме терминално болните от урбания, би трябвало по-трезво да ги виждаш нещата



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.